Mesazhe dashurie - 23 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mesazhe dashurie

Mesazhe dashurie

· 564 · 167328

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 25-11-2013, 21:40:53
Dikushi eshte njeriu padukshem

 • Postime: 485
 • Karma: +0/-0

#551 ne: 25-11-2013, 23:41:51

 • Postime: 485
 • Karma: +0/-0

#552 ne: 26-11-2013, 00:00:02
Desire... Infatuation... Obsession...
You and I moving in the dark
Bodies close but souls apart
Shadowed smiles and secrets unrevealed
I need to know the way you feel

I'll give you everything I am
And everything I want to be
I'll put it in your hands
If you could open up to me oh
Can't we ever get beyond this wall

'cause all I want is just once
To see you in the light
But you hide behind
The color of the night

I can't go on running from the past
Lave has torn away this mask
And now like clouds like rain I'm drowning and
I blame it all on you
I'm lost - God save me...

'cause all I want is just once
To see you in the light
But you hide behind
The color of the night

'cause all I want is just once
Forever and again
I'm waiting for you, I'm standing in the light
But you hide behind
The color of the night

www.youtube.com/watch?v=aB3-3wqqq_k

 • Postime: 12740
 • Karma: +31/-8

#553 ne: 26-11-2013, 08:24:28
Gjej dikë i cili nuk ka turp të pranojë që e merr malli për ty.
Dikë që e di që ti nuk je perfekt por të trajton si të jesh i tillë.
Dikë që nuk e imagjinon dot të të humbasë.
Dikë që të ta falë zemrën plotësisht.
Dikush që të thotë "Të dua" dhe e provon.
Dhe në fund, por jo më pak e rëndësishme, gjej dikë që nuk
e ka problem të zgjohet bashkë me ty në mëngjes, të shohë
qukat apo flokët e prishur dhe sërish të bie në dashuri me ty..!


ci boni fijsbukut or taj LOL

 • Postime: 485
 • Karma: +0/-0

#554 ne: 26-11-2013, 12:15:18
goethe ka thene qe nuk eshte mekat te vjedhesh rrjeshta te shkruar bukur

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 26-11-2013, 12:22:26
apapapa :P

 • Postime: 12740
 • Karma: +31/-8

#556 ne: 26-11-2013, 13:03:56
goethe ka thene qe nuk eshte mekat te vjedhesh rrjeshta te shkruar bukur

Kush o ky?

 • Postime: 2175
 • Karma: +44/-30

#557 ne: 26-11-2013, 13:06:10
ke gjet njeri me pyet edhe ti..papapapapaaa :P

 • Postime: 12740
 • Karma: +31/-8

#558 ne: 26-11-2013, 14:02:31
e mo se pyetje te pafajshme bera....:(

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 26-11-2013, 17:55:42
Gruas se fqinjit....

 • Postime: 485
 • Karma: +0/-0

#560 ne: 30-11-2013, 19:21:06
Unë nuk pretendoj të di se çfarë është dashuria për të gjithë... por mund t'ju them se çfarë është për mua : Dashuria është të dish gjithçka për dikë , dhe të kesh dëshirë të rrish aq shumë me të se sa me ndonjë person tjetër .Dashuria është besimi për t'i treguar atij çdo gjë lidhur me ty ,duke përfshirë edhe gjërat nga të cilat ne kemi turp .Dashuria është ndjenjë e rehatshme që të bën të ndihesh i sigurt me dikë ,por akoma më shumë është kur ndjeni këmbët t'ju dridhen ndërkohë që një person hyn në një dhomë dhe ju buzëqesh ...     

|Albert Einstein|

 • Postime: 12740
 • Karma: +31/-8

#561 ne: 06-12-2013, 11:58:04
"Ehh shpirt, dashuria jone eshte si ajo e Fevziut me Lamen...e fton ne emision mgjs e di qe do i caje veshet se si mbyllet goja, dhe Lame shkon ne emision edhe pse e di qe Fevziu do i bertase Pushooooooo!!!"

 • Postime: 1446
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 06-12-2013, 13:58:42
"Ehh shpirt, dashuria jone eshte si ajo e Fevziut me Lamen...e fton ne emision mgjs e di qe do i caje veshet se si mbyllet goja, dhe Lame shkon ne emision edhe pse e di qe Fevziu do i bertase Pushooooooo!!!"

Hahahahaaa...po i shoh tani...tra l'odio e l'amore

 • Postime: 12740
 • Karma: +31/-8

#563 ne: 06-12-2013, 14:26:27
une amore che non finisce MAI

Temat e fundit