Meshkujt dhe zonat e epsheve - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Meshkujt dhe zonat e epsheve

Meshkujt dhe zonat e epsheve

· 1 · 1286

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-07-2010, 12:50:03
Shumica e femrave mendojne qe, meshkujt parapelqejne te preken intimet, por realisht kane disa zona teper sensuale te trupit te tyre ku parapelqejne te stimulohen. Nder to, permendim:l. Qafa

Femrat pelqejne perkedheljet dhe puthjet ne pjesen e qafes. E njejta gje vlen edhe per burrat. Lereni partneren tuaj t'ju perkedhele dhe efekti do jete i menjehershem.

2. Floket dhe koka

Duart e femres, te cilat kalojne neper floke apo masazhimi i lehte i skalpit te kokes, ka efekt teper relaksues dhe teper sensual para aktit seksual.

3. Veshet

Lepirja e pjeses se prapme te vesheve apo edhe thjesht peshperitjet e embla te partneres stimulojne direkt mashkullin.

4. Thithkat e gjoksit

Kjo zone nuk vlen per te gjithe meshkujt. Disa prej tyre parapelqejne kete lloj stimulimi, te tjere nuk e durojne aspak. Thjesht burrat duhet ta provojne. Partnerja mund t'i lepije, madje edhe t'i kafshoje ato dhe te prese reagimin nga ana juaj. Nese e parapelqen, kjo eshte nje tjeter zone e nxehte e juaja, .

5. Gishterinjte

Nese nje femer thith fort gishtat tuaj, kjo eshte aq e pelqyeshme sa seksi oral per mashkullin. Pra, futni gishtin e mesit ne gojen e partneres dhe efekti do jete teper sensual.

6. Pjesa e prapme

Ndjesia absolute per meshkujt eshte kur jane te shtrire barkas dhe partnerja qendron siper duke masazhuar, perkedhelur apo duke lepire pjesen e prapme te trupit. Masazhimi dhe puthjet duhet te filloj

Temat e fundit