×

Meshkujt duan femra te reja, femrat duan meshkuj te vjeter.

Meshkujt duan femra te reja, femrat duan meshkuj te vjeter.

· 31 · 13651
Emira
#25 ne: 04-12-2008, 17:45:47
Unë për vete i dua të gjitha,pa dallim feje,race,nacionaliteti... :P...Mjafton ti ket  përmasat e duhura.. :D

Femra te te gjitha vendeve, bashkohuni!! :D

 :perqafim

  • Postime: 90
  • Gjinia: Femer
fijona
#26 ne: 05-12-2008, 16:23:40
unr unrn mendoj se femrat i duan meshkujt me te moshuar se vete shaku se kuptoj me shum edhe dine me shum edhe ne disa raste ka femra qe e bejn per pare .e meshkuj i dojne femrat e re per shka se ato jon me terheqse me em preovoj heheh dhe pake te lavdohen pare tjerve heheheeeeeeeeeeee

  • Postime: 998
  • Gjinia: Femer
Alondra
#27 ne: 05-12-2008, 16:32:42
Eshte e thjeshte: Tek femrat mosha e pjekurise arrihet me shpejt se tek meshkujt.
Kjo i shpjegon te gjitha :P ;)
Emira
#28 ne: 05-12-2008, 16:35:55
Me sa ve re, kam arritur nje moshe ne te cilen:
Me adhurojne me te rinjte dhe une adhuroj ende me te medhenjte se veten...Ishalla ndryshon se shpejti  :D

  • Postime: 12743
Mishel...............
#29 ne: 07-08-2012, 16:04:20
Dje degjova nje histori qe per momentin me ngjethi.....po pastaj me kaloi si cdo gje tjeter

nuk arrij ta kuptoj cdo , s'kerkon, c'pretendon, c'perfiton nje 19 vjecare nga nje 50 vjecar i cili s'eshte ne gjendje te vadisi gruan e tij...

nejse si teori eshte shume ne zbatim por une nuk shikoj se femrat kerkojne me te medhenj se veten....mbase kerkojne shoqi shoqin LOL

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#30 ne: 10-02-2020, 00:17:57
Sepse kapitali i femres eshte trupi dhe i mashkullit eshte kapitali kapital, dmth leku e sa me i vjeter aq me e madhe mundesia te kete leke me shume. Tek femra sa me e re aq me e madhe mundesulia te jete sic enderrojne meshkujt.
Psh
 
 

6 këshilla për meshkujt që çmendin çdo femër në shtrat

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:52:24
nga InfoZ
Fakte të dobishme që femrat duhet t’i dinë për meshkujt

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 06-05-2020, 02:08:27
nga anisssa
Gjërat që meshkujt duhet të dinë për femrat

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 21-01-2020, 21:49:00
nga M A X
Meshkujt që kanë partnere të mençura jetojnë më gjatë

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 13-10-2019, 21:00:30
nga M A X
Pse meshkujt i zë gjumi pas seksit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:43:31
nga M A X