Meshkujt duan femra te reja, femrat duan meshkuj te vjeter. - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Meshkujt duan femra te reja, femrat duan meshkuj te vjeter.

Meshkujt duan femra te reja, femrat duan meshkuj te vjeter.

· 31 · 15514

#25 ne: 04-12-2008, 17:45:47
Unë për vete i dua të gjitha,pa dallim feje,race,nacionaliteti... :P...Mjafton ti ket  përmasat e duhura.. :D

Femra te te gjitha vendeve, bashkohuni!! :D

 :perqafim

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 05-12-2008, 16:23:40
unr unrn mendoj se femrat i duan meshkujt me te moshuar se vete shaku se kuptoj me shum edhe dine me shum edhe ne disa raste ka femra qe e bejn per pare .e meshkuj i dojne femrat e re per shka se ato jon me terheqse me em preovoj heheh dhe pake te lavdohen pare tjerve heheheeeeeeeeeeee

 • Postime: 998
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 05-12-2008, 16:32:42
Eshte e thjeshte: Tek femrat mosha e pjekurise arrihet me shpejt se tek meshkujt.
Kjo i shpjegon te gjitha :P ;)

#28 ne: 05-12-2008, 16:35:55
Me sa ve re, kam arritur nje moshe ne te cilen:
Me adhurojne me te rinjte dhe une adhuroj ende me te medhenjte se veten...Ishalla ndryshon se shpejti  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#29 ne: 07-08-2012, 16:04:20
Dje degjova nje histori qe per momentin me ngjethi.....po pastaj me kaloi si cdo gje tjeter

nuk arrij ta kuptoj cdo , s'kerkon, c'pretendon, c'perfiton nje 19 vjecare nga nje 50 vjecar i cili s'eshte ne gjendje te vadisi gruan e tij...

nejse si teori eshte shume ne zbatim por une nuk shikoj se femrat kerkojne me te medhenj se veten....mbase kerkojne shoqi shoqin LOL

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 10-02-2020, 00:17:57
Sepse kapitali i femres eshte trupi dhe i mashkullit eshte kapitali kapital, dmth leku e sa me i vjeter aq me e madhe mundesia te kete leke me shume. Tek femra sa me e re aq me e madhe mundesulia te jete sic enderrojne meshkujt.
Psh
 

Temat e fundit