Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:34:15 »

Gabim. Meshkujt ne shumicen e rasteve vetem nje plumb kane kurse femra mundet shume me teper
Postuar nga: Capkenja
« ne: 30-04-2008, 15:58:25 »

Eh ç'të te them unë është e studiuar kjo.
Por ti mos u mërzit se ka dhe raste te veçanta dhe ti mund të jesh pjesë e këtyre rasteve.  :D

Jo jo skam hallim tim..te timin e kam zgjidhur po te tij LOL mire shyqyr zoti plot kemi pasur qe tani ,po po kaloi te 28 sikur me fute pak friken LOL
Postuar nga: Stefi
« ne: 30-04-2008, 15:55:06 »Eh c'te te them une eshte e studiuar kjo.
Por ti mos u merzit se ka dhe raste te vecanta dhe ti mund te jesh pjese e ketyre rasteve.  :D
Postuar nga: Capkenja
« ne: 30-04-2008, 15:49:47 »

Kush tha qe nuk lodhen ? ia ke fut kot plako.!
Jam dakort për djemtë deri ne moshat 25 - 28 pastaj grupi lodhen qe ç'ke me te, nuk ia dalin dot femrave jo, kot e kanë.
Cfare thua ti..qe pas moshen 28 do ti bjer intesiteti......... e lashe qe tani LOL

une mendova mbase do shtohet doza me LOL

Forca vajza.!

Postuar nga: U.J.K.U
« ne: 30-04-2008, 15:33:20 »

Meshkujt e sotshem duken sikur lodhen pasi u jane shtuar jashte mase pretendimet. Ndersa me fermrat ne pergjithesi ndodh e kunderta pasi nuk i perballojne dot kerkesat :P
Postuar nga: Stefi
« ne: 30-04-2008, 15:20:02 »

Kush tha qe nuk lodhen ? ia ke fut kot plako.!
Jam dakort per djemte deri ne moshat 25 - 28 pastaj grupi lodhen qe c'ke me te, nuk ia dalin dot femrave jo, kot e kane.

Forca vajza.!
Postuar nga: U.J.K.U
« ne: 27-03-2008, 19:19:41 »

Kot mbahen çunat si te pangopur... o janë femrat, o s'është njeri. Ke dëgjuar femër histerike? Mashkull histerik s'kam dëgjuar kurrë, vetëm mashkull manjak :P

Epo nuk eshte faji jot nese ke rene ne PLUG te bute deri tani LOL
Postuar nga: Lura
« ne: 27-03-2008, 17:48:10 »

Kot mbahen cunat si te pangopur... o jane femrat, o s'eshte njeri. Ke degjuar femer histerike? Mashkull histerik s'kam degjuar kurre, vetem mashkull manjak :P
Postuar nga: U.J.K.U
« ne: 24-03-2008, 22:05:20 »

Ke degjuar kesulkuqen ti ndaj flet keshtu LOL LOL LOL
Postuar nga: GABANA
« ne: 20-03-2008, 07:40:39 »

Femrat jane shume me te forta ne sex ,mashkulli deshiron ta bej te veten e mandej te kete qetesin e vete.ka mashkull(si une)qe 3runda zgjasin shume ,por ka edhe mashkuj qe 3runda i zgjasin hiq ma shume se 1 ore vjen shpejt tek ejakulimi.