Meshkujt s'lodhen kurre se beri seks ! - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Meshkujt s'lodhen kurre se beri seks !

Meshkujt s'lodhen kurre se beri seks !

· 46 · 6851

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 01-02-2008, 17:39:44
e di :) do pak red bull

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#26 ne: 02-02-2008, 11:29:57
E vertete eshte qe Reb Bull te jep kraah ne keso raste :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 07-02-2008, 19:31:48
Meshkujt nuk lodhen kurre per te nderuar partneret.
Nuk lodhen kurre per te qene te eger me partneret.
Nuk lodhen kurre per te pare Online-sex.

Nje studim i fundit ky i Sex-eksperteve amerikan  :P

 • Postime: 114
 • Karma: +1/-0

#28 ne: 07-02-2008, 19:57:18
Po normale ta besh përditë apo tre here ne ditë as femrat nuk lodhen..
Puna është kush e bën 24 ore....atëherë mund të thuash ...janë te palodhur..

LOL E forte kjo...

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#29 ne: 07-02-2008, 21:37:51
Ata meshkuj qe sdijne te bejne seks nuk lodhen kurre, kurse ata qe vertete ia kane marre doren (apo kembet ne kete rast :D) lodhen edhe keputen bile!

#30 ne: 16-02-2008, 22:02:28
varet nga meshkujt jo te gjithe jane njesojhttp://

#31 ne: 17-02-2008, 10:37:58
Ishalla eshte ashtu sic thote titulli;-))

#32 ne: 22-02-2008, 10:28:45
Ate them dhe une ishalla :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 22-02-2008, 11:20:55
Ai qe kryen detyrat si duhet doemos se lodhet  :D

#34 ne: 07-03-2008, 14:35:27
Se hane fara prandaj nuk lodhen kurre LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#35 ne: 07-03-2008, 15:51:00
Nje dite kesulkuqja
Na u be si shamikuqja

U skuq me faqe e me shale
Nuk kish kinez ta ndale

Por ne nje gemushe te thare
Papritur i del ujku i marre

Hoqi nga koka shamine e kuqe
Por harroi buzet i kish te kuqe

Aman o ujk gjakatar
buzet mos mi bej si hajvar

Te jap c'te duash
Vetem gjyshen mos te ma luash

Ujku aq donte e nuk hezitoi
E morri kesulkuqen e ne ferr e coi

Aq shume u shastis ajo e shkreta
Sa i humbi dhe "kuleta"

Ne fund kur ujku u 'ekzaltua"
Kesulkuqja u kujtua

Do ma kthesh apo jo ate "portofol"
Jo i thote ujku do e coj te bastet per "gol"

 LOL           LOL              LOL

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#36 ne: 20-03-2008, 07:40:39
Femrat jane shume me te forta ne sex ,mashkulli deshiron ta bej te veten e mandej te kete qetesin e vete.ka mashkull(si une)qe 3runda zgjasin shume ,por ka edhe mashkuj qe 3runda i zgjasin hiq ma shume se 1 ore vjen shpejt tek ejakulimi.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#37 ne: 24-03-2008, 22:05:20
Ke degjuar kesulkuqen ti ndaj flet keshtu LOL LOL LOL

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 27-03-2008, 17:48:10
Kot mbahen cunat si te pangopur... o jane femrat, o s'eshte njeri. Ke degjuar femer histerike? Mashkull histerik s'kam degjuar kurre, vetem mashkull manjak :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#39 ne: 27-03-2008, 19:19:41
Kot mbahen çunat si te pangopur... o janë femrat, o s'është njeri. Ke dëgjuar femër histerike? Mashkull histerik s'kam dëgjuar kurrë, vetëm mashkull manjak :P

Epo nuk eshte faji jot nese ke rene ne PLUG te bute deri tani LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 30-04-2008, 15:20:02
Kush tha qe nuk lodhen ? ia ke fut kot plako.!
Jam dakort per djemte deri ne moshat 25 - 28 pastaj grupi lodhen qe c'ke me te, nuk ia dalin dot femrave jo, kot e kane.

Forca vajza.!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#41 ne: 30-04-2008, 15:33:20
Meshkujt e sotshem duken sikur lodhen pasi u jane shtuar jashte mase pretendimet. Ndersa me fermrat ne pergjithesi ndodh e kunderta pasi nuk i perballojne dot kerkesat :P

#42 ne: 30-04-2008, 15:49:47
Kush tha qe nuk lodhen ? ia ke fut kot plako.!
Jam dakort për djemtë deri ne moshat 25 - 28 pastaj grupi lodhen qe ç'ke me te, nuk ia dalin dot femrave jo, kot e kanë.
Cfare thua ti..qe pas moshen 28 do ti bjer intesiteti......... e lashe qe tani LOL

une mendova mbase do shtohet doza me LOL

Forca vajza.!

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 30-04-2008, 15:55:06


Eh c'te te them une eshte e studiuar kjo.
Por ti mos u merzit se ka dhe raste te vecanta dhe ti mund te jesh pjese e ketyre rasteve.  :D

#44 ne: 30-04-2008, 15:58:25
Eh ç'të te them unë është e studiuar kjo.
Por ti mos u mërzit se ka dhe raste te veçanta dhe ti mund të jesh pjesë e këtyre rasteve.  :D

Jo jo skam hallim tim..te timin e kam zgjidhur po te tij LOL mire shyqyr zoti plot kemi pasur qe tani ,po po kaloi te 28 sikur me fute pak friken LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#45 ne: 08-03-2021, 12:34:15
Gabim. Meshkujt ne shumicen e rasteve vetem nje plumb kane kurse femra mundet shume me teper

Temat e fundit