Në Vjenë hapet shkolla e seksit - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Në Vjenë hapet shkolla e seksit

Në Vjenë hapet shkolla e seksit

· 13 · 746

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

ne: 03-12-2011, 09:35:00
Shkolla e parë në botë e seksit është hapur në Vjenë, ndërsa një vit studimesh në këtë institucion kushton rreth 2000 euro.

Kjo shkollë mëson nxënësit si të bëhen dashnorë më të mirë, shkruajnë mediat austriake.

Drejtoresha e shkollës, suedezja Ylva-Maria Thompson tha se studentët duhet të jenë mbi 16 vjet dhe se kjo është shkolla e parë për studime të seksit. Nxënësit do të jetojnë në një konvikt ku do të jenë bashkë djem e vajza ku pritet t’i bëjnë detyrat e shtëpisë.

“Arsimimi ynë është i bazuar kryesisht në praktikë, e jo në teori. I tërë ky shkollim ka vetëm një qëllim si të bëhemi dashnorë sa më të mirë. Pozitat seksuale, teknikat dhe anatomia janë mësimet bazë të shkollës sonë”, tha drejtoresha Thompson.

Qeveria austriake ka ndaluar reklamën e kësaj shkolle, ndërsa në videon e reklamës të postuar në YouTube shihet një çift duke bërë dashuri.

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-12-2011, 09:43:31
 :D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 03-12-2011, 13:09:27
Fakti qe perfshihen dhe 16 vjecaret me ben pershtypje  hmmmmm:

Gjths interesante  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-12-2011, 13:15:55
miss po nuk shkove do humbesh :) :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-12-2011, 13:24:04
Po ti ku e di qe do humb?  hmmmmm: U shkollove atje?  :D

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 03-12-2011, 14:07:20

Sa inat me vjen. Gjate kohes qe jetova  ne wien nuk kishte keshtu shkolle.

Nejse gjithesesi eshte dicka e mire.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-12-2011, 15:28:28
jo une dhe kopshtin mezi e mbarova dhe kte e mora me lek :)
« Editimi i fundit: 04-12-2011, 12:14:06 nga G!m! »

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-01-2012, 15:44:54
Dhe kjo u kishte mbetur mangut ketyre.
Kjo drejtoresha nuk mundte ta hapte ne Stockholm, apo sja jepte firmen monarchia

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#8 ne: 22-01-2012, 16:52:09
kjo po qe qenka shkolle

6 ore mesim 6 ore seks  :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#9 ne: 22-01-2012, 16:53:22
ja nje prej zyshave te shkolles
« Editimi i fundit: 11-11-2020, 10:32:52 nga M A X »

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 24-01-2012, 10:06:42
Te shkoj te dorezoj CV time atje per pune dhe trajnim trajneresh  :D :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-01-2012, 10:22:17
o burra cuna shpejt ne shkolle :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#12 ne: 24-01-2012, 22:26:59
sa mir do ishte te fillonim petagog aty qe te mesonim pak zockat

Temat e fundit