Nga keni deshire ta keni partnerin? - 9 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

PREFEROJ TA KEM PARTNERIN NGA:

SHQIPERIA
19 (42.2%)
EUROPA
5 (11.1%)
KOSOVA
8 (17.8%)
SHQIPTAR/E NGA VENDE TE TJERA NE BALLKAN
5 (11.1%)
AMERIKA
4 (8.9%)
AZIA
4 (8.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 33

Nga keni deshire ta keni partnerin?

Nga keni deshire ta keni partnerin?

· 527 · 13729

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#200 ne: 19-11-2011, 11:10:44
Nga Tirana dhe pike!  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#201 ne: 19-11-2011, 15:04:34
Nga bjeshket e Kosoves bre  :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#202 ne: 19-11-2011, 15:32:38
kete te fundit nga veriu e dua  LOL

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#203 ne: 19-11-2011, 15:33:58
ke radhe kosovare se kjo tiransja fundit sme doli gje :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#204 ne: 19-11-2011, 15:34:28
vullkan zgjidh ke do maresh e ke do lesh per lefterin   :D
me fute ne mendime se qenkan shum seksi te dyja LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#205 ne: 19-11-2011, 17:17:42
po vetem pak bark kan mos u mendo shum se ti mori lefteri te 2 :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#206 ne: 19-11-2011, 23:05:22
lurra po e ke partnerin nga jugu je me fat :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#207 ne: 19-11-2011, 23:17:42
pupu pse mi aq shpejt u ndave me ate qe ishe :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#208 ne: 19-11-2011, 23:46:01
ishe me burrin i femijve tu :) :) kush esht ky qe ke ne zemer e njohim ne

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#209 ne: 20-11-2011, 00:40:12
mos trego ne publik qe ke 3 femij me grensin se do ta marin kto te tjerat e forumit se i kan qef femijet :D :D                se jugu ka qytetet me te bukura me dete lumenj male liqena :P jemi besnik te bukur sinqert romantik   humorist :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#210 ne: 20-11-2011, 15:22:25

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#211 ne: 20-11-2011, 15:26:20
hahaha....ti i bie te jesh nga veriu perderisa burrin e doje nga jugu??  :D

Do vij patjter ne dasem...  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 20-11-2011, 15:29:43
Ouuu??  :D Se dija, gjths me pelqen superkombinimi qe dashke te besh!!  :D


 :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#213 ne: 20-11-2011, 17:44:34
Miss unë jam Superveri, më veri se sa  Lefto hahhhahahaha :)

dhe e dua nga  superjugu :D

E mirë se ardhur :)

epo me Lefton e ke 100% kombinimin pra :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#214 ne: 21-11-2011, 21:56:44
nga vendet nordike ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#215 ne: 22-11-2011, 08:39:47
ohuuuuuuu

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#216 ne: 22-11-2011, 09:03:16
LOL, Shej e paske matematikuar keq hmmmmm: Lefto ka thënë e dua nga Tirana dhe pikë :D

Gjeografikisht nuk është Prizreni jugu i shqiptarve, po Ksamili e dashur, e deri në Cameri.........

 


E  dashur...Shejtania e  dine mire se une i nderroj pozicionet shume shpejte,he mo he vec na trego se ne cfare pozicioni me do mua? :D...(po mendoj gjeografikisht  :D)

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#217 ne: 22-11-2011, 10:37:34
Edhe origjinine  e bej ma thuaj ti vendin  :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#218 ne: 22-11-2011, 10:48:59
Po orgjinal behem moj.... :D...Per ty behem me mire se orgjinali  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#219 ne: 22-11-2011, 10:51:05
Ky eshte kopja ime e shemtut... LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#220 ne: 22-11-2011, 13:21:09

E  dashur...Shejtania e  dine mire se une i nderroj pozicionet shume shpejte,he mo he vec na trego se ne cfare pozicioni me do mua? :D...


per ca pozicioni e ke fjalen Lefto sqaroji gocat mos i bej xheloze kot me kot :P LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#221 ne: 22-11-2011, 13:29:45
Nga Dibra  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#222 ne: 22-11-2011, 18:19:47
nga vlora mos te pi cigaren po alkolin qe te me bej shoqeri mua :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#223 ne: 22-11-2011, 18:26:42
nga vlora mos te pi cigaren po alkolin qe te me bej shoqeri mua :D

Pupupu labe mo?  :P

Lab e dua dhe une  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#224 ne: 22-11-2011, 19:45:16
une jam shume i pershtatshem per gustot e tua pasi jam bjond vende vende lab :D

Temat e fundit