×

Orgazma tek femrat !

Vizitor · 103 · 51525

Orgazma tek femrat !

Vizitor · 103 · 51525

 • Postime: 52
mandi T
#75 ne: 14-11-2011, 08:44:57
Me vjen keq nese po dal prej temes vetem deshta te pyes nese dikush din te me jap pergjigje.Une kam marredhenje qe dy vite sepse jam e fejuar mirepo asnjeher nuk mund te arrij orgazmen din dikush te me tregoj se ku qendron problemi?Ju flm per mirekuptim

problemi pakashum qendrron te mashkulli qe nuk e ka iden se cben, nje femer mund te arrij te pakten 2 lloje te ndrryshme orgazmash, por ka mundesi per 4, (ose dhe nja dy me shum po jan shum te avancume ato), pakashum ai duhet te lexoj per kete teme dhe te marri vesh se c behet, ose nje alternative tjeter eshte qe ti te stimulosh veten kur nuk eshte ai dhe ta marresh vesh se ku ndjeher mire dhe nese vashdon ta stimulosh veten do vij nje pik qe do te te coj ne orgazem, por dhe duhet te jesh me mendje te hapur se po e mendove seksin si dicka qe nuk eshte e mire, ose ke frik se te gjykon i dashuri po ta lesh veten ti ndjesh gjith ato emocione dhe ndjenja, gjithsesi njeri nga ju te dy duhet te marri informacion qe ta di se cbehet dhe pastaj ti thot dhe tjetrrit se ca behet

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#76 ne: 16-11-2011, 16:31:10
paska ardh eksperti  :-[

 • Postime: 52
mandi T
#77 ne: 16-11-2011, 18:22:13
haha cne ekspert, thjesht po mundohem te shpreh opinionin dhe mbase ndimon, vetem turp qe nuk duhet te ket per kshu gjonash, mesojm vetem duke qen te hapur me neritjetrin

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#78 ne: 16-11-2011, 18:49:08
haha cne ekspert, thjesht po mundohem te shpreh opinionin dhe mbase ndimon, vetem turp qe nuk duhet te ket per kshu gjonash, mesojm vetem duke qen te hapur me neritjetrin


jam e turpshme kshu  :-[ :-[ :-[

 • Postime: 52
mandi T
#79 ne: 16-11-2011, 20:43:32
e te marr vesh, po nuk eshte se njeh ose te njeh njeri ne jete te verte ktu kshuqe shprehu lirshem dhe mos e vrit trrurin, po te gjykoj njeri eshte se kam frurje dhe nuk duan te ven ne dyshim ato cka bejn vet

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#80 ne: 16-11-2011, 20:50:06
Të shitofte zana maj Shej. ..., ti Mandi mos ma ngacmo vajzen :P

LOL LOL

 • Postime: 52
mandi T
#81 ne: 16-11-2011, 21:51:19
hahahaha vallai jam cun i ndershem, dhe mire i them, sa gjera esht ne gjendje te ndjej nje femer esht mese normale qe duhen provuar ca te det kokrra qefit, the ka ardhur nje gjenerate tani ku nuk ka kuptim te mos bisedohen tema te tilla lirshem,

ne nje ka postet pershkruajta nje nga kto gjerat qe mund te behen e cila mund te realizohet nese je i hapur ndaj ketyre temave me personin qe keni, provioje dhe e shef telebingon pastaj, nuk e merr veten per nja ca ore te mira nga kenaqsia lol


 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#82 ne: 16-11-2011, 22:02:45
une jam e virgjer  :-[

 • Postime: 52
mandi T
#83 ne: 16-11-2011, 22:18:08
Mandi more Mandi tani fillove te me besh merak, edhe pse e urrej telebingon do e shikoja me kenaqesi.., po te ndodhte kjo qe e pershkruan ti.... hmmmmm:
Cfare me paska munguar mua e se paskam ditur :P

Po për këto grate e martuara sna the ndonjë gjë lidhje me këtë lloj ekseperience se kjo temë është delikati i forumit këtuLOL LOL LOLhahahaha ok se do e germoj ku e shkruajta dhe do e fus te kjo tema

 • Postime: 52
mandi T
#84 ne: 16-11-2011, 22:20:29
une jam e virgjer  :-[

 :perqafim  dhe me dash me ndejt e virgjer deri ne martes pershembull nuk esht problem, ka menyra te tjera qe mund te arrish ne orgazim, mbase esht shum personale por sa te hapur je ti me te dashurin ndaj ktyre gjerave, cfare keni provuar sebashku, se pershembull ka dhe sex oral qe mund te te bej te arrish ne orgazem dhe qe shum veta e konsideroj dhe me te mire se sexi misionar, kshu qe i vjel frytet dhe e mban virgjerin nese don

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 16-11-2011, 22:22:17
:perqafim  dhe me dash me ndejt e virgjer deri ne martes pershembull nuk esht problem, ka menyra te tjera qe mund te arrish ne orgazim, mbase esht shum personale por sa te hapur je ti me te dashurin ndaj ktyre gjerave, cfare keni provuar sebashku, se pershembull ka dhe sex oral qe mund te te bej te arrish ne orgazem dhe qe shum veta e konsideroj dhe me te mire se sexi misionar, kshu qe i vjel frytet dhe e mban virgjerin nese don

sa i diturrrrrrrrrrrrrrr rr

 • Postime: 52
mandi T
#86 ne: 16-11-2011, 22:44:36
po kjo është e padrejtë pastaj për ata meshkuj që kërkojnë të virgjëra Mandi LOL LOL

A, moj Shej i rrezikshëm qenka ky djal, larg duart nga Shej Mandi LOL LOL

 LOL te vazhdojn te kerkojn, po e deshe nje femer nuk ka shum rendesi nese ka pasur nje tjeter me perpara

cne duart te Shej un, ktu jam thjesh per qef te muhabetit lol duart i kam te zena prap se parap

 • Postime: 52
mandi T
#87 ne: 17-11-2011, 00:00:20
e gjeta ate posting:

nje gje qe mund ta bej femren te iki ne bot tjeter me shum nga te gjitha ka qen kur i dhash se dashures dy orgazma ne te njejeten koh, me klitor dhe te brendshme, por dhe me nje ndrryshim, pakashum shkoi kshu, i thash qe do e provoja ta beja ket dhe fillofa duke i shkuar posht ne klitor me goj dhe me gishta nga brenda, ndersa po e eksitoja ashtu i thash qe te me thonte nese po u eksitonte me njeren me shum se tjetren qe ta beja te dyja ne te njejten kohe, kur erdhi koha qe ajo do vinte ne orgazem tek klitori dhe brenda un ndalova dhe fillova duke e puthur ne trrup  (nderkohe qe ajo te mos ishte aq afer orgazmes) pastaj kur ju ul ca ndjenda per te orgazmuar atehere vazhdova te beja te njejten gje vetem se ksaj rralle nuk ndalova dhe ajo arriti dy orgazma ne te njejten kohe,
ajo tha qe ishte gjeja me a pabesushme e jetes se saj dhe se gjith gjerat qe kishim provuar ndonjehere dhe kishim provuar shum me perpara,
ta lesh qe te arrisi ne orgazen heren e dyt sesa heren e pare eshte se orgazmon akoma me shum se po ta kishe ber thjesht heren e pare,

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#88 ne: 25-01-2012, 11:35:30
Orgazma ke femrat arrihet me lehte kur i ben si fillim llape ke vendi hyjnor  :D
ke veshi brenda veshit, ke thithkat e gjoksit, duke i ferkuar lehtshem fundshpinen, duke i ferkuar lehtshem kofshat nga brenda afer vendit...etj

Keto per sa i perket gjesteve  :D

Por kjo varet edhe nga femra se sa e angazhuar eshte qe te arrij orgazmen, sepse ka femra qe as e kane arritur dhe nuk e dine kenaqesine e orgazmes, ka te tjera qe e kane arritur dhe perpiqen ta arrijen sa here bejne seks  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#89 ne: 25-01-2012, 14:53:30
Orgazma ke femrat arrihet me lehte kur i ben si fillim llape ke vendi hyjnor  :D
ke veshi brenda veshit, ke thithkat e gjoksit, duke i ferkuar lehtshem fundshpinen, duke i ferkuar lehtshem kofshat nga brenda afer vendit...etj

Keto per sa i perket gjesteve  :D

Por kjo varet edhe nga femra se sa e angazhuar eshte qe te arrij orgazmen, sepse ka femra qe as e kane arritur dhe nuk e dine kenaqesine e orgazmes, ka te tjera qe e kane arritur dhe perpiqen ta arrijen sa here bejne seks  :D

asigjo sthe....ajo qe pershkrove fillimisht quhet paraloja...nxehmja , nuk ka lidhje gjekundi me orgazmen....gjithse si u perpoqe LOL

kurse tek pjesa e dyte ke shume te drejte....ka plot femra qe nuk e kane provuar ate...

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#90 ne: 28-01-2012, 11:47:41
Kam degjuar se femrave ju rreh stomaku kur arrine qjellin e shtate(keshtu quhet orgazma :D) :D
A eshte valle e vertete??

 • Postime: 12743
Mishel...............
#91 ne: 30-01-2012, 09:58:57
Kam degjuar se femrave ju rreh stomaku kur arrine qjellin e shtate(keshtu quhet orgazma :D) :D
A eshte valle e vertete??

se di se njoh.....bhoooo

 • Postime: 7
Ritual
#92 ne: 12-03-2012, 00:48:07
teme interesante

 • Postime: 7
Ritual
#93 ne: 12-03-2012, 00:50:36
i ke rene pikes mishel

 • Postime: 12743
Mishel...............
#94 ne: 12-03-2012, 00:51:20
Capkene ke hapur nje teme shume domethenese, edhe pse gjithkush ketu i ka devijuar goxha temes gjoja me arsye dhe pa arsye. Une doja te thoja meshkujt shqiptare ende kane probleme me Unin e tyre, i duket cudi qe femrat te flasin pa problem per nje ceshtje qe nuk u perket me vetem atyre. Orgazma tashme nuk eshte me nje TABU, nuk eshte me nje element diskriminues apo i turpshem. Nuk ka person qe nuk e ka perjetuar dhe nuk ka ndier deshiren dhe kenaqesine qe te fal ky proces. (ah nuk flas per te gjithe meshkujt).. ;)

Ajo qe ti ke pershkruar me shume finese dhe shume feminilitet kam pershtypjen qe gjithkush nga ne gjen vetveten, te jep ndjesine e asaj qe gjithkush ka ndjere ne nje intimitet qofte ky i shfrenuar apo duke qendruar brenda kornizave. Orgazma eshte nje nuk ka te dyte,
Per mua eshte procesi me i rendesishem ne nje marrdhenie dhe nuk ka lidhje me inferioritetin midis gjinive  perkundrazi...
Mbase ndonjehere tjeter do  shkruaj me gjere ne temen tende pse jo edhe te pershkruaj orgazmen te pare dhe shijuar nen kendveshtrimin tim.

Je fantastike.  :perqafim

se ca kam dash me thone ktu ...vetem orgazma mund ta di LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#95 ne: 12-03-2012, 00:53:42
 hmmmmm:
i ke rene pikes mishel

ciles pike??? hmmmmm: orgazmes??? LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#96 ne: 04-05-2012, 16:31:45
Capkene ke hapur nje teme shume domethenese, edhe pse gjithkush ketu i ka devijuar goxha temes gjoja me arsye dhe pa arsye. Une doja te thoja meshkujt shqiptare ende kane probleme me Unin e tyre, i duket cudi qe femrat te flasin pa problem per nje ceshtje qe nuk u perket me vetem atyre. Orgazma tashme nuk eshte me nje TABU, nuk eshte me nje element diskriminues apo i turpshem. Nuk ka person qe nuk e ka perjetuar dhe nuk ka ndier deshiren dhe kenaqesine qe te fal ky proces. (ah nuk flas per te gjithe meshkujt).. ;)

Ajo qe ti ke pershkruar me shume finese dhe shume feminilitet kam pershtypjen qe gjithkush nga ne gjen vetveten, te jep ndjesine e asaj qe gjithkush ka ndjere ne nje intimitet qofte ky i shfrenuar apo duke qendruar brenda kornizave. Orgazma eshte nje nuk ka te dyte,
Per mua eshte procesi me i rendesishem ne nje marrdhenie dhe nuk ka lidhje me inferioritetin midis gjinive  perkundrazi...
Mbase ndonjehere tjeter do  shkruaj me gjere ne temen tende pse jo edhe te pershkruaj orgazmen te pare dhe shijuar nen kendveshtrimin tim.

Je fantastike.  :perqafim

ende e mendoj keshtu....sepse shoh qe ende meshkujt shqiptare e shihin si turp e herezi te flasesh per orgazmen...

 • Postime: 12743
Mishel...............
#97 ne: 14-05-2012, 16:15:58
si ska provu asnje orgazem....c'eshte keshtu apo jemi akoma shoqeri me komplekse???

 • Postime: 12743
Mishel...............
#98 ne: 14-05-2012, 16:24:44
O erion po ti ke arritur Orgazem??? he pra na trego e ti se ben vaki marrin hov edhe te tjeret :P

 • Postime: 525
erionmuca
#99 ne: 14-05-2012, 16:25:41
Po kjo thot "Orgazma tek femrat pra".
C'pun kam un ketu? Ai pasioni dhe ai personi qe fiku dergesen time, ka pun ketu.
 

(Super)Orgazma - Kulmi i kënaqësisë

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 29-09-2019, 22:10:11
nga M A X
Orgazma tek Meshkujt !

Nisur nga Mishel...............Rubrika Ndjenja

Postimi i fundit 29-05-2012, 15:34:00
nga Mishel...............
Orgazma te femrat, prek 30 zona të trurit

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 09-11-2010, 12:11:37
nga Berni
Orgazma, ndjenja pushtuese

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 21-09-2010, 23:32:22
nga Berni
Sa zgjat orgazma e femrave dhe e meshkujve..

Nisur nga NoreRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 09-08-2010, 21:00:32
nga moçali