Orgazma tek Meshkujt ! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Orgazma tek Meshkujt !

Orgazma tek Meshkujt !

· 17 · 1402

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

ne: 29-05-2012, 11:15:05
Ne femrat duke qene se gjithnje jemi etiketuar si kurioze duam te dime , si e perjetoni ju meshkujt Orgazmen......

Kush do jete me guximtari dhe qe nuk do tollovitet kot do marri edhe nje cmim simbolik....kjo do behet e ditur vetem pasi te kemi vendosur se kush do jete "perjetimi " i treguar me bukur.

po presim

Femrat

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-05-2012, 11:37:16
Jam shume dakort me mishel-in LOL LOL (me lot po qesh)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 29-05-2012, 11:53:10
O ondrre me rregullo emrin se ma ke shkrujt si Myslym....

edhe mos i fut duret ti se eshte per meshkujt kjo tema..

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 29-05-2012, 11:59:42
Nga e qeshura e kisha.. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 29-05-2012, 12:13:44
po majaft pra tashi mo....leji meshkujt te fusen....sa frikacak o zot...asnje se gjen rrugen

Ondrre paskena meshkuj feshkuj me duket LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 29-05-2012, 12:45:59
12 vjec ne 8 vjecare sapo kisha nigju emrin e Valeria Marinit aso kohe, nga kurioziteti i modh qe kisha per ket femer bleva revisten Bravo ke 15 kaci, dhe pashe qe kishte dale ne mega poster lakuriq me dur n'xhepa kjo Valeria  :D nji t'more megaposterin 2 metra sa une n'kome e nji ta vendos ke dera e banjos, ene pastaj di vetem se kom dal pas 4 oresh nga banjo i dobesuar 10 kile me nji buzeqeshje tipike n'ftyre aq sa i kom bo vetes nji foto ne ato caste per ta majt men nga kenaqesia e modhe qe perjetova  :D atehere dola, po prape nuk po u besoja syve qe ajo gjoja poshte kerthizes ishte akoma perpjete, atehere shkova ke dashnorja ime per te provuar ta ulja se po leja nome rrugeve te Tirones se me dukeshin pantallonat si me gunge perpara, atehere shkova takova dashnoren, dhe di vetem qe kom dale pas 6 oresh nga shpia e saj duke cu dashnoren per n'spital se ishte bo telef nga perpjekjet per te me ulur ate gjene poshte por nuk ia arriti qellimit :D e pergjumur dhe e lodhur ajo me tha: I dashur mos ki merak se do ta fitoj une betejen.  :D

dhe perfundimisht perversiteti ka arritur n'kulm  :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 29-05-2012, 13:20:05
12 vjec ti?? Po dashnorja 50 LOL

sa ekzagjeron e ti LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 29-05-2012, 13:53:44
LOL LOL LOL ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 29-05-2012, 14:44:51
pasion po ti do thuash gje??? LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 29-05-2012, 14:47:31
pasion po ti do thuash gje??? LOL

Kam e une dicka per te thene,por do e le ti shtohen postimet temes :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 29-05-2012, 15:21:17
Ne femrat duke qene se gjithnje jemi etiketuar si kurioze duam te dime , si e perjetoni ju meshkujt Orgazmen......


Neve e shtyjme realitetin menjanë kur jemi duke bere seks dhe kur arrijme orgazem. Dhe kur mbarojme flejm gjume. Pra nuk veprojme si Adriano Celentano qe cante dru mbasi bente seks me Ornela Mutin.
Ca do me dit egzaktesisht ti?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 29-05-2012, 15:22:39
Neve e shtyjme realitetin menjanë kur jemi duke bere seks dhe kur arrijme orgazem. Dhe kur mbarojme flejm gjume. Pra nuk veprojme si Adriano Celentano qe cante dru mbasi bente seks me Ornela Mutin.
Ca do me dit egzaktesisht ti?

Perjetimin....dmth te ta ilustroj

je ne momentin kur ti dhe ajo jeni ne ekstaze dhe ti fillon te shtosh ritmet....Cfare ndjen ti ne ato caste...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 29-05-2012, 15:23:02
Kam e une dicka per te thene,por do e le ti shtohen postimet temes :Dja po pres une LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 29-05-2012, 15:26:42
je ne momentin kur ti dhe ajo jeni ne ekstaze dhe ti fillon te shtosh ritmet....Cfare ndjen ti ne ato caste...

Nuk ta shpjegoj dot kshu me fjal por sikur te me djegesh me nai hekur te nxehte ne ate moment un nuk ndjej gje. Por kur mbaroj pun dhe realiteti nderhyn avash avash, atehere filloj ndjej dhimbjen.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 29-05-2012, 15:28:57
Nuk ta shpjegoj dot kshu me fjal por sikur te me djegesh me nai hekur te nxehte ne ate moment un nuk ndjej gje. Por kur mbaroj pun dhe realiteti nderhyn avash avash, atehere filloj ndjej dhimbjen.

prandaj ju meshkujt konsideroheni Praktik...sepse per pershkrime sja keni haberin

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 29-05-2012, 15:32:15
Mbase kan nai pershkrim keta me testosterone te ulet.
Un nuk di si ta shpjegoj.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 29-05-2012, 15:34:00
ok rrofsh e kaq per mundimin...ai i hekurit ne prize do mahet men

Temat e fundit