Parku erotik i Korese jugore - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Parku erotik i Korese jugore

Parku erotik i Korese jugore

· 2 · 394

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-04-2019, 23:54:42

Në ishullin Jeju që ndodhet pikërisht në Korenë e Jugut është ndërtuar një park i dedikuar i gjithi marrëdhënieve seksuale.Me mijëra turistë kanë shkuar në këtë ishull vetëm për të vizituar parkun.

Presidenti i këtij ishulli ka thënë për ‘’BBC culture’’:

“Parku synon të ndihmojë njerëzit të kuptojnë se natyra marrëdhënieve është diçka për të cilën nuk duhet të kemi turp dhe tabu. Është edhe për ata që adhurojnë marrëdhëniet seksuale.’’

Në këtë park janë vendosur statuja, për të cilat mund të thuhet se kanë pamje + 18. Kjo gjë është bërë për të hequr turpin që njerëzit kanë, kur flasim për marrëdhëniet seksuale, por edhe për të qenë më të lirë.

Aty shikon statuja me vajza të zhveshura, çifte në pozicione provokuese, por madje ka edhe ushqime në formën e organit gjenital të mashkullit. /lapsi.al
 

 

 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 13:35:04 nga M A X »

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-04-2019, 05:44:59
Pika qe si bie parku 😂

Temat e fundit