Pas here se pare, hera e dyte eshte e domosdoshme - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pas here se pare, hera e dyte eshte e domosdoshme

Pas here se pare, hera e dyte eshte e domosdoshme

· 75 · 977

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-05-2009, 00:14:23
Ka njerez qe kur bejne seks mjaftohen me heren e pare dhe me pas i kap lodhja dhe gjumi, por ka edhe njerez qe duan me shume se dy here. Desha te di nese femrat kenaqen vetem me nje here dhe qe zgjat apo duan me shume se nje here.? :P :P

opinione dhe jo chit chat pls.  ;)
« Editimi i fundit: 22-10-2020, 13:14:04 nga M A X »

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-05-2009, 00:34:16
sipas rastit Tipi vende vende e numra numra  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-05-2009, 00:35:21
ti shejtane vetem konfuzion shkakton keshtu qe o posto ndonej gje ose mos mi konfuzo kalamajte ketu.... :P

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 30-05-2009, 10:39:11
Pa here te dyte nuk quhet
seks.

 ;)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 30-05-2009, 10:41:06
po cfare quhet Mashtruse  :D

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 30-05-2009, 15:12:42
Gudulisje shejtane :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-05-2009, 15:14:56
mashtruse me here gudulisesh zakonisht ti kot per muhabet... :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-05-2009, 19:03:52

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 31-05-2009, 16:48:37
Varet nga burri hera e dyte  :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 31-05-2009, 22:29:18
, :D
« Editimi i fundit: 28-07-2013, 15:50:08 nga ßåßy ღ »

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 01-06-2009, 13:56:36
Pa here te dyte nuk quhet
seks.

 ;)
E thene shume me vend  :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 01-06-2009, 17:42:12
pse vetem me 2 a 3 mjaftoheni ju  :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 01-06-2009, 17:46:34
si duket aq e kane takatin... ose aq jau bejne hyzmetin... LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 01-06-2009, 17:49:32
eh mo Tipi duhet me hap ndonje teme me dhene ca eksperience personale te ngrejme kapacitetet njerezore seksore  :P ketej u pa puna LOL LOL LOL

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 01-06-2009, 17:51:00
pse vetem me 2 a 3 mjaftoheni ju  :D
Shejtane 3 x 30min bejne 1h e gjysem sex aktive plus para dhe pas lojen :D, mos i ngo ti ata qe mburren se bejne nga 4 a 5 nga 5min LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 01-06-2009, 17:51:13
po pse se hap vete ti apo ke hall se digjen robte. LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 01-06-2009, 17:54:42
Ti e di ndikimin tim jam me keq se UJKU une pastaj mos me shtyni ne ngasje  :D filloj ne fillim me assesment ngarkoj veten time me kete pune  pastaj bej strategic planning (Chorri e Kalipso) e ne fund le implementation phase (Lefton e Tipin me i mesu njerzit ) hahahahaa ika se jam trash nga puna sot .

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 01-06-2009, 17:55:51
Tani po i ben te pervelohen nga kurreshtja keta ti moj. LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 01-06-2009, 17:58:45
epo ja e thashe me ne fund....

kush eshte kureshtar te me shkruaj ne emailin tim privat ne rubriken .....   seksiologia keshillon ... hahahaaa LOL LOL


ikaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 01-06-2009, 19:09:05
Shejtane 3 x 30min bejne 1h e gjysem sex aktive plus para dhe pas lojen, mos i ngo ti ata qe mburren se bejne nga 4 a 5 nga 5min

une ju referohesha 4 ose 5 here ne nate x 30 min  = 150 minuta ose 2h e 30 min  do te thote nga ora 10 e darkes deri nga ora 5 e mengjesit behen 2 ore ashtujshe aktive kurse ato 30 minutat i le per zgjimin e mengjesit qe te nis diten mbare LOL

sa e mire jam me matematike e  :P hahahaaaaaaa


Tipi hap keto 2 temat e tjera se po i hapa une ma fshijne ..... :D
 
1. Deri ne ca numri keni arrit ne nje nate?   :D

2. Ne cilen pjese te dites ju shijon me shume gulumulu sa te behet uji? LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 01-06-2009, 20:20:57
une ju referohesha 4 ose 5 here ne nate x 30 min  = 150 minuta ose 2h e 30 min  do te thote nga ora 10 e darkes deri nga ora 5 e mengjesit behen 2 ore ashtujshe aktive kurse ato 30 minutat i le per zgjimin e mengjesit qe te nis diten mbare LOL

sa e mire jam me matematike e  P hahahaaaaaaa


Tipi hap keto 2 temat e tjera se po i hapa une ma fshijne ..... :
 
1. Deri ne ca numri keni arrit ne nje nate?   :D

2. Ne cilen pjese te dites ju shijon me shume gulumulu sa te behet uji? LOL
Per komentet ne lidhje me ato me siper s'kam c'te them, por me duken interesante... :P

Per dy temat hapi vete po ta mbajti. :P OL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 01-06-2009, 20:35:31
jo sma mban kam frike me i hap  :P

hapi se i thashe Leftos ti hapi LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 01-06-2009, 20:40:51
Jo s'behet se kam hall se me rref dashnorja. LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 01-06-2009, 20:41:46
hap e 1 teme te re

Sa frike e keni dashnoren/in? LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 01-06-2009, 20:42:59
Iiii mos keni frike ore se i hap une temat... :P :P

Temat e fundit