Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 07-08-2022, 19:03:33 »

👀
Postuar nga: cani
« ne: 23-07-2008, 21:27:18 »

Shqiptaret e kane ni pasthirrme origjinale gjate seksit veq bertasin ooooohhhhhhhhh m'knaqe breeeeeeeeeeeee
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 21-07-2008, 18:53:21 »

i paska shkuar keq me duket :P
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 17-07-2008, 08:50:12 »

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Postuar nga: MINUSHE
« ne: 16-07-2008, 21:11:54 »

une renkoj keshtu nese jam e dashuruar:........ohhhh....ze mraaaa ime..te duaaa...oh jepi jepi...aaaahhhhhhhh hh....po cmendemmmmm........ ..aaaahhhh....te hengsha shpirtinnnnnnnnnn.. ......ohhh po po po po p
ooooooooooo........ ..
kur nuk jam e dashuruar renkoj keshtu:..ore me fort ti se na lodhe....ohhh...shu me mire boll tani se u prisha,,,dhe i kthej kurrizin,,,,hahahahah u kenaqet me sinqeritetin tim?..mina
Postuar nga: erlehta
« ne: 14-07-2008, 19:36:38 »


na gjej noi artikull për femrat :d


Nuk ka informacione për femrat. Nuk ulerasin  jo  :P :P
Postuar nga: Lura
« ne: 14-07-2008, 18:06:53 »

Do t'ia dalim!

(meqe e kam aktivist te G99-es, e mbeshtes nga pak :) )
Postuar nga: Triology
« ne: 13-06-2008, 18:12:06 »

ohhhhhhhhhhhhh ahhhhhh uhhhhhhhh melodi seksi  :P
Postuar nga: mishel
« ne: 13-06-2008, 18:09:50 »

nuk bej as hip as hop po ca zera i leshoj. po meqe tema seshte per +18 po e le fare. ah them ca llafe po prape me pulle me dalin.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 13-06-2008, 17:26:13 »

hiiiiiiiiipppp hiiiiiiiiippppp oleeeeeeeeeeeeeeeee e :P