Pasthirrma Sexuale - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Pasthirrma Sexuale

   Pasthirrma Sexuale

  · 197 · 18263

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  ne: 08-03-2007, 17:33:59
  Tek po lexoja gazeten, lexova dhe artikullin e meposhtem i cili tregon se cilat jane ato pasthirrma seksuale qe perdorin meshkujt e vendeve te ndryshme te botes.


  Austriaket dhe gjermanet -  " Ich komme"

  Francezet - "Mon Dieu!"

  Amerikanet - "Oh, my god".

  Italianet
  - "Madonna!"

  Spanjollet - "Madre Mia!"

  Japonezet
  - "Iko"

  Romunet - "A termina!"

  Ruset - "Konchau!"

  Turqit - "Bosaliyorum"" 


  Perkthimin besoj se te gjithe e dini.
   

  « Editimi i fundit: 19-10-2020, 12:50:39 nga M A X »

  #1 ne: 08-03-2007, 19:25:36
  Po shqiptaret si therrasin :)Jam shume kurioze ta di...:)

  #2 ne: 08-03-2007, 20:03:56

  Po shqiptarët si thërrasin :)Jam shumë kurioze ta di...:)
  :XX LOL zemrathyer: :puth....jo shqiptaret por thuaj troc ..keto qe jane ketu...hajde njehere se kjo eshte tema me e qelluar deri tani...o Capkene po ti je yll..ta marrshin te keqen ata dhe ato qe te kane inat..AMIN :perqafim

  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #3 ne: 08-03-2007, 20:33:06

  Po shqiptarët si thërrasin :)Jam shumë kurioze ta di...:)


  Shqiptaret e shkrete fukarenj rrijne nga 15 veta me i shpi e nuk bojne zo fare :D

  #4 ne: 08-03-2007, 20:33:34
  Aahahahahahha pune e madhe qe me kane inat.Dua pergjigjen e pyetjes une :)

  #5 ne: 08-03-2007, 20:34:34

  Shqiptarët e shkrete fukarenj rrijne nga 15 veta me i shpi e nuk bojne zo fare :D
  Jo se tani preferojne hotelet...degjo qe kam degjuar une e kam degjuar po sua them si eshte varianti ne shqip :)

  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #6 ne: 08-03-2007, 20:38:02

  Jo se tani preferojne hotelet...degjo qe kam dëgjuar unë e kam dëgjuar po sua them si është varianti ne shqip :)


  Nuk rri robi tere jeten ne hotel, apo kot per prove sa me degju pasthirrmat e ke ti :D

  Sidoqofte, une sdi gjo se jom cun shpije  :D

  #7 ne: 08-03-2007, 20:49:48
  cun shtepie cun ster shtepie prape pasthirmen e thua ti :)
  Ska gje se do ma tregoj Wili mua :) Roboja  nuk rri gjithe diten ne hotel po te pakten nje here ne viti ndoshta i bie radha :)

  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #8 ne: 08-03-2007, 20:58:55
  Desha te them qe jom cun shpije e jo cun hoteli, per ate sdi gje per pasthirmat e hoteleve :D

  #9 ne: 08-03-2007, 21:02:29
  Epo mire me trego cik per pasthirmat e shtepise..nqs mundeni :)

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 08-03-2007, 21:27:49
  Jepi bucko jepi, se se ke nga xhepi. Une keshtu pasthirrmoj LOL LOL

  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #11 ne: 08-03-2007, 22:32:22

  Epo mirë më trego çik për pasthirmat e shtepise..n.q.s. mundeni :)


  Ke pa nojher neshje futbolli ne stadiumet shqiptare?!

  Nese po atehere ke idene pak a shume :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 08-03-2007, 22:38:03

  Ke pa nojher neshje futbolli ne stadiumet shqiptare?!

  Nëse po atëherë ke idenë pak a shumë :D


  GOOOOOOOOAAAAAAAHHH HHHHH jashte... :P LOL

  • Postime: 1533
  • Karma: +6/-0

  #13 ne: 08-03-2007, 23:16:34

  GOOOOOOOOAAAAAAAHHH HHHHH jashtë... :P LOL


  Shifet robi qe ka kalu vite tek Qemal Stafa  LOL

  #14 ne: 09-03-2007, 00:05:15

  Jepi bucko jepi, se se ke nga xhepi. Unë kështu pasthirrmoj LOL LOL
  Sa te gjate e paske ti Bekim,shifi Evropianet sa te shkurter e kane :)

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 09-03-2007, 20:18:30

  Sa te gjatë e paske ti Bekim,shifi Evropianet sa te shkurter e kanë :)


  Pse ti i krahason Evropianet me NE e?? :D :D

  #16 ne: 09-03-2007, 20:47:19

  Pse ti i krahason Evropianet me NE e?? :D :D
  Jo re jo une shyqyr zotit nuk ankohem pasthirrmen shqiptare e kam :)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 10-03-2007, 16:21:49
  Imagjononi turkun Bosalijorum :D

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 10-03-2007, 17:50:33
  hahaha

  Mua do me ikte apetiti nese do theksoja gjithe ate fjale LOL LOL

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #19 ne: 10-03-2007, 18:17:53
  Pse mor do te te ikte apetiti ty? :D  LOL
  Une ja bej AHhhhhhhhhhhhuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu u...Vetem bertas nuk bej llafe shum. :D

  Temat e fundit