Pasthirrma Sexuale - 10 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Pasthirrma Sexuale

   Pasthirrma Sexuale

  · 197 · 18262

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

  #180 ne: 06-06-2008, 20:20:26
  ohohohohohohohohohh hhhoooo.. :engjell:.ehhhhhh.. :P.uuuffff lodhje:

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #181 ne: 06-06-2008, 20:40:43
  Jane lloje-llojesh...nga nje here as vet si kuptoj :D lodhje: :O

  • Postime: 1934
  • Karma: +23/-14
  • Gjinia: Mashkull

  #182 ne: 06-06-2008, 21:14:21
  yeah i will

  #183 ne: 06-06-2008, 23:02:37

  ohohohohohohohohohh hhhoooo.. :engjell:.ehhhhhh.. :P.uuuffff lodhje:
  ca ishte kjo

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #184 ne: 06-06-2008, 23:08:05

  ca ishte kjo

  Termet ne shkalle 10 balleshe LOL

  • Postime: 877
  • Karma: +26/-18

  #185 ne: 07-06-2008, 15:29:07

  Tek po lexoja gazeten, lexova dhe artikullin e mëposhtëm i cili tregon se cilat janë ato pasthirrma seksuale qe përdorin meshkujt e vendeve të ndryshme te botës.


  na gjej noi artikull për femrat :d

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

  #186 ne: 07-06-2008, 17:15:07

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #187 ne: 13-06-2008, 17:26:13
  hiiiiiiiiipppp hiiiiiiiiippppp oleeeeeeeeeeeeeeeee e :P

  #188 ne: 13-06-2008, 18:09:50
  nuk bej as hip as hop po ca zera i leshoj. po meqe tema seshte per +18 po e le fare. ah them ca llafe po prape me pulle me dalin.

  • Postime: 238
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #189 ne: 13-06-2008, 18:12:06
  ohhhhhhhhhhhhh ahhhhhh uhhhhhhhh melodi seksi  :P

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0

  #190 ne: 14-07-2008, 18:06:53
  Do t'ia dalim!

  (meqe e kam aktivist te G99-es, e mbeshtes nga pak :) )

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #191 ne: 14-07-2008, 19:36:38

  na gjej noi artikull për femrat :d


  Nuk ka informacione për femrat. Nuk ulerasin  jo  :P :P

  #192 ne: 16-07-2008, 21:11:54
  une renkoj keshtu nese jam e dashuruar:........ohhhh....ze mraaaa ime..te duaaa...oh jepi jepi...aaaahhhhhhhh hh....po cmendemmmmm........ ..aaaahhhh....te hengsha shpirtinnnnnnnnnn.. ......ohhh po po po po p
  ooooooooooo........ ..
  kur nuk jam e dashuruar renkoj keshtu:..ore me fort ti se na lodhe....ohhh...shu me mire boll tani se u prisha,,,dhe i kthej kurrizin,,,,hahahahah u kenaqet me sinqeritetin tim?..mina

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #193 ne: 17-07-2008, 08:50:12
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Postime: 2187
  • Karma: +44/-30

  #194 ne: 21-07-2008, 18:53:21
  i paska shkuar keq me duket :P

  • Postime: 73
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #195 ne: 23-07-2008, 21:27:18
  Shqiptaret e kane ni pasthirrme origjinale gjate seksit veq bertasin ooooohhhhhhhhh m'knaqe breeeeeeeeeeeee

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #196 ne: 07-08-2022, 19:03:33
  👀

  Temat e fundit