per ju ka me rendesi seksi apo dashuria? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

per ju ka me rendesi seksi apo dashuria?

per ju ka me rendesi seksi apo dashuria?

· 15 · 1481

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

ne: 12-04-2006, 06:05:04
pershendetje jam anetari me i ri i ketij forumi.
do te doja te dija mendimet tuaja lidhur me kete teme. per mua njerezit tani po i kushtojne shume me teper vemendje teknikave sesa zemres dhe ndjenjes.

 • Postime: 288
 • Karma: +0/-11
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2006, 16:06:38
te dyja bashe, sepse pa dashuri nuk ka seks,
dhe pa seks nuk ka dashuri,

#2 ne: 12-04-2006, 16:16:16
Se ndoshta parane edhe e gjen.......po dhe seksin e gjen ku te duash.Tani ka ndryshim mes seksin dhe dashurise.Per mua me e rendesishme eshte dashuria( te besh dashuri) dhe jo seks.Sepse mes ketyre eshte ndjenja qe i ndan nga njera tjetra.

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-04-2006, 16:12:06
Se ndoshta parane edhe e gjen.......po dhe seksin e gjen ku të duash.Tani ka ndryshim mes seksin dhe dashurisë.Për mua me e rëndësishme është dashuria( te besh dashuri) dhe jo seks.Sepse mes këtyre është ndjenja qe i ndan nga njera tjetra.


Pajtohem me kete mendim ska me te rendesishem se DASHURIA :love:

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-04-2006, 16:28:54
Dashuria eshte seks me ndjenja.

Per mua ka me shume rendesi dashuria.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-04-2006, 15:09:43
Cdo gje vjen me radhe
njerzit dashurohen dhe me mbas kryejn mardhenje
Per mua ka me shume rendesi dashuria

 • Postime: 41
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 29-04-2006, 06:27:01
Te dyja jane pjese e pandashme e nje lidhjeje

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 02-08-2012, 10:38:53
nje nderthurje e bukur e te dyjave , nje meshirim i te dyjave .....bejne ate qe si dashuria , si seksi te jene ne majat e veta

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-08-2012, 15:48:05
seksi te ben me te afert me te dashuren

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 02-08-2012, 15:49:00
seksi te ben me te afert me te dashuren

e vertet...per aq kohe sa ajo nuk eshte e 30 ne renditje

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 02-08-2012, 15:49:43
kuotimi qenka i madh ka disa shpresa

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 02-08-2012, 15:55:53
shpresa eshte kokrra e K...s

shpresa vdes e fundit thone

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 02-08-2012, 16:53:34
Asnjera :D, ndjenja, nese e ke ndjenjen reciproke keto te dyja nuk mungojne , keto nuk mungojne edhe pa ndjenje por disi skane shije :D

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 14-12-2013, 18:32:46
seksi eshte nje mrekulli ..... pres komente se eshte e shtune :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 14-12-2013, 18:58:48
Jo seksi nuk eshte gjithcka

Temat e fundit