Pesë gjërat që i ëndërron çdo femër - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pesë gjërat që i ëndërron çdo femër

Pesë gjërat që i ëndërron çdo femër

· 8 · 1377

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-01-2011, 10:23:16
 

Seksi tradicional është më i preferuar nga gratë. Mendohet se për të kënaqur një femër në shtrat nuk është edhe aq e thjeshtë. Hulumtimi një ueb-faqeje ruse i ka klasifikuar pesë llojet më preferuara të seksit për gratë.

Disa preferojnë butësi, ndërsa të tjerat vrazhdësi. Megjithatë, të gjitha femrat kanë diçka të përbashkët mes veti. Asnjëra nuk ankohet nga seksi klasik. Në vend të dytë sipas femrave renditen burrat romantikë. Darka me qiri, me lule… Një surprizë romantike një herë në muaj është e mjaftueshme për çdo grua. Në vendin e tretë është seksi me pasion. Nuk është me rëndësi se a kryet në ashensor apo në kuzhinë, me rëndësi është të jetë i shpejtë dhe “i çmendur”. Seksi i bukur dhe i shpejtë është gati e pamundur të planifikohet. Ai është improvizim i pastër dhe gjithmonë ndihmon në përmirësimin e disponimit. Në vendin e katërt renditet seksi me elementet të ashpra. Gratë në fshehtësi kanë qejf dominim e burrave, por gjithmonë në formën e lojës. Dhe në vendin e fundit gjendet seksi me të panjohur, me një të huaj misterioz, Zoro apo një Batman
« Editimi i fundit: 11-02-2020, 10:20:54 nga M A X »

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-01-2011, 11:12:02
C'ja fusin kot me keto budalliqe.

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 31-01-2011, 13:36:35
Pf shyqyr nuk shoh enderra..e sidomos kto lloje :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-02-2011, 10:37:40

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 01-02-2011, 20:21:02
Ato jan 5 gjera qe i enderrojn femrat me Sy hapur lol...
Kurse ka 5 milion gjera qe i enderrojn kur flejn :P

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 01-02-2011, 22:08:51
Kurse ka 5 milion gjera qe i enderrojn kur flejn :P

Gjumash, i renka te mos fleme kurre, nese enderrojme kaq shume.  :P

 • Postime: 138
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 06-02-2011, 09:18:31
Seksi tradicional është më i preferuar nga gratë.
 Dhe në vendin e fundit gjendet seksi me .. me misterioz......

Seks tradicional qënka si pune gjelleve tradicionale,po ke shtet ka marre per reference se çdo shtet ka traditat e veta.Apo tradicionale eshte e pergjithshmja.
Ajo pika e peste ,seks me misterioz per mua e kane pasur llafin apo ashtu kot ne pergjithesi edhe kjo.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 06-02-2012, 16:22:56

Ajo pika e peste ,seks me misterioz per mua e kane pasur llafin apo ashtu kot ne pergjithesi edhe kjo.

e ka fjalen per pjate speciale jo pjate tradicionale :D

Temat e fundit