Piercing ne klitoris - Ndjenja

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Piercing ne klitoris

 Piercing ne klitoris

· 21 · 2515

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 22-08-2008, 04:03:38
 

Sic e merrni me mend te kesh piercing te klitushja :) nuk eshte per te gjithe dhe te gjitha. ka femra qe e pelqejne ka qe jo. po ashtu dhe me meshkujt.
Po kjo vjen nga mosdija.
Nga eksperienca ju them se piercing [aty] stimulon shume dhe te jep disa ndjesi gjate seksit qe ndryshe nuk arrihen.
Po kujdes ju vajza qe keni ne plan sepse ne fillim do vuani pak se do arrini orgazma edhe nga levizjet me te vogla sic eshte ngarja e bicikletes psh :) :)
« Editimi i fundit: 10-08-2022, 18:22:38 nga 12:51 »

#1 ne: 22-08-2008, 11:24:07
Ke anashkaluar nje pjese, ate te dhimbjes. njera qe e ka bere..dmth ka vendosur piercing tek klitori dhe jo tamam tamam aty, nejse ajo tregonte se dhimbjet ishin goxha te fuqishme sa as nevojat personale nuk shkonte dot. ideja eshte se ajo e mbajti ate gjene per qefin e saj dhe sapo u lidh me njerin,atij ju duk stranger dhe kjo e hoqi. dmth gjithe ai mund i derdhur kot. kurse une sdo e vija sepse jam frikacake. por kureshtje kam,se mohoj. por kureshtja ime nuk i kalon kufijte e frikes qe keshtu mbetet thjesht nje desire e kaq.

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-08-2008, 12:13:17
haha çfare teme!!? :D
Personalisht as qe behet fjale per persing...
As ne klitoris as me ndo nje vend tjeter ( perveç veshve )
Duke qene me shendet  et te tjera te tjera pse me infektu vende intime ...  :P

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#3 ne: 22-08-2008, 12:32:19

.......ju vajza qe keni ne plan sepse ne fillim do vuani pak se do arrini orgazma edhe nga levizjet me te vogla ....."

Me kete model qenkan duke na ngel femrat duke arrit orgazmat rrugeve e kudo LOL

Na ke nxjerr shume idera ketu ti sexi hot girl, po mire ben qe na pasqyron teknologjine moderne e na mban up to date edhe me menyrat per te arritur orgazmat nga ana e femrave...
Ka shperthyar cmenduria gjith andej.. po pse re nuk u mjafton nje come mishi qe eshte fiks per ate pune dhe u dashka nje cope hekuri?
Per keto te cmendurat duhet me gjet ndonje marifet me ua vene njeheresh edhe nga bytha se vetem nga para spo u njafton mesa duket LOL

   

#4 ne: 22-08-2008, 12:40:01
po piercing neper thithka cfare ndjesie apo orgazme japin? hahahaha ehh jete e veshtire thuaj

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-08-2008, 14:13:33
xDesire ti qenke si motorr 1.4 i ndezur

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 22-08-2008, 14:29:32
Te kisha me dijte cfare eshte klitoris iher???... :S..atehere pergjigjem ndoshta :D

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 22-08-2008, 15:15:36
 LOL LOL...oooo nuk flas une per kete pune joo kurre mee :D

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 22-08-2008, 15:28:54
@Rose http://en.wikipedia.org/wiki/Clitoris

Mua personalisht nuk me pelqejne hic. Ne nje vend te vetem me pelqen piercing te femrat dhe ajo eshte kerthiza. Cdo vend tjeter ma shpif.

#9 ne: 22-08-2008, 15:37:33
Vallaj me asnje vend s'me pelqejne...edhe neper vesh ka kohe qe i kam hequr nuk i mbaj. Cmendurite e tendencave te reja -do thosha une

 • Postime: 18040
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 22-08-2008, 15:44:49
Vec veshet i kam te pircet soo nuk do pierci ma iher... :D

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 22-08-2008, 17:48:04
Une kam patur ne gjoks, por e hoqa se nuk i pelqente atij...

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 25-08-2008, 11:06:39
@Rose http://en.wikipedia.org/wiki/Clitoris

Mua personalisht nuk me pëlqejnë hiç. Ne një vend te vetëm me pëlqen piercing te femrat dhe ajo është kerthiza. Çdo vend tjetër ma shpif.

Pajtohem me ty MAX edhe une keshtu jam ...ama jo cdo femre ju rri mire aty sepse ka disa me peshe te madhe qe ta shpifin edhe piercing  e klitorisin komplet :D   

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-08-2008, 10:02:37
Personalisht nuk i mbaj as nuk me pelqejne ;)

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 09-11-2008, 00:05:29
Të kisha me dijte çfarë është klitoris iher???... :S..atëherë përgjigjem ndoshta :D

LOL LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 10-11-2008, 20:51:22
te gjitha keto flasin me fantazi

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 17-11-2008, 11:10:06
hajde hajde fantazi qe paskan gocat. :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 21-11-2008, 19:19:59
te hengsha hekurin qe ke vene ke porta

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 27-11-2008, 18:57:27
Mendoj se eshte zgjedhje personale, por mua nuk me pelqen dhe sdo e beja kurre. A eshte higjenike njehere???

Une vetem nje piercing ne kerthize kam dhe mendoj se duket shume bukur. Eshte dicka e lezetshme, sidomos gjate veres kur ekspozohet barku :)

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 27-11-2008, 18:59:33
Te hengert kronkodili mendet ahahahahah

#20 ne: 10-01-2009, 13:28:01
QE VEJNE PIERCING NE VESH-HUNDE-VETULL-BUZE E DI  hihihihi))POR QE DO DILTE MODA TE VININ PIERCING DHE " ATY " NUK E KISHA FANTAZUAR KURRE . CA NUK DO DALI MO ... hipno)) shkulfloket) hmmmjo)) (?)

Temat e fundit