Poezi erotike - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Poezi erotike

Poezi erotike

· 8 · 5386

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-01-2012, 09:18:36
Do doja te te prekja tere linjat e trupit tend te perkryer.
Do doja vetem pak dale nga dale te ndjeja shijen e buzeve te tua ne gjuhen time.
Do doja te beja dashuri me ty e te humbisja mes epshit. Te ndjeja kenaqesine tone te shperthente sebashku...
Do doja te zhytesha ne ty ashtu sic shiu hyn ne brendesine e detit.

Powered by: whitesnake :P
 
« Editimi i fundit: 23-10-2020, 14:39:06 nga M A X »

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-01-2012, 09:21:22
Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kal i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave te mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.

Powered by: whitesnake :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-01-2012, 09:29:15
 hipno)) hipno))  :P
 
« Editimi i fundit: 19-03-2021, 15:52:00 nga M A X »

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 19-01-2012, 10:46:42
bravo ti vlen ! :D

me siguri do e kapesh 1 dashnore ne forum LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 19-01-2012, 10:48:15
DOMOSDO…

une s’të kam takuar kurrë ty…
nuk të kam parë…
nuk të njoh…
por kur në një banket tajlandezësh
një pjatancë me midhje të gjalla më servirën

me banane dhe orkide anash zbukuruar
e diku pranë tyre ca briosh
kofshët e tua që nuk i kam parë kurrë përfytyrova
e atë gjënë tjetër domosdo…
domosdo të bukura e aromëmira,
përderisa dëshiron të m’i tregosh...


dhe ndërsa alkooli përtej gurmazit tim
niagarë viagre mbi gjoksin leshator rrodhi
peceta që kisha mbi prehër përdhe u rrëzua...
e bardhë sic ishte më nuk ishte

kur vera e derdhur me lulëkuqe e mbolli…
e teksa kamarierja kineze u përkul ta merrte
e dy gjinj të hatashëm zbuloi
dora e ndrojtur e eskimezes që kisha pranë
ekuadorin tim fërkoi…


por nuk doja me asnje femër nga ato ta bëja,
vec me ty dhe dorën time që orkidet kish prekur…
ndërsa kofshët e tua që nuk i kam parë kurrë
ndjeva të mos doja t’i tradhëtoja…
................... ................... .....

u ngrita e në banjë hyra
dhe pas derës së saj të mbyllur
të gjitha gratë e tjera te botës i harrova…


ja të gjitha këto ndodhën mbrëmë
kur një pjatancë me midhje të gjalla më ofruan...
mes orkidesh të bananta i avullti briosh...
dhe në mendje më erdhën
domosdo kofshët e tua…
kofshët e tua që kurrë s’i kam parë….

……………………….
të bukura domosdo
përderisa ke qejf të m’i tregosh…©Artan Gjyzel Hasani

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5 ne: 19-01-2012, 12:02:55
Do doja te beja dashuri me ty , tere naten si kal i cmendur, per te ndjere vithet e tua
ulur mbi mua

duke shikuar buzet e tua

qe kafshojne me deshire trupin tim.

Do krijoja melodi duke kerkuar si vagabond mes kofsheve te tua e, prekje te gishtave te mi ekspert.
Do dhuroja gjuhen time te etur, burimit tend magjik.
Do mblidhja yllin me te bukur, per ta vendosur ne gjoksin tend.
I lodhur i shkaterruar do shtrihesha mbi gjokset e tua per tu zhytur ne thithkat e ngritur lart.
Nga shikimi yt i embel do ndjehesha i qete dhe i lumtur. Te perqafoj fort. Me deh me profumin e dashurise se konsumuar.
Do doja te beja dashuri tere naten. Do doja te isha dashuria qe hyn brenda teje.

Powered by: whitesnake :D


shume bukur por mos u perserit shume sepse perhumbesh neper fjale.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 19-01-2012, 12:03:22
DOMOSDO…

une s’të kam takuar kurrë ty…
nuk të kam parë…
nuk të njoh…
por kur në një banket tajlandezësh
një pjatancë me midhje të gjalla më servirën

me banane dhe orkide anash zbukuruar
e diku pranë tyre ca briosh
kofshët e tua që nuk i kam parë kurrë përfytyrova
e atë gjënë tjetër domosdo…
domosdo të bukura e aromëmira,
përderisa dëshiron të m’i tregosh...


dhe ndërsa alkooli përtej gurmazit tim
niagarë viagre mbi gjoksin leshator rrodhi
peceta që kisha mbi prehër përdhe u rrëzua...
e bardhë sic ishte më nuk ishte

kur vera e derdhur me lulëkuqe e mbolli…
e teksa kamarierja kineze u përkul ta merrte
e dy gjinj të hatashëm zbuloi
dora e ndrojtur e eskimezes që kisha pranë
ekuadorin tim fërkoi…


por nuk doja me asnje femër nga ato ta bëja,
vec me ty dhe dorën time që orkidet kish prekur…
ndërsa kofshët e tua që nuk i kam parë kurrë
ndjeva të mos doja t’i tradhëtoja…
................... ................... .....

u ngrita e në banjë hyra
dhe pas derës së saj të mbyllur
të gjitha gratë e tjera te botës i harrova…


ja të gjitha këto ndodhën mbrëmë
kur një pjatancë me midhje të gjalla më ofruan...
mes orkidesh të bananta i avullti briosh...
dhe në mendje më erdhën
domosdo kofshët e tua…
kofshët e tua që kurrë s’i kam parë….

……………………….
të bukura domosdo
përderisa ke qejf të m’i tregosh…©Artan Gjyzel Hasani


ky eshte  unik ne llojin e tij

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-01-2012, 14:07:57
Pasion qe djeg, nuk ka me respekt!
Vetem mish qe shperthen ne vullkan ndjenjash.
Nuk ka ndjenja vetem deshire trupash!

Temat e fundit