Puthja e par qe keni dhuruar - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Puthja e par qe keni dhuruar

Puthja e par qe keni dhuruar

· 148 · 17750

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#125 ne: 16-08-2007, 16:08:29
pse akoma i virgjër qenke ti :D Se dija këtë :D

Capkene ste tregova qe te tallesh me mua, te tregova se dua te ta fal virgjerine e buzeve te mia :D

#126 ne: 16-08-2007, 16:12:39
po pra per buzet fola dhe une..se ato te tjerat ehuuu ti di une..


Sa per buzet dale se do mendohem :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#127 ne: 16-08-2007, 16:20:10
Mos mendo gjate, mund te shohi ndonjera per rruge shkelqimin e qumshtit qe hala rrjedh neper to e ta vjedhe momentin :D

#128 ne: 16-08-2007, 16:24:25
pse ku paske pire qumesht ti :D :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#129 ne: 16-08-2007, 18:45:17
pse ku paske pire qumësht ti :D :D

U bone ti me fol per seks :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 15-03-2009, 23:51:09
Nuk e kam dhuruar..ma kane rrembyer  :D
« Editimi i fundit: 08-06-2012, 18:22:18 nga ßåßygiяℓ »

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 15-03-2009, 23:55:49
kam qene 17 vjec dhe kam qene e emocionuar 1 jave rresht per ate puthje.... ama e tani qe e kujtoj emocionohem

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#132 ne: 16-03-2009, 02:19:57
Edhe une e mbaj mend 12 vjec kam qene,me ka rrembyer puthjen...Kurr nuk i harroj ato momente.,....LOL LOL

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 16-03-2009, 16:03:41
ishte motii, ndoshta isha 14-15vjec, pertypja nje camcakez, nuk e di c'fare ishte por e dij se me kerkoi ajo "ishte seniore" qe ta largoja nga goja  :D

#134 ne: 16-03-2009, 16:14:31
me vjen te qesh shuuuuuuuuuuuume me puthjen e pare qe kam dhuruar, ka qene vecse nje eksperiment dhe kapricio e imja, asgje tjeter...ai qe e mori u hutua komplet dhe kujtoi se kisha rene ne dashuri me te, me gjeti belaja pastaj se donte prape ai vellai... LOL LOL

#135 ne: 16-03-2009, 16:17:40
une kam qene 19 vjec kur kam dhene puthjen e pare ne buze

ishte si tip eksperimenti se s´kisha rene fare ne dashuri me ate cunin, po thashe se u plaka dhe doja ta dija c´ishte puthja

ai ishte shume simpatik
e putha une e para, ai paskesh pasur eksperjence maskarai, ishte nja 22 vjec me duket.
kur me futi gjuhen ne goje u tmerrova(ishte shume cun i paster, s´vinte ere te keqe), me erdhi per te vjelle dhe ika, ja mbatha vrapit.
epo une s´e prisja kaq koti puthjen ne buze

edhe sot me ngaterrohen zorret kur e kujtoj, iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!

po nejse, s´e dhashe doreheqjen per gjithmone, dhe po e them ketu ne mesin tone;-)) cilesia e te puthurave ka ndryshuar goxha ne krahasim me te puthuren e pare;-))

me shokun tim te pare pastaj, me te cilin isha e dashuruar prej verteti;-)) ecen gjerat me mire, po doemos se isha pothuajse njezet vjec;-))) dhe jeta me therriste;-)))

ne 15.08.2007 paskam shkruajtur pothuajse te njejten gje...

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 16-03-2009, 16:22:39
Emira shyqyr qe gjeta e 1 shoqe se thashe une 17 vjec po me dukej vetja si mbrapa bote ... me shume vonese puthjen   :)

#137 ne: 16-03-2009, 16:25:58
Emira shyqyr qe gjeta e 1 shoqe se thashe une 17 vjec po me dukej vetja si mbrapa bote ... me shume vonese puthjen   :)

ti je xham fare, kurse une isha plakur...19 vjec... :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 16-03-2009, 16:29:34
po jo mi se aty afer eshte ... se keta po thone 12 e 13 ....

ne fakt tani qe e kujtoj me kane puth njehere ne kopesht mi por s quhet puthje ajo ta haje dreqi se skam ndjere gje  :D ... apo skam te drejte mi  :)

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 16-03-2009, 18:08:13
Nuk ka rendesi mosha, rendesi ka kenaqesia, mynyra, vendi dhe se ke po puth.


 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#140 ne: 27-03-2009, 09:28:08
puthja ime e pare ka qene kur une isha ne klasen e shtat
pothuajse 13 vjeç,zhvillimi ime si fizik kishte ardhur
shume shpejt dhe te gjithe me thonin babai i klases
keshtu qe nje dite ma dha truri dhe thashe me vehte
po pse mo kaq i madh jam une sa me thone babai i klases
atehere vendosa qe te ja rrembeja nje puthje nje shoqes time
lumturies qe shkurt e therrisnim (lumi)ishte si nje parajse e vertete dhe nje enderr ku nuk doja te dilja prej saj.

#141 ne: 05-04-2009, 09:22:34
valla me ka ardhen e pa pritur  :-[ por me te verter ishte dicka mir hehe.inshalla vetem me at deri ne fund juuhuhu

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 27-09-2010, 14:20:23
Nuk ka rendesi mosha, rendesi ka kenaqesia, mynyra, vendi dhe se ke po puth.
e pra mire e the ti :d

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 27-09-2010, 14:24:23
kam puth njonen ne msn  aq shume sa i bera buzet njesh me monitorin :P

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#144 ne: 14-10-2010, 23:07:07
Ne moshen 14 vjecare  :) Me saktesisht para 1 muaji...

#145 ne: 15-10-2010, 10:08:18
puthjen e pare e kam dhene ne moshen 15 vjecare ne 2001,me nje djale qe ishte shume i dashuruar me mua...dhe kishe ca vite me shume se une ne fakt. Ishim shok,komshinj,ai ma kishte shprehur shume here pelqimin,dashurine...por une isha e vogel e s'doja por dhe s'mund te lidhesha,absolutisht...e vendosa te pakten meqe e vlersoja t'i lija nje kujtim...t'i jepja atij puthjen e pare si shperblim per dashurine e madhe qe ndjente per mua e keshtu ne nje fare menyre do ngelej pjese e jetes time.

edhe sot e kujtoj me emocion kete histori dhe sa here e shoh ate djale (qe ende me do) prekem...sepse se kuptoj si mund te doje dikush kaq shume edhe pas kaq shume kohesh,edhe pse ste ka,edhe pse ti se do,edhe pse je e nje tjetri...

sinqerisht me vjen keq per te qe me do kaq shume por une vetem puthjen e pare mund ti jepja asgje me shume!...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#146 ne: 07-06-2012, 14:59:32
puthja e pare haha si tani me kujtohet. kam qene ne vit te 1. dhe organizohej nje party shtepie. ishim jo veten nga vitet e para por te perzier. befas filloi loja me shishe. kush e mban mend haha dhe me bie mua te puth njerin. dhe per me teper ne loje u gjinda fare rastesisht. ky tipi mu afrua. ma kapi koken lehte dhe mi ngjiti buzet . nderkohe qe gjuha e tij depertoi ne brendesi te buzve te mia. sinqerisht me gjeti papergatitur ky sulm dhe mbeta si tuafe. por e kapa situten kohe me vone. ehhh e kujtoj me nostalgji ate kohe.

Sa bukur

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 07-06-2012, 19:32:30
Kam qene 17..sa embel me eshte dukur,  :D

Temat e fundit