Puthja e par qe keni dhuruar - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Puthja e par qe keni dhuruar

Puthja e par qe keni dhuruar

· 148 · 17767

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#25 ne: 09-10-2004, 17:13:45
Une nuk e kam dhuruar puthjen,ma kan mar me zor.hahhahaha :-*

 • Postime: 62
 • Karma: +0/-0

#26 ne: 10-10-2004, 02:22:54
Une nuk e kam dhuruar puthjen,ma kan mar me zor.hahhahaha :-*
Lefter hajt na trego se edhe cka tjeter te kan bo me zor,hihiihihi...lol
P.S mos u merzit se s'i tregojm njerit. :lalala

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 10-10-2004, 22:30:11
te I  ja kam dhene mamit tim edhe te dyten edhe te treten edhe te 4 e kshtu em radhe e  kur ta jap tashi me frik noj nje do t ju tregoj patjeter ;)

 • Postime: 1621
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 10-10-2004, 22:30:46
Jashte Teme

« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:11:44 nga Hersianna »

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 11-10-2004, 01:11:33
Jo chit-chat ju lutem
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:12:19 nga Hersianna »

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#30 ne: 11-10-2004, 02:54:44
Jo chit-chat ju lutem
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:12:45 nga Hersianna »

#31 ne: 01-11-2004, 07:43:37
A ju kujtohet puthja e pare ? Po Dashuria e pare ? Apo akoma nuk jeni te dashuruar, dhe ende prisni nje puthje.

Pse dashuria e pare mbahet nder mend pergjithmone. Vetem nqs ajo ishte e keqe, atehere nuk mbahet mend.

A ju kujtohet kur keni ber s-e-x per here te pare ?

---------------------------------------------------------------------------
-ne jeten time, pata pikllime
mbi te gjitha, dashnorja ime... • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 01-11-2004, 08:18:01
urime per temen !!!
puthja e pare wow ishte ashtu si i vogel .por jo aq e bukur .po megjithate mbetet puthja e pare .per dashurin e pare ahaaaa ishte nje gje e bukur por shume e shkurte dhe gabimet i ben gjithkush deri sa te mesoje , nuk harrohet po ka ik,...
a s-e-x y hahhahah of course se harroj ....

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 03-11-2004, 06:17:03
E kush mund ti harronte... asnje dashuri dhe asnje puthje nuk harrohet e jo me te para apo nata e pare qe ke humbur virgjerine....Pse Je e imja ti nuk i mban mend :??? mos me habit tani....

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 03-11-2004, 12:27:09
Une puthjen e pare se mbaj mend hiç.....ama me kujtohet mire "puthja e pare si e dashuruar"........nje eksplozion emocionesh....shume e bukur...ka lezetin e vet dashuria apo jo......

#35 ne: 21-01-2005, 02:45:06
Jashte teme, ju lutemi jo chit-chat
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:13:48 nga Hersianna »

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 24-01-2005, 18:57:11
po se po nuk harrohet, por cka eshte me interesante, ishte esull.
ah... ><

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 04-02-2005, 23:59:26
me duket sikur kane kaluar shekuj qe kur kam dhene puthjen e pare....
ka qene tek shkallet e pallatit sepse djali po me shoqeronte me shtepi pas shkolle... :D    :perqafim

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 08-02-2005, 07:13:21
puthjen e pare ja kam dhuru mamit se kur kam nja 7-8  mujsh
mka pushe mamin edhe un tak e kam puth. ja njat se harraj kurre.

 • Postime: 54
 • Karma: +0/-0

#39 ne: 08-02-2005, 07:53:35
hahaahahah lol une puthjen e pare e kam thene nbi peme ishte kaq romantike

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#40 ne: 08-02-2005, 13:21:29
Me thene te drejten, ma kane rrembyer puthjen e pare...pra nuk e kam dhuruar :-[
Madje madje...ka qene kaq e papritur saqe as vet nuk munda te puthjaa mbrapsht...por mbeta si nje mur perpara :???
Still...after all these years, we all remember our first kiss <)>

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 08-02-2005, 14:47:37
-Jashte teme-
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:14:52 nga Hersianna »

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#42 ne: 09-02-2005, 11:32:03
-Qendrojini temes ju lutem-
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:16:00 nga Hersianna »

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 09-02-2005, 13:06:44
Ju lutem qendrojini temes.
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:16:26 nga Hersianna »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 09-02-2005, 14:34:38
Ju lutemi mos beni chit-chat...
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:16:49 nga Hersianna »

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#45 ne: 09-02-2005, 14:38:46
Ju lutemi mos beni chit-chat. Qendrojini temes!
« Editimi i fundit: 25-02-2005, 22:17:43 nga Hersianna »

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#46 ne: 25-02-2005, 21:11:35
Puthjen e pare e kam dhene ne nje night club ne Londer, djali ishte anglez dhe u habit kur i thashe qe jam Shqiptare. Une e pyeta: " Do we taste different from British girls?", me tha "you taste better". Me erdhi per te qeshur sepse mendova sa genjeshtar, por po mundoheshe te me bente qefin, gjithsesi, kaluam ore te kendshme. Emrin ia mbaj mend, me dha edhe numrin e telefonit, me beri te premtoj qe do ta marr por une nuk e morra ndonjehere.

 • Postime: 792
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 06-03-2005, 16:30:18
pershendetje u riktheva perseri per te hapur dhe nje tem tjeter kur ka qen puthja e par qe keni dhuruar nje vajze ose djali

Te pershendes Durim

per puthjen e par nuk e kisha ditur se ishte aq shum e rendesishme ne jet dhe prej asaj dite kum pasur ndryshime ne jet.. puthja e par me ka ndodhur ne prizren shum dicka e bukur.


tung nga Toni

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#48 ne: 07-03-2005, 18:52:32
kur isha 15 vjec

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#49 ne: 08-03-2005, 04:28:12
PUTHJEN E PARE E KAM DHURUAR NE MOSHEN 15 VJEC.
KA QENE NJE EKSPERJENCE E VESHTIRE PER MUA POR U MESOVA DHE NUK E KISHA ME PROBLEM, SIKUR TE DYTEN JA KAM DHURUAR TE FEJUARES SIME QE E KAM SI SHPIRTE DHE E DYTA KA QENE ME E LEHTE SE E PARA.

Temat e fundit