Sa here jeni dashuruar? - 9 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Sa here jeni dashuruar?

Miliona herë
Sa herë qe shoh dike qe me pëlqen
Me pak se 100 herë
Me pak se 30 herë
Me pak se 10 herë
Një dhe vetëm një herë
Kurrë

Sa here jeni dashuruar?

Sa here jeni dashuruar?

· 225 · 18788

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#200 ne: 26-10-2012, 15:35:39
lol

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#201 ne: 28-10-2012, 05:21:11
nuk e di, lol... :-)

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#202 ne: 30-10-2012, 16:06:35
Shume 1 here.. :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#203 ne: 27-05-2013, 01:24:39
deri me tani jam dashuruar 1 here....dhe si ajo ndjenje kurre skam provuar me


ka patur ndjenja te bukura , te embla , te fuqishme , te lodhura....por ndjenje si ajo kurre me!!!

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#204 ne: 27-05-2013, 07:49:29
Me shpirt..nje here...me zemer  disa here.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#205 ne: 27-05-2013, 08:48:37
kush eshte dallimi midis shpirtit dhe zemres?

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#206 ne: 27-05-2013, 09:43:33
Dallimi per mua.eshte ky.
Zemra mund te te rrah.per dike.dhe pas ca kohesh e kupton..ishte vec nje iluzion.
Kurse ai qe te ka hyre ne shpirt..nuk del qe aty.edhe sikur zemra te te rrah..per dike tjeter...dhe kupton..qe ai nuk do dale kurre si shpirti qe eshte hyjnor..kurse zemra eshte njerezore.

Keshtu mendoj.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#207 ne: 27-05-2013, 09:45:55
ehe kuptoj...

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#208 ne: 27-05-2013, 10:12:17
Shpirti yn binjak  nje eshte.
Eshte veshtire ta gjesh..ndoshta se gjen kurre.
Por me e veshtire eshte.kur e gjen...dhe s'je me te

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#209 ne: 27-05-2013, 10:15:09

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#210 ne: 27-05-2013, 10:18:29
Vazhdon...pavarsish t..boshlleqeve qe ka krijuar..dhe shenjave te pasherueshme qe ka lene.

Fatmiresisht..vazhd on :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#211 ne: 27-05-2013, 10:20:27
Nje here ...e ndoshta shume kam ndjere se kam qene prane serisht, por i kam bere bisht
me duket se dashuria ime eshte fatale.....me mire kshu


 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#212 ne: 27-05-2013, 10:33:57
Une s'kam tentuar ..frika e humbjes..me ka zbrapsur.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#213 ne: 27-05-2013, 10:36:17
Tento....asnjehere si dihet

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#214 ne: 27-05-2013, 10:42:29
pupupu  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#215 ne: 27-05-2013, 10:44:03

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#216 ne: 27-05-2013, 10:51:55
thashe pupupu per titullin e temes une

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#217 ne: 27-05-2013, 10:56:11
edhe une per ate e kisha

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#218 ne: 27-05-2013, 10:56:43
edhe une seriozisht e kisha

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#219 ne: 28-05-2013, 21:46:01
Non stop   me te njejtin  :D

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#220 ne: 28-05-2013, 23:01:21
Drejt drejt? :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#221 ne: 18-07-2013, 00:00:00
never again

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#222 ne: 18-07-2013, 00:36:19
Po i analizoj te gjitha...te shoh nese vertet kam qene i dashuruar apo thjesht vetem ndjeja simpati per to....

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#223 ne: 19-07-2013, 17:44:21
Nje

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#224 ne: 19-07-2013, 17:49:28
1,2,3,4,5,6 dhe kam akoma ne renditje

Temat e fundit