Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

· 50 · 6536

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

ne: 28-04-2004, 00:56:40
Un  per veten tem e kam manget ket hall
po ju   hidhni postimet  dhe do  diskutojm per ket prob. ??? ???
« Editimi i fundit: 28-04-2004, 01:07:49 nga M A X »

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-04-2004, 01:09:30
PO te shpjeoj kte gje me rastin tim te sotem. Kisha nje takim me nje shoqe (vetem shoqe e :P ) dhe  kjo shoqja me lutet qe t'i jap nje ore kohe sa te behet gati. Ok i thashe une.
.
.
.
.
2 ORE kam pritur  >:(

Te poshtra jeni  ;D

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-04-2004, 01:32:53
Jo çne  te poshtra çesh ajo  fjal
 nje çun  shkreti ;)
  tu e prti nji  goc  
rri e  rri  i  gjori  prit e prit   dhe   ncjerr nji  top  nga hunda skishte  ÃƒÆ’§a tbonte i shkreti  gjer  sa te vinte  goca
  dhe   kur  vjen  ajo  e pyet a prite  gjt  thot ai
 jo  tue rrotullu  topin e hundes  ishte bo  aq i madh  sa  njie top per te lozur :(

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-07-2004, 21:06:20
Si  cunat dhe gocat  jane njesoj , nuk duhet te kesh besim si te cunat dhe te gocat. po ju femrat jeni me shejtan ne bark dmth jeni shume te djallezuara. ciao

 • Postime: 776
 • Karma: +2/-0

#4 ne: 04-07-2004, 21:08:05
Bravo neptum kot nuk thone vajza fut shejtanin ne shishe........ ;)

 • Postime: 1270
 • Karma: +2/-0

#5 ne: 05-07-2004, 00:41:24
Te poshtra gocat  :) Hahahahhahahahahaha ha. Sa do te jene pa ato format e rrumbullakta s'rrini dot  :D kshuqe  :D


 :love: :tym

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 31-07-2004, 22:53:13
Mua nuk me ka ndodhur nja here qe te pres ne takim ose te prese madje isha para orarit si une ashtu dhe ai. :love: si dashuria nuk ke cfare ti besh, dhe ne pergjithesi une jam ne koh per cfare do lloj takimi. :P

#7 ne: 03-08-2004, 10:32:49
Si  cunat dhe gocat  jane njesoj , nuk duhet te kesh besim si te cunat dhe te gocat. po ju femrat jeni me shejtan ne bark dmth jeni shume te djallezuara. ciao

Po more Neptun ke nje fare te drejte po mua me duken me te poshtra gocat????

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 03-08-2004, 10:50:53
Edhe mua me duket se gocat nuk jane hsume te perpiketa. >< >< :??? :??? po them te drejten se edhe une jam goce dhe nuk du te shaj gocat.

 • Postime: 444
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-08-2004, 03:08:13
Kjo nuk mvaret nga quni apo goca, por mvaret nga karakteri njeriut...

Po bera une me dike takim pa mare parasyshe se shok,shoqe apo te dashur apo ene dic tjeter une jam gjithnji 10min me heret se sa qe kam bere takimin aty...

neptun apo sic e pate psojdonimin ja ke mare shume inat femrave mor ti, por kishte qene mire qe ta njoftosh nje femer qe nuk ka futur shejtanin ne shiqe, por nje te sinqerte qe do ti rikthen prap shpresat dhe qe do ta di qe ka akoma vajza te mira...

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-08-2004, 05:19:53
edhe une e kam kete problem. :'( sa her kur lej takim me ndonje femer,perher shkoj me vones,me ndodh dicka ose del makina nga shinat  ose trenit i plasin gomat. une perher me vones.  :P

#11 ne: 13-12-2004, 22:59:29
edhe une e kam kete problem. :'( sa her kur lej takim me ndonje femer,perher shkoj me vones,me ndodh dicka ose del makina nga shinat  ose trenit i plasin gomat. une perher me vones.  :P

Ishalla ja ke marre doren keto kohet e fundit ;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#12 ne: 17-12-2004, 17:09:54
Une personalisht, jam shume e perpikte neper takime te cfaredo lloj qellimi qofshin ato. Mund te me krahasosh me ndonje ''ore zvicerane'' aq e perpikte jam (bazuar ne cfare me kane thene te tjeret),  :-[

Ndersa djemte ne pergjithesi, nga eksperienca ime (e kam fjalen) gjejne shesh e bejne pershesh sikurse dhe vajzat (s'diskutohet).
Vajzat ne fakt, e bejne se duan t'i japin rendesi vetes ndersa djemte, ndoshta nga po e njejta arsye ose dhe nga dembelizmi.

Kam nje shoke nga universiteti im i meparshem dhe nuk eshte aspak i perpikte neper takime...e ka zakon te vij o 5 minuta me vonese ose deri dhe ne 15 minuta. Ma beri nje here kete pune, e u merzita jashtezakonisht shume. :(
Ai e kuptoi kete dhe u vu shume ne faj dhe jo vetem per kete, por ia bera te qarte qe i kam qejf njerezit te jene korrekt persa u perket takimeve..., nese nuk kane mundesi te me shohin ate ore, e mira eshte te lajmerojne perpara. Perndryshe, me mire te mos lene takime. Me duket si mungese respekti mos-korrektesia, ne te tilla raste!
Nejse, megjithate qysh atehere e deri tani... ai me nuk e ka perseritur, vjen gjithmone i perpikte sa here qe kemi mundesi te takohemi me njeri tjetrin.

Se fundi, sigurisht, jam e hapur dhe ndaj rasteve emergjente'' por jo justifikimeve te kota.
« Editimi i fundit: 17-12-2004, 17:12:17 nga Smiley »

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 18-12-2004, 01:42:48
Une personalisht jam shume e perpikte, ne cfaredo lloj takimi, por nese dikush vonohet njehere, heren tjeter i shkoj me vonese dhe i them se e bera vetem per te kuptuar ai/ajo se sa keq eshte kur pret, dhe keshtu maksimumi nje here me ka qelluar te pres dike, heren tjeter ka qene aq minuta para sa edhe u vonua heren qe kaloi. Ne shoqeri mundohem tu mesoj te tjereve se si ndjehem une kur sillen ata, ama nese bejne dicka, e cila eshte jashte edukates time...thjeshte di se si i nderpres lidhjet totalisht. Ne lidhet shoqerore mundohem tu them te tjereve se une duhet te jem e rendesishme per ta, aq sa jane ata per mua. Nese nje here e shkelin, s`ka gje...te dyten s`e lejoj ama. Jam shume e rrepte me ata, sepse edhe me veten jam ashtu. Nuk dua te ma bejne, dhe nuk ua bej. Rregullat jane te njejta!!!

Hersia`

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 26-12-2004, 15:51:56
zakonisht, cfaredo takimi qofte, un shkoj 15 deri ne 20 minuta me heret dhe plus 5 apo dhjete minuta qe me vonohen, me behet diku 30-35 minuta pritje, por nuk e kam shum problem te pres... ndersa nese une vonohem 5-10 minuta, ajo do me thene se me nuk shkoj ne ate takim...

respekt te gjitheve :pafshim ;)

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#15 ne: 30-12-2004, 01:55:50
 Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre
 
machorat jane te perpikte kete e din nje goce e forumit

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#16 ne: 30-12-2004, 02:04:11
Une personalisht ,,kursesi,,nuk mund te jem i sakte...nuk e di as vet pse?...vetem e di se gjethmone po kam arsye(megjithese ndonjehere edhe po i krijoj edhe vet)...
Ndersa ne pritje nuk jam i durueshem kursesi :???

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 01-01-2005, 20:50:36
Shihet edhe per nga faca  :P

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 20-01-2005, 02:57:48
As cunat  dhe as  gocat  nuk jan te perpikt   ne takimet e tyre     >:(

 • Postime: 203
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 05-02-2005, 12:18:56
Kurse une e kam zakon qe ti le te me presin...

What's the meaning  of the date if you don't leave the girl to wait for you a? :tym

#20 ne: 08-02-2005, 07:53:23
Kurse une e kam zakon qe ti le te me presin...


Zakon te mir paske ti kurse un jam shum korrekt ndaj ketyre gjerave ndoshta i pres jo tme presin ;)

 • Postime: 204
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 13-02-2005, 17:58:18
Keto femrat nuk te falin fare ore, as per 10 min!!

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 17-02-2005, 22:29:53
une po nuk e pashe te jet aty....vazhdoj drejte...nese duhet te vonohet shyqyr jane krijuar telefonat te bej nje cerre se nuk behet qameti....:???
vete jam shume e perpikte saqe kur mendoj se do behem vone nxitoj aq shume sa gati thyej qafen neper shkalle....por gjithmon e perpikte ...mendoj se tregon nje fare respekti kur je e perpikte ne takim...sigurisht po te ishte takim me nje djale tregon dhe interes nga ana e tij ...

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 23-02-2005, 20:55:09
edhe une e kam kete problem. :'( sa her kur lej takim me ndonje femer,perher shkoj me vones,me ndodh dicka ose del makina nga shinat  ose trenit i plasin gomat. une perher me vones.  :P

Ishalla ja ke marre doren keto kohet e fundit ;)
po po prap un te njejtin avaz kom.. :) tani me prishet bicikleta.. :)

per mendimin tim gocat vijn me dashje me vones sepse kan qeif kur Cuni pret .. ;) ju duket vetja se po bejn nai trimeri.. :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 24-03-2005, 04:55:26
nuk ka nevoje per perpikshmeri, prandaj i thone takim me nje vajze qe se njeh kurre, e jo takim me zotin.

Temat e fundit