Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

Sa jan cunat dhe gocat te perpikt ne takimet e tyre

· 50 · 6330

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 07-09-2005, 10:02:56
Nese egziston ndienja e vertete, mezi presin te takohen, kjo eshte perpikmeri.
Kuptohet trafiku nuk meret parasysh LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#26 ne: 20-09-2005, 08:07:05
Po aksidentet gjate rruges i merr parasysh ti  :P

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 20-09-2005, 20:09:03
une jam shifni dhe nikun e kam me seconda

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 18-10-2005, 08:07:39
Asnjher nuk kam qen mbrapa me kohen jam shume i perpikte
Qe te jem ne orar vete 10min perpara.

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 15-10-2006, 00:25:40
Akoma s e kom honger   me thon  drejten  sjam aspak e perpikt  
 ishalla  o zot nuk do e haj  keq  se
 sjam me oraret  ne koh  :S :S hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 15-10-2006, 00:32:18
Ne pergjithesi jam shume e perpikte, cfaredo takimi te jete ai, gjithmone mundohem te arrij me kohe

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 15-10-2006, 18:48:36
Po aksidentet gjatë rrugës i merr parasysh ti  :P

larg qofte ore :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 15-10-2006, 20:36:14
me ka ndodhur qe te shkoj dhe me perpara dhe ta pres ne makine kur vjen dhe futet ne lokal apo te prese ne vendin ku do takoheshim.....

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 16-10-2006, 11:05:08
Cunat jane te perpikte, por gocat aha pa i thene mirupafshim pasqyres 30 here nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kenaqen se edhe kete vonese gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 17-10-2006, 22:53:43
Çunat janë te perpikte, por gocat aha pa i thënë mirupafshim pasqyres 30 herë nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kënaqen se edhe këtë vonesë gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D

mos u qa me 30 here ti ore, ka dhe me keq akoma ::D

 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#35 ne: 17-10-2006, 23:08:23
Çunat janë te perpikte, por gocat aha pa i thënë mirupafshim pasqyres 30 herë nuk e kalojne pragun e deres.  :P
Prap duhet te kënaqen se edhe këtë vonesë gocat e quajne perpikmeri ne takim sepse e justifikojne me tualetin etj etj qe ti beje me terheqese. :D hahahha  kjo e fundit me pershtatet   thuj shyqyr  qe se kam  shpin me  dhejt kat  se ne te dhjetin dhjet her kisha hyp e kisha zbrit  po  aty rrotullohem me  dy katshin dhe   shkoj me  gjys ore vones   :( :S:perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 18-10-2006, 10:17:30
mos u qa me 30 herë ti ore, ka dhe me keq akoma ::D

Po flasim per minimumin e mundshem moj Erlehta  :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 19-10-2006, 14:40:30
Une gjithmone shkoj me pare kur vjen fjala per ndonje takim qofte edhe me nje shoqe.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 20-10-2006, 13:17:57
Te te besoj.....???????????????  hmmmmm:Jo nuk e besoj ................... .....  :P Duhet te jesh specie e vecante se llojin e femres ti lepurushe.......... ............. :D

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 23-10-2006, 21:23:40
Unë gjithmonë shkoj me pare kur vjen fjala për ndonjë takim qoftë edhe me një shoqe.

Me zemren jam e perpikte, por me shoqerin dhe vonohem ndonjehere :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 26-10-2006, 04:28:48
Me shoqerine dhe mbi te gjitha me kolege jam gjithmon shume e perpikte madje me heret.....kurse nese kam ndonje takim me ndonje mashkull  qe e takoj ndoshta per nje takim te pare jam gjithmon 5 minuta me vonese ...jo me  vone

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#41 ne: 28-10-2006, 18:28:33
Une jam e perpikte!

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 30-05-2008, 19:35:54
shum i perpikt shkoj gjys ore em vones  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 15-01-2012, 01:57:11
e perpikte!me pelqen korrektesia

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 15-01-2012, 01:59:37
Nuk jam i perpikte ne takime private....
Ne ato profesionalet, po ama

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 15-01-2012, 02:03:38
une ato te punes qe kane lidhje me oren 9 te mengjesit jam katastrofe e vertete

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 15-01-2012, 02:13:46
Varet per cfare takimi behet fjale.

Per vete me pelqen shume te jeme i perpikt, por jo cdo here.Pasi varet dhe kush person ma kerkon kete gje.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 17-02-2012, 22:39:41
ne takimin e pare dhe deri tek futja ne krevat e zockave jemi shume te perpikte, me pas ec se folim. :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#48 ne: 04-01-2020, 08:15:37
Kam qenë, jam dhe me siguri do mbetem - e përpiktë si sekondat e orës zvicerane 😀

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#49 ne: 17-06-2020, 11:16:45
2-3 heret e para cunat jane shume te perpikte, bilemi dalin dy tre ore para tek vendi i takimin. Me pas behen gocat shume te perpikta dhe ketu ngec une, se me lind pyetja Pse..... :D :D :D :D

Temat e fundit