Sa mund të zgjatë një lidhje pa marrëdhënie seksuale para martesës? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa mund të zgjatë një lidhje pa marrëdhënie seksuale para martesës?

Sa mund të zgjatë një lidhje pa marrëdhënie seksuale para martesës?

· 2 · 791

  • Postime: 34
  • Karma: +0/-0

ne: 08-03-2009, 00:44:52
Mendoni se nje lidhje pa patur mardhenje te tilla nuk eshte e plote? Nga eksperienca juaj keni qene ndonje here ne lidhje ku cdo gje ishte e sakt (komunikim i mire, ndenja te forta per njeri tjetrin etj.) por nuk keni patur mardhenje seksuale
Un besoj se ska as nje gje te keqe, ajo eshte dicka qe do vi me von kur dy njerez ne te vertet duhen. Besoj se nje lidhje zgjat me shume dhe shte me domethenese kur fillon me nje komunikim te mire se sa kur fillon vetem me terheqje fizike. Besoj se kjo eshte nje prove per te kuptuar sa e do nje njeri, sa seriozisht e mer ate lidhje dhe sa mund te presesh per te.


Pres edhe mendimet e juaja!!
« Editimi i fundit: 08-03-2009, 00:50:28 nga **Babyygirll** »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:46:52
Para martesës nuk eshte aq problem por gjate saj seksi duhet te jete pjese integrale e saj

Temat e fundit