Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:46:52 »

Para martesës nuk eshte aq problem por gjate saj seksi duhet te jete pjese integrale e saj
Postuar nga: benitezi
« ne: 08-03-2009, 00:44:52 »

Mendoni se nje lidhje pa patur mardhenje te tilla nuk eshte e plote? Nga eksperienca juaj keni qene ndonje here ne lidhje ku cdo gje ishte e sakt (komunikim i mire, ndenja te forta per njeri tjetrin etj.) por nuk keni patur mardhenje seksuale
Un besoj se ska as nje gje te keqe, ajo eshte dicka qe do vi me von kur dy njerez ne te vertet duhen. Besoj se nje lidhje zgjat me shume dhe shte me domethenese kur fillon me nje komunikim te mire se sa kur fillon vetem me terheqje fizike. Besoj se kjo eshte nje prove per te kuptuar sa e do nje njeri, sa seriozisht e mer ate lidhje dhe sa mund te presesh per te.


Pres edhe mendimet e juaja!!