Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:48:01 »

Bukuria e jashte ka rendesi sa nuk e njeh se pasi e njeh ka rendesi bukuria shpirtërore dhe e mendjes
Postuar nga: deisanti
« ne: 07-03-2009, 10:30:36 »

Kur pelqen nje njeri ne fillim e pelqen nga bukuria me pas gjerat ndryshojne,kur njeh personin se si eshte .
Bukuria iken e vien,dashurine nje here e gjen!
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-03-2009, 10:06:00 »

Bukuria shpirterore per mua zen vendin e pare.
Postuar nga: Shej
« ne: 07-03-2009, 01:22:12 »

sme pelqejne meshkujt e bukur... me duken si bql....
Postuar nga: Lefter
« ne: 07-03-2009, 01:07:12 »

Shumee....Cmendem pas te bukurave... :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-03-2009, 22:21:35 »

Eshte nje komponent qe ja shton shijen dashurise. ;)
Postuar nga: benitezi
« ne: 06-03-2009, 21:25:33 »

Ka shum njerz qe  i keqyrin keto tipare  shum deshirojn te ken te dashur te bukur edhe pse nuk esht i menqur.
Postuar nga: kengaime
« ne: 18-12-2008, 13:24:28 »

Shuuuuuume......... e kam fjalen per ate te brendshmen.
Postuar nga: Kisss
« ne: 18-12-2008, 02:01:32 »

ka rendesi, duhet nje kombinim i dyjave, si bukurise se brendshme, edhe asaj te jashtme...
Postuar nga: AleksB
« ne: 17-12-2008, 09:48:07 »

Bukuria e brendshme me shume sesa ajo e jashtmja ;)