Sa rendesi ka bukuria per ju ne dashuri? - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sa rendesi ka bukuria per ju ne dashuri?

Sa rendesi ka bukuria per ju ne dashuri?

· 67 · 8478

 • Postime: 94
 • Karma: +0/-0

#50 ne: 21-03-2007, 03:17:02
Nga eksperienca ime mund te them qe perhere dashuroja djemte qe ishin inteligjent. Simpatia per nje djale bukurosh me ikte shume shpejt kur e shikoja qe ishte  bosh ne mendje. Une veç nje kusht e kam pasur qe djemt me te shkurter se vetja nuk me terhiqnin kurre.Te kete pak nga te gjitha por mbi te gjitha te jete njeri i mire ne shpirt dhe ne karakter.

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#51 ne: 29-11-2007, 13:56:10
bukuria osht gjoja e pare qe pelqejne ne fillim ne nje lidhje rren ai qe thot jo.se ne fillim pa e njohur fare nuk ka si ta dije sa i sinqerte eshte njeriu qe ke prkrah.me vone nuk i dihet

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 26-12-2007, 08:42:39
ka rendesi por jo shume fare me intereson me teper karakteri dhe qendrueshme ria e personit bukuria 5 dite zgjat

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 27-12-2007, 19:18:12
Imagjino te ngrihesh c'do mengjes dh ete trembesh sa here hap syte :D LOL


Gjithsesi njeriu kur dashuron i eliminon keto gjera i behen te padukshme .....kur te thone te tjeret moj korbe ne ball i ke syte ...ti i thua ee mi se nuk eshte yll po nuk eshte dhe aq i shemtuar .....
Sepse sic mund te duket nje femer (apo mashkull) shume e bukur ne paraqitje te pare por pas nje jave qe e ke patur ne krevat fillon e i nxjerr ycklat ...jo po hunden e paska icik keshtu jo po shiko si i paska nishanet ne kurriz keshtu dhe puna mashkullot te shemtuar (apo femres) ne fillim mund te duket i shemtuar por kur kalon nje perjudhe kohe me ate njeri fillon dhe zbulon ato gjerat e bukura .....

Nuk e keni vene re ju kur keni ndonje kusheri te shemtuar (qe e dini se te tjeret nuk mendojne se ai/ajo eshte njeriu me i bukur ) por qe ju nuk e shikoni aq shume ......Veniten keto gjera kur ka dashuri, mirsi dhe afrimitet  ....
Atehere behen te pa rendesishme

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#54 ne: 27-12-2007, 22:56:44
Mir  do ishte te jete nje qike e bukur ne fytyre por nqs nuk eshte  ne fytyre te jete ne  trupe te pakten,   se te  ngri nervat me shume :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 08-12-2008, 14:08:22
...Per mua nuk ka rendesi bukuria e jashtme...ajo e brendshmja po shume ka... :)

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 16-12-2008, 20:38:24
me shum ka rendesi bukria shpirtrore se ajo e jashtme me mire per mbrenda se perjasht

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 17-12-2008, 09:48:07
Bukuria e brendshme me shume sesa ajo e jashtmja ;)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 18-12-2008, 02:01:32
ka rendesi, duhet nje kombinim i dyjave, si bukurise se brendshme, edhe asaj te jashtme...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 18-12-2008, 13:24:28
Shuuuuuume......... e kam fjalen per ate te brendshmen.

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#60 ne: 06-03-2009, 21:25:33
Ka shum njerz qe  i keqyrin keto tipare  shum deshirojn te ken te dashur te bukur edhe pse nuk esht i menqur.
« Editimi i fundit: 06-03-2009, 22:20:44 nga **Babyygirll** »

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#61 ne: 06-03-2009, 22:21:35
Eshte nje komponent qe ja shton shijen dashurise. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#62 ne: 07-03-2009, 01:07:12
Shumee....Cmendem pas te bukurave... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#63 ne: 07-03-2009, 01:22:12
sme pelqejne meshkujt e bukur... me duken si bql....

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 07-03-2009, 10:06:00
Bukuria shpirterore per mua zen vendin e pare.

 • Postime: 200
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 07-03-2009, 10:30:36
Kur pelqen nje njeri ne fillim e pelqen nga bukuria me pas gjerat ndryshojne,kur njeh personin se si eshte .
Bukuria iken e vien,dashurine nje here e gjen!

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#66 ne: 08-03-2021, 12:48:01
Bukuria e jashte ka rendesi sa nuk e njeh se pasi e njeh ka rendesi bukuria shpirtërore dhe e mendjes

Temat e fundit