Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 31-07-2022, 12:56:33 »

Kush di, di. Kush s'di meson nga pornhub 😂
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 20-11-2009, 16:00:44 »

ca thoj o??  LOL

meshkujt jane shume te afte nese kane femra te afta....nese nuk i kane i kerkojne dhe i gjejne normal....ato te paaftat le ta mbajne ca me dore LOL LOL
Postuar nga: fabio 30
« ne: 16-10-2009, 23:46:10 »

...sa femra ta ndaloj kengen ne Skala...:D
Postuar nga: titi10
« ne: 16-10-2009, 23:39:46 »


Lexova cka nuk lexova po ca lexova ne kete teme kurre nuk lexova. :D

Une them qe pak jane ata te aftit...rralle ndonje.. :D
flet nga pervoja apo e ke me te degjuar :D
Postuar nga: Shej
« ne: 16-10-2009, 23:36:05 »

nuk e terheq duhet metal qe ta terheqi jo derrase e sidomos e kalbur  :D :P
Postuar nga: fabio 30
« ne: 16-10-2009, 23:29:11 »


Lexova cka nuk lexova po ca lexova ne kete teme kurre nuk lexova. :D

Une them qe pak jane ata te aftit...rralle ndonje.. :D


...magneti eshte i afte te trasmetoj sinjalet e tij ,por kur ato ndeshin ne derrase....??? :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 16-10-2009, 10:45:01 »

Lexova cka nuk lexova po ca lexova ne kete teme kurre nuk lexova. :D

Une them qe pak jane ata te aftit...rralle ndonje.. :D
Postuar nga: qershija
« ne: 16-10-2009, 10:44:27 »

Ju mungon nje kurs LOL
Postuar nga: Brentiani
« ne: 16-10-2009, 10:41:51 »

Jam shume fantazist, po s'di te shprehem.. :D
Postuar nga: Shej
« ne: 15-10-2009, 23:51:27 »

po he me thuaj ti varjantin tend :d