Sa te afte jane meshkujt te zgjojne fantazit tona me te fshehta? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Sa te afte jane meshkujt te zgjojne fantazit tona me te fshehta?

   Sa te afte jane meshkujt te zgjojne fantazit tona me te fshehta?

  · 130 · 9633

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0

  ne: 05-09-2009, 18:22:45
  pershendetje te gjithve...mora shkas nga nje teme me perpara per femrat...kerkoj nje pergjigje nga meshkujt...per ju jeta poshte carcafeve te bardh eshte vetem 10 minuata...per ne eshte nje perjetesi...vall ne ato 10 minuta ju mund te na e falni ate perjetesi...
   
  « Editimi i fundit: 25-08-2022, 14:25:21 nga M A X »

  • Postime: 4301
  • Karma: +58/-13
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 07-09-2009, 13:34:21

  pershendetje te gjithve...mora shkas nga nje teme me perpara per femrat...kerkoj nje pergjigje nga meshkujt...per ju jeta poshte carcafeve te bardh eshte vetem 10 minuata...per ne eshte nje perjetesi...vall ne ato 10 minuta ju mund te na e falni ate perjetesi...

  Vetem dy dite ke ne forum dhe ben kete pyetje? Me siguri je njera nga anetaret e qe je regjistruar me nick te ri enkas per te bere kete pyetje.. :D

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 07-09-2009, 13:38:36
  une mashkull sjam mbase kam qene ne boten para se te vija  :D

  a e do 1 pergjigje nga une mi? LOL

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 07-09-2009, 13:46:22

  une mashkull sjam mbase kam qene ne boten para se te vija  :D

  a e do 1 pergjigje nga une mi? LOL


  ....pershendetje Shej....do te ishte me interes pergjigja juaj... :)

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 07-09-2009, 13:50:16

  ....pershendetje Shej....do te ishte me interes pergjigja juaj... :)


  hej Fab ... jo jo duhet te me jape leje hapesja e temes  ;)

  • Postime: 892
  • Karma: +71/-25
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 07-09-2009, 13:54:25

  hej Fab ... jo jo duhet te me jape leje hapesja e temes  ;)


  ....besoj se heshtja ,,,,,,ta jep te drejten.... :)

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 07-09-2009, 15:34:36
  e para bertian besoj se eshte e drejta e cdo kujt te vendosi temen qe do...nese ka nje rregull qe ne te sapo ardhurit nuk na lejohen tema te tilla ateher ma thuaj.arsyeja qe dergova kete teme eshte se kam kam lexuar me shume vemendje diskutimet tuaja mbi temen ''a dine vajzat shqiptare te bejne seks''...dhe mendoj nese me lejohet te flase hapur se duhet te mare leje me sa duket,pergjigjet tuaja(flas per cunat)kane qene shume siperfaqesore dhe mendoj qe jeni ju qe nuk dini te depertoni tek ato.prandaj bretian nese ke mundsi te japesh nje pergjigje je i mirepritur ta japesh,ne vend te gjykosh mbi temen qe kam vendosur jep me mire nje mendim te vlefshem.
  per vajzen qe mori leje per te dhene mendimin e vete eshte e lutur ta japi pergjigjen e saj,dhe do doja qe gocat te ishin kryesore ne kete teme...sepse shumica e meshkujve ketu mesa duket nuk e kane konceptin mbi femren...kam pare shume tema mbi femrat,dhe ata flasin per seksualitetin me sakt bejne pytje mbi seksualitetin tone..nuk ju ben te mendoni se ata nuk i njohin femrat...?dhe kur vjen puna te nje teme ne lidhje me ta une kam frike se nuk dine te japin nje pergjigje per veten e tyre.
  mirepres pergjigje nga ju dhe mos keqkuptoni asnje fjale nga ato te mesipermet...thjesh t mos e merni si personale sepse asnje nga jush nuk perfaqeson shumicen.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 07-09-2009, 15:37:39

  pershendetje te gjithve...mora shkas nga nje teme me perpara per femrat...kerkoj nje pergjigje nga meshkujt...per ju jeta poshte carcafeve te bardh eshte vetem 10 minuata...per ne eshte nje perjetesi...vall ne ato 10 minuta ju mund te na e falni ate perjetesi...
  Varet se ku ke ngrene dajak qe je kufizuar ne vetem ato dhjete minutat qe thua, se ka femra qe kenaqen me pak dhe mashkulli i jep aq sa do sepse ajo nuk i jep shtyse qe ai ti jape me shume. ;) 

  • Postime: 4301
  • Karma: +58/-13
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 07-09-2009, 15:47:57
  Sic e tha ky mesiper..  ^o)

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 07-09-2009, 16:01:31

  .per ju jeta poshte carcafeve te bardh eshte vetem 10 minuata...per ne eshte nje perjetesi...vall ne ato 10 minuta ju mund te na e falni ate perjetesi...


  duhet te dish ke te fusesh poshte carcafeve e dashur .... pastaj per perjetesine duhen ndruar ndonjehere ngjyra e carcafeve ose dhe mos i perdoresh fare ndonjehere  ;)

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #10 ne: 07-09-2009, 16:05:06
  nuk zgjohen fantazite vetem poshte carcafit ...

  vallaj mu me zgjohen jashte tani ne vape LOL

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 07-09-2009, 16:07:28
  ja sa mire me kupto ti mua mi shoqe  :D LOL

  mgjate personalisht 1 mashkull pa fantazi nuk do kishte shansin te ishte prane meje por qe dhe fantazite duhet te plotesojne njera tjetren e ne rregull jemi pastaj  :D

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 07-09-2009, 16:08:20
  me thirri njeri mua.... :P :P

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #13 ne: 07-09-2009, 16:11:26
  ehe te kerkoj Brentiani pak me pare


  Vallaj pa fantazi ska seks dhe e kunderta....ndryshe dalim - he re marove!!!!!!!!LOL LOL

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 07-09-2009, 16:13:11

  ehe te kerkoj Brentiani pak me pare  LOL LOL LOL

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #15 ne: 07-09-2009, 16:16:10
  tashi kjo tema eshte me thene nese meshkujt tane jane apo me sakte kane zotesi te na zgjojne ne fantazite???


  uffff mo...vdek na bojne LOL

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 07-09-2009, 16:17:26

  ehe te kerkoj Brentiani pak me pare


  Vallaj pa fantazi ska seks dhe e kunderta....ndryshe dalim - he re marove!!!!!!!!LOL LOL
  Une sa fillova ti thua mbarove, apo kaq e kishe 10 minuteshin ti. :P LOL

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #17 ne: 07-09-2009, 16:18:15
  se kisha me ty...po e shoh hyke te ata me fantazi te kufizuar LOL

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 07-09-2009, 16:25:53
  fole per vete se une nuk kuptova gje :P

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #19 ne: 07-09-2009, 16:32:30
  ska gje...une flas , fantazoj per hesap tim...ti ca ke do nai cike hesap...e jo skam LOL LOL

  Temat e fundit