S’bënte seks me gruan, 10 mijë euro gjobë - Ndjenja

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 S’bënte seks me gruan, 10 mijë euro gjobë

 S’bënte seks me gruan, 10 mijë euro gjobë

· 4 · 921

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-09-2011, 07:46:08
Një çift në jug të Francës nuk ka gjetur asnjë arsye të tipit “Mospërputhje karakteri” për tu divorcuar. Zhan Luiz dhe Monik janë ndarë për mungesë të marrëdhënieve seksuale.

“Ai ka vite që nuk bënë më seks me mua”, është shprehur Monika para gjykatësit. Ndërkohë që Zhan Luiz deklaroi se marrëdhëniet vetëm ishin ftohur pak për shkak të stresit po që nuk është e vërtet se nuk kishin marrëdhënie seksuale prej vitesh.

E megjithatë përveç divorcit Zhan Luis është detyruar t`i paguaj gruas dhe 10 mijë euro për dëmin “seksual” që i ka shkaktuar.

Monika e cila kishte 21 vite martesë dhe dy fëmijë me Zhan Luis ka mbetur shumë e kënaqur nga vendimi i gjykatës. Kodi Civil francezë parashikon që marrëdhëniet seksuale janë një “detyrim bashkëshortor” për çiftet e martuara. Gjykatësi ka shtuar gjatë seancës që këto marrëdhënie janë shprehje e “dashurisë reciproke”.

Shekulli

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-09-2011, 10:59:19
LOL LOL

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 11-09-2011, 01:07:02
edhe me shum ishte dash te paguante anzi burg per jet  >< çfare krimi :D

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-09-2011, 12:56:44
edhe me shum ishte dash te paguante anzi burg per jet  >< çfare krimi :D

Ke shume te drejte. Sa paska hequr e shkreta LOL

Temat e fundit