Sekretet e dashurisë - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Sekretet e dashurisë

   Sekretet e dashurisë

  · 32 · 10987

  ne: 16-09-2004, 18:16:08
  vërtetë qe dashuria fsheh ne brendesine e saj castet me te bukura te jetës por qe të jetosh ne atë dashuri pasionante duhet të dish sekretet e saj  :detari                                                      po dalë të mësojmë ndonjë sekret qe dini ju  :P
  « Editimi i fundit: 08-10-2008, 11:19:58 nga M A X »

  #1 ne: 18-09-2004, 15:58:19
  drakula une di qe sekreti me i madh qondron ne shtrat  :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 18-09-2004, 20:23:41
  po te dija sekretet do isha e dashuruar :??? mesomeni pak :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 18-09-2004, 20:39:48
  epo shyqyr thashe se isha e paditur ......

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 18-09-2004, 23:43:29
  Ti sa 1000 here e ke bere kete pyetje??????????
  O Zot si te eshte bere ajo zemra ty................. Plot me pjese kembimi te perdorura!!!!!!!!!! :D

  #5 ne: 19-09-2004, 18:00:05
  vellai nuk flas me vete aq kollaj sepse ate qe e kam shkruar ndoshta e ka nje kuptim qe ndoshta tani qe po shkruaj nuk mund te pergjigjem sepse sapo kam dale nga rajoni i policise te ketyre racistave :-\dhe ndoshta sekreti qendron tek mirekuptimi  ;)
  « Editimi i fundit: 19-09-2004, 18:01:34 nga krutani79 »

  • Postime: 8126
  • Karma: +2/-1
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 19-09-2004, 23:54:02

  vetem ne dashuri qe ska dijeni te vjen qe as ta pret i thu vetes po mire si  ka mundesi ;)

  ka lidhje me kete qe i thua vetes!!!!!!!!Shtrydhe trunin!

  #7 ne: 22-09-2004, 18:01:34
  drakula nuk besoj qe trurin e ke te lidhur me bu....n :lalala

  • Postime: 106
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 27-09-2004, 19:37:43
  Sekretet e dashurise...??? Lal shkruaj dicka me teper tna japesh nje ide per ato gjera qe do te Bisedojme se kshu nuk dime nga tja fillojme ska Themele Tema ;)

  Por sa do pak do jap opinionin tim....

  Dashuria nuk Shkruhet as qe shikohet as qe lexohet

  Thjesht dhe bukur SHIJOHET!!
  Bye :)

  • Postime: 71
  • Karma: +1/-0

  #9 ne: 27-09-2004, 20:01:08
  Shijoje Diavolakis shijoje dashurine, se ketej nga ne paska frike te vije, lol.

  • Postime: 106
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 27-09-2004, 20:21:24
  Kur them Dashuri them SEX une moj Katile
  Per dashuri sme plas fare...
  sepse nuk kam zemer ! :P i'm just a sex machine :) ;)

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 29-09-2004, 06:03:14
  Ska gje se fillon nga viagrat ai.....

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 30-09-2004, 00:10:09
  sic ka pleq ne vetmi ka dhe plaka sa te duash keshtuqe mos ja qaj hallin....

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 30-09-2004, 20:51:34
  jo mo jo une nje fjale thashe se ate nuk e njoh fare une ne fakt jam bere per te qare hallin tim....

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #14 ne: 30-09-2004, 20:59:38
  mos u dekurajoni...shtren goni rradhet,pak fizkulture,libra,pun shum pun dhe je mu ne mes te okejit..mir?

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #15 ne: 30-09-2004, 21:17:29
  JASHTE TEME
  « Editimi i fundit: 12-10-2004, 20:22:31 nga Berni »

  #16 ne: 11-10-2004, 19:25:35
  JASHTE TEME
  « Editimi i fundit: 12-10-2004, 20:22:49 nga Berni »

  • Postime: 330
  • Karma: +0/-0

  #17 ne: 12-10-2004, 13:14:23
  JASHTE TEME
  « Editimi i fundit: 12-10-2004, 20:23:02 nga Berni »

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 13-10-2004, 08:40:18
  po ju pse jeni edituar keni perdorur ate fjalen e ndaluar.....ate qe bejne te riturit qe ne nuk kemi te drejte ta themi :D

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0

  #19 ne: 29-10-2004, 19:14:19
   :love: Fat me vajzat..si te kesh fat me vajzat :???
  Te kuptohemi mire cfare duam nga vajzat..cfare te duhet te mesosh,per kenaqesite aventureske,shoqen e repartit o kamerieren e hotelit o mesuesen tende..Keto sekrete te mesojne te fitosh ate qe do krijosh ne marrdhenie dhe lumturine qe do krijosh me ate vajze te jetes tende,shoqen tende ideale.Te kesh fat me vajzat eshte dicka qesharake e kesaj fraze..!!
  Vashdohet te flitet per fat,pa kuptuar se fati nuk eshte tjeter,vec nje kompleks  kushtesh te favorshme qe krijohen me inteligjencen e aktivitetin..Ekzist ojne individe inteligjente e te shkathet,te paisur me guxim e dinakeri,intuite e kembengulje,gjenialitet e te njeshem ndaj rrethanave.. :tym

  Te shohim ne komentet e tjera do te them me shume per sekretet e dashurise ndaj femres


  Temat e fundit