Seks me nxitim në orgazëm eksploziv - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seks me nxitim në orgazëm eksploziv

Seks me nxitim në orgazëm eksploziv

· 3 · 790

  • Postime: 27109
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2010, 21:49:21
Kur për herë fundit ju dhe partneri keni pasur kohë për njëri-tjetrin pa menduar për detyrimet e domosdoshme dhe ritmin e mundshëm të jetës?

Mos u shqetësoni, për pasion të kënaqshëm aspak nuk ju duhen orë të tëra, por vetëm disa minuta.Kapërceni paralojën

Shumë do të pajtohen se paraloja ndonjëherë është e panevojshme. Për seks në shpejtësi nuk ka kohë për paralojë. Merrni gjërat në duart e juaja, vetëkënaquni deri sa partneri juaj ju shikon dhe kur ju jeni shumë të ngacmuar - hidhini në njëri-tjetrin.

Çdo kohë, kudo

Në momentin e pasionit harroni dhomën e gjumit dhe krevatin. Kënaquni në makinë derisa ju jeni në rrugën, ose e bëjnë atë një cep të largët të Haustor të panjohur. Nëse ajo është shumë eksibitioniste për ju, bëni seks në korridor apartamenti apo kuzhinë.

Mundeni edhe vetë

Jeni i pasionuar dhe vetë, ndërsaa partneri nuk është askund në horizont. Përsëri merrni gjërat në duart tuaja, por këtë herë të gjitha bëni vetë. Imagjinoni një skenar që përfshin seksit të nxehtë në shpejtësi dhe vetëkënaquni.

  • Postime: 12343
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-01-2012, 11:41:37
rrofsh Berni qe na pasuron njohurite :D

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 18-01-2012, 12:17:40
shume e vertet ;)

Temat e fundit