×

Seksi Oral

Seksi Oral

· 129 · 8758

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
ne: 29-02-2008, 18:14:36
Jepni mendimet tuaja te gjithe
 :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#1 ne: 05-03-2008, 16:30:46
A ke honger ndonjehere akullore ti capi :P

 • Postime: 6
GABANA
#2 ne: 19-03-2008, 12:31:55
Sa eshte i perhapur seksi oral ne vendin tone.Une mendoje shume sidomos ne shkolla te mesme,pse jo shijo jeten ata mashkuje qe kerkojn virgjeresha kane vdekur ju pershendes.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#3 ne: 25-03-2008, 10:30:15
Joooo, çne! :P

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#4 ne: 25-03-2008, 16:31:27
Jepni mendimet tuaja te gjithë
 :D

po ti kur do e japesh mendimin tend eeee


po s'pati oral ..s'ja vle me bo sex ...osht si puna makines n'dimer duhet me e nez ,me e nrof ,,masanaj futi marshin ..lol


 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#5 ne: 25-03-2008, 16:37:58
shih shih goca...goxha krahasim..do e mbaj mend me lehtë LOL

faktikisht pushka duhet ferkuar tek gryka..pa te shtjer LOL
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonje plum qorr :D
Capkenja
#6 ne: 25-03-2008, 16:39:56
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonjë plum qorr :D
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#7 ne: 25-03-2008, 16:42:44
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL

pranaj them une: filloje me oral, e maroje me oral :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#8 ne: 27-03-2008, 14:25:47
une preferoj 6 veq e 9 veq...... :D

 • Postime: 64
Lura
#9 ne: 27-03-2008, 17:20:32
E cfare eshte seksi pa seks oral????
Une per vete arrij ne orgazem vetem ne saj te tij (dhe stilit amazone).

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#10 ne: 27-03-2008, 17:22:53
Po ky stili amazone c'eshte moj Lura? :P :D

 • Postime: 64
Lura
#11 ne: 27-03-2008, 17:24:32
Femra siper.
mishel
#12 ne: 27-03-2008, 17:27:52
hahahaha po pra po

 • Postime: 23
drytty
#13 ne: 17-04-2008, 18:39:36
po rrija me ca shoke nje dite (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "une me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti nje shoke tjeter, "shiko Abedin se pune eshte ta njomesh jo per ta thare"!

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#14 ne: 17-04-2008, 18:57:46
po rrija me ca shokë një ditë (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "unë me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti një shokë tjetër, "shiko Abedin se pune është ta njomesh jo për ta thare"!
ahahaha e forte kjo me Abedinin  :P
Capkenja
#15 ne: 01-05-2008, 19:28:23
ehehhe............l ere spo them gje LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#16 ne: 02-05-2008, 12:59:21
Je heret per ta percaktuar te pelqen apo jo. Duhet te kaloj edhe ca kohe qe te te behet semundje profesionale :D

 • Postime: 11
Arber77
#17 ne: 02-05-2008, 23:45:21
paska tema interesante forumi shume/une sot hyra do lexoj ca
po tema ku po postoj thote nese bej seks oral
 bej cdo gje qe ka lidhje me seksin dhe shijon ne maksimum sidomos kur femra ben sikur nuk do ne fillim dhe nje mashkull i tregon vendin e merituar

 • Postime: 11
Arber77
#18 ne: 03-05-2008, 18:01:26
ahahha me kenaqet
tani varet me ke e ben dhe kur e ben por prape te shijon zakonisht me shijojne ato caste kur femra fillon dhe renkon pikerisht nga perkedheljet e organit te saj dhe ky eshte cast vertet per tu mos u humbur

 • Postime: 23
drytty
#19 ne: 03-05-2008, 19:45:08
 hmmmmm:Jo nese e ka te parruar! :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#20 ne: 25-05-2008, 11:33:35

  Une per veten time rreth gjysmen e kohes se aktit e bej me sex oral.Nuk mundem t`a paramendoj pa sex oral, e shijoj prandaj edhe e bej.

 • Postime: 21
dashnori77
#21 ne: 28-05-2008, 09:17:39
ky lloj sporti pastron organet e frymarrjes

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#22 ne: 30-05-2008, 11:52:13
Mvaret nga disponimi.. ;)
lesa
#23 ne: 21-06-2008, 12:58:28
o se sa e praktikoj une kete sexy oraaal  shum shum. me ben te mbytem ne kenaqesii. hmmmmmm.... :hehe)) :hehe)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#24 ne: 21-06-2008, 13:35:57
si te fillojm te bejm seks pa ber seks oral se pari
 

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Nisur nga InfoZRubrika Diskutime

Postimi i fundit 24-06-2020, 22:37:02
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
Seksi dhe fantazia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 01-10-2019, 13:18:46
nga M A X
Meshkuj super-seksi 🔥 (foto)

Nisur nga lookingRubrika E Bukura

Postimi i fundit 14-04-2020, 10:05:22
nga guest38856
Prej ciles nga keto 3 gjera nuk do hiqnit dot dore: Puna, Seksi, Cokollata

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 07-06-2019, 08:54:56
nga Alban