×

Seksi Oral

Seksi Oral

· 129 · 8694

 • Postime: 12743
Mishel...............
#100 ne: 04-02-2009, 16:25:12
ska dhembe ketu jo....mos ngaterroni teme

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#101 ne: 04-02-2009, 16:26:59
Po fol nje fjale edhe ti o Mishel qe te tundet forumi. LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#102 ne: 04-02-2009, 16:33:46
me gjithe qejf po vate ora....hajt se thom neser i llafe si te tunden xhamat e forumit....LOL LOL

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#103 ne: 08-02-2009, 03:30:07
sa qejf kam seksien oral kur femra e lepin chupa  chupsin :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#104 ne: 08-02-2009, 03:44:30
Seksi oral te ben me kraaaheeeee LOL LOL

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#105 ne: 08-02-2009, 03:47:40
un e praktikoj perher dhe i urrej gocat q es ebejn.
inga
#106 ne: 14-02-2009, 15:02:35
super thenie... qe do ma shum me thon per kte tem.... nese jan partner qe vertet duan njeri tjetrin ,,, doemos e provejn edhe kte..   hmmmmm:

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#107 ne: 03-11-2009, 14:13:57
"Ku ke ni me ja shti pa ja lepi", ka thene nje patrioti im i ndjere.. :D

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#108 ne: 25-12-2009, 10:37:19
sexi oral. kjon varet se ne cgjendje je dhe cpartnere ke, mua me ka qelluar qe nje e dashura ime shtrihej dhe flinte me ate ne goj, dhe ngrihej po prap me ate ne goj, dhe ishte nje mjeshtre e vertet, qe ja lija me besim te plot te bente cte donte. mirpo kam pat rastin qe tja lija dhe nje tjetre dhe duke menduar se dhe kjo do ishte e aft per te ber te njejten gje, se nganjeher trupi i femres dhe te genjen, se duke e par sum sexi mendon se dhe ne sex esht e mir, desh me mori ne qaf ma kafshoi, dikush munt te mendoj se jam duke ber shaka po esht e vertet, ma kafshoi dhe pata nje dhimbje qe smeret me ment ne se nuk e provon, me then te drejten u tremba, dhe sja lija me asaj sikur nami te behej

 • Postime: 2568
vullkani
#109 ne: 25-12-2009, 16:05:02
ja cbejne femrat

 • Postime: 2568
vullkani
#110 ne: 25-12-2009, 16:05:39
ja cbejne prap femrat
mishel si te duket????

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#111 ne: 25-12-2009, 16:11:38
po meshkujt cfare bejne?

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#112 ne: 25-12-2009, 16:12:37
Vullkan, ku i ke marrë këto fotot?

Kjo fotoja e dytë thotë 23 dhjetor 2009  hmmmmm:

 • Postime: 2568
vullkani
#113 ne: 25-12-2009, 16:14:27
jane foto te bra se fundmi
meshkujt vetem fusin

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#114 ne: 25-12-2009, 16:21:25
Edhe këtu nuk qenkemi tek forumi pa çensurë.

Paska 2 tema që titullohen "Seksi Oral" 

 • Postime: 66
 • Gjinia: Mashkull
MAJMUNI1
#115 ne: 26-12-2009, 14:01:36
vullkani ti qenke shuar me koh miku

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#116 ne: 27-12-2009, 17:36:18

 • Postime: 12743
Mishel...............
#117 ne: 29-12-2009, 12:22:21
ja cbejne prap femrat
mishel si te duket????

ky pozicion nuk eshte shume i favorshem per femren...por teper komod per mashkullin.....gjth sesi kenaqesia eshte dypaleshe

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#118 ne: 29-12-2009, 12:24:17
boboooo u prish dynjaja

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#119 ne: 04-02-2010, 09:21:34

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#120 ne: 04-02-2010, 12:43:53
Ka edhe mo perfekt vec po me vjen turp se nuk lejohen foto :d :d

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#121 ne: 04-02-2010, 13:24:40
bobooo pse hyra ketu une? :-[

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#122 ne: 04-02-2010, 13:30:14
Ka edhe mo perfekt vec po me vjen turp se nuk lejohen foto :d :d
Ok mi tregon vec mua.. ;)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#123 ne: 11-02-2010, 14:10:28
Ty te tregon ndryshe

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull
*Niku*
#124 ne: 11-02-2010, 14:26:57
o me fal hyra gabim!
 

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Nisur nga InfoZRubrika Diskutime

Postimi i fundit 24-06-2020, 22:37:02
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
Seksi dhe fantazia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 01-10-2019, 13:18:46
nga M A X
Meshkuj super-seksi 🔥 (foto)

Nisur nga lookingRubrika E Bukura

Postimi i fundit 14-04-2020, 10:05:22
nga guest38856
Prej ciles nga keto 3 gjera nuk do hiqnit dot dore: Puna, Seksi, Cokollata

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 07-06-2019, 08:54:56
nga Alban