×

Seksi Oral

Seksi Oral

· 129 · 8677

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#25 ne: 21-06-2008, 20:17:10
hahaha
si qenkan bere shqiptarkat.bobo degjenrim fare. :D
keto te jashtmet e kane per nder te hane lepirse si e thame.lol
po ne nuk hame ashtu pjeshke domethene.
hahahaha

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#26 ne: 21-06-2008, 21:04:49
sa te nxheta qe qenkan forumistet :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#27 ne: 21-06-2008, 21:46:57
u kenaqe dhe ti shyqyr zotit :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#28 ne: 22-06-2008, 12:28:35


:d

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#29 ne: 23-06-2008, 17:00:49
ca video esht kjo se sme punon jutubi

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#30 ne: 24-06-2008, 08:21:20
 LOL LOL,,,s'ka faj qe s'te punon ty ta merr me miza gjithmone,, :D
p.s M.A.X you're sending this forum crazy,,,,
sa per temen eehhhh edhe pyet biles?,,, :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#31 ne: 24-06-2008, 08:57:20
Aman o njerez ca po beni keshtu se na hapet oreksin qe ne mengjes  :D jo per gje po jemi dhe pune :( E shikoj une do marr ndo nje ore leje... :D :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#32 ne: 30-06-2008, 16:04:39
si nuk doli njera te thote se s'ben... :D

 • Postime: 64
Lura
#33 ne: 01-07-2008, 17:03:43
Une bej.

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#34 ne: 01-07-2008, 17:15:32
Unë bëj.
1 pale te brendshme sexy dhurate nga kompania "ZERI YT"  ;)

 • Postime: 64
Lura
#35 ne: 01-07-2008, 17:16:36
Zakonisht nuk mbaj...po hajt mo, meqe ju kam si per hater....po i pranoj

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#36 ne: 01-07-2008, 17:16:56
po bej normale

 • Postime: 64
Lura
#37 ne: 01-07-2008, 17:19:16
po bëj normale

Progress, jepi dhe ketij nje pale te brendshme sexy :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#38 ne: 01-07-2008, 17:19:46
hahaaha do e kem parasysh

 • Postime: 64
Lura
#39 ne: 07-07-2008, 17:25:21
Sa mire qe e ke thene moj Capkene.
Capkenja
#40 ne: 31-07-2008, 15:41:26
Sa mirë qe e ke thënë moj Capkene.
keshtu e duan meshkujt ne diten e sotme :)

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#41 ne: 13-08-2008, 09:01:01
Edhe une ... :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#42 ne: 14-08-2008, 20:56:30
Ha banane te forta dhe flije mendjen. LOL LOL LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer
xDesiree
#43 ne: 22-08-2008, 03:51:51
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia ben mashkullit [blow job]
Cunnilingus eshte kur mashkull ia ben femres.

Personalisht me pelqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

ps.......

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#44 ne: 22-08-2008, 18:09:28
ahhh sikur te kisha dike te beja seks oral tani  :P :P

 • Postime: 119
tkamzemer
#45 ne: 23-08-2008, 03:29:59
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia bën mashkullit [blow job]
Cunnilingus është kur mashkull ia bën femres.

Personalisht me pëlqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

p.s........
rrofsh moj  deshire do tave  edhe nje X une .

XX DESIRE .
kto  x-ksat  jan si gradat e ushtrise.

e sa litra  ne  sekont e ke thithjen :D :D :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#46 ne: 23-08-2008, 08:40:11
duket qe eshte hot kjo X desiree

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#47 ne: 24-08-2008, 15:25:36
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia bën mashkullit [blow job]
Cunnilingus është kur mashkull ia bën femres.

Personalisht me pëlqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

p.s........

Ooohh nane breeee cna gjeti vallai LOL...ec aty

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer
Dor!na
#48 ne: 24-08-2008, 16:14:06
duket qe është hot kjo X desiree

me te shkruar a?? cdonje mund te jete hot..

Ooohh nane breeee cna gjeti vallai LOL...ec aty

i bashkangjitem ketij shkrimi

 • Postime: 119
tkamzemer
#49 ne: 25-08-2008, 00:46:07
unë akullore e lepij se ha ahhhhhaaaa
lepije shpejt se po tu shkri  do  ta hash :D :D :


 kudes  kaushin :D :D
 

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Nisur nga InfoZRubrika Diskutime

Postimi i fundit 24-06-2020, 22:37:02
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
Seksi dhe fantazia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 01-10-2019, 13:18:46
nga M A X
Meshkuj super-seksi 🔥 (foto)

Nisur nga lookingRubrika E Bukura

Postimi i fundit 14-04-2020, 10:05:22
nga guest38856
Prej ciles nga keto 3 gjera nuk do hiqnit dot dore: Puna, Seksi, Cokollata

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 07-06-2019, 08:54:56
nga Alban