Seksi Oral - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seksi Oral

Seksi Oral

· 128 · 10213

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 21-06-2008, 20:17:10
hahaha
si qenkan bere shqiptarkat.bobo degjenrim fare. :D
keto te jashtmet e kane per nder te hane lepirse si e thame.lol
po ne nuk hame ashtu pjeshke domethene.
hahahaha

 • Postime: 239
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 21-06-2008, 21:04:49
sa te nxheta qe qenkan forumistet :P

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 21-06-2008, 21:46:57
u kenaqe dhe ti shyqyr zotit :D

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 23-06-2008, 17:00:49
ca video esht kjo se sme punon jutubi

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 24-06-2008, 08:21:20
 LOL LOL,,,s'ka faj qe s'te punon ty ta merr me miza gjithmone,, :D
p.s M.A.X you're sending this forum crazy,,,,
sa per temen eehhhh edhe pyet biles?,,, :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 24-06-2008, 08:57:20
Aman o njerez ca po beni keshtu se na hapet oreksin qe ne mengjes  :D jo per gje po jemi dhe pune :( E shikoj une do marr ndo nje ore leje... :D :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 30-06-2008, 16:04:39
si nuk doli njera te thote se s'ben... :D

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 01-07-2008, 17:03:43
Une bej.

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 01-07-2008, 17:15:32
Unë bëj.
1 pale te brendshme sexy dhurate nga kompania "ZERI YT"  ;)

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 01-07-2008, 17:16:36
Zakonisht nuk mbaj...po hajt mo, meqe ju kam si per hater....po i pranoj

 • Postime: 239
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 01-07-2008, 17:16:56
po bej normale

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#36 ne: 01-07-2008, 17:19:16
po bëj normale

Progress, jepi dhe ketij nje pale te brendshme sexy :P

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 01-07-2008, 17:19:46
hahaaha do e kem parasysh

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 07-07-2008, 17:25:21
Sa mire qe e ke thene moj Capkene.

#39 ne: 31-07-2008, 15:41:26
Sa mirë qe e ke thënë moj Capkene.
keshtu e duan meshkujt ne diten e sotme :)

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 13-08-2008, 09:01:01
Edhe une ... :D

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 14-08-2008, 20:56:30
Ha banane te forta dhe flije mendjen. LOL LOL LOL

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 22-08-2008, 03:51:51
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia ben mashkullit [blow job]
Cunnilingus eshte kur mashkull ia ben femres.

Personalisht me pelqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

ps.......

 • Postime: 239
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 22-08-2008, 18:09:28
ahhh sikur te kisha dike te beja seks oral tani  :P :P

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#44 ne: 23-08-2008, 03:29:59
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia bën mashkullit [blow job]
Cunnilingus është kur mashkull ia bën femres.

Personalisht me pëlqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

p.s........
rrofsh moj  deshire do tave  edhe nje X une .

XX DESIRE .
kto  x-ksat  jan si gradat e ushtrise.

e sa litra  ne  sekont e ke thithjen :D :D :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 23-08-2008, 08:40:11
duket qe eshte hot kjo X desiree

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#46 ne: 24-08-2008, 15:25:36
Ja pra dhe ku erdhem edhe te kjo tema :) :)
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia bën mashkullit [blow job]
Cunnilingus është kur mashkull ia bën femres.

Personalisht me pëlqen ky seksi oral po aq sa edhe ai normal.
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

p.s........

Ooohh nane breeee cna gjeti vallai LOL...ec aty

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 24-08-2008, 16:14:06
duket qe është hot kjo X desiree

me te shkruar a?? cdonje mund te jete hot..

Ooohh nane breeee cna gjeti vallai LOL...ec aty

i bashkangjitem ketij shkrimi

 • Postime: 119
 • Karma: +0/-0

#48 ne: 25-08-2008, 00:46:07
unë akullore e lepij se ha ahhhhhaaaa
lepije shpejt se po tu shkri  do  ta hash :D :D :


 kudes  kaushin :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 27-08-2008, 10:06:12
LOL LOL LOL

Hajde sa femra te nxehta paska forumi dhe nuk e paskemi ditur ? :D

Temat e fundit