×

Seksi Oral

Seksi Oral

· 129 · 8693

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#50 ne: 27-08-2008, 10:06:12
LOL LOL LOL

Hajde sa femra te nxehta paska forumi dhe nuk e paskemi ditur ? :D

 • Postime: 851
iShUlLi
#51 ne: 27-08-2008, 10:31:52
Fellatio quhet seksi oral kur femra ia bën mashkullit [blow job]
Cunnilingus është kur mashkull ia bën femres.
 
Mund te ju them se arrij dhe vete ne orgazem si edhe kur e jap [blow job] ashtu si dhe kur e marr normalisht.

Po ne shqip si i thonë o hot sexy girl? LOL

Mos na genje tani, se pak pak fare duhet prek qe ta arrish dhe ti kure e jep :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer
ZUZUNA
#52 ne: 27-08-2008, 10:52:36
Ca beni qe ne mengjes me lepirse ju mo :D

 • Postime: 119
tkamzemer
#53 ne: 07-09-2008, 23:43:40
ushqimi me i preferuar per grate ....
kur kan etje e thithin, kur kan uri e hane!!


 • Postime: 328
 • Gjinia: Mashkull
sh2dow
#54 ne: 13-09-2008, 11:57:24
Hiqju more kti stili so per bura hahaaa lol! :P

 • Postime: 851
iShUlLi
#55 ne: 13-09-2008, 23:41:41
Ejj goja nuk duhet vetem per buke duhet dhe pak shetitese  "I like it" ;)

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#56 ne: 15-09-2008, 22:07:12
Me pelqen shume.
Me pelqen aq shume sa qe do mbetesha shume i kenaqur te arrija orgazmen gjithnje vetem me oral.

 • Postime: 1
bumc
#57 ne: 15-09-2008, 22:23:04
 :-[ :-[]hi per mua sexi oral eshte shume normal midis dy njerezve qe kane ndjenje te forte per njeri tjetrin....[/b][/i]

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#58 ne: 15-09-2008, 23:22:13
Po nuk na the pse u skuqe kaq shume apo nga ndienjat. ? LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#59 ne: 16-09-2008, 08:54:45
Po nuk na the pse u skuqe kaq shumë apo nga ndienjat. ? LOL LOL

Kujdes mos mbytesh ti me atë cigare qe ke ne goje njëherë ;) pa leri njerëzit te skuqen sa të duan ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#60 ne: 16-09-2008, 11:14:39
Kujdes moj ti me keto ngaterresat se ku nuk na shkon mendja neve ;)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#61 ne: 16-09-2008, 17:24:51
Kujdes mos mbytesh ti me atë cigare qe ke ne goje njëherë ;) pa leri njerëzit te skuqen sa të duan ;)
mos po të bëhet gizili nga ajo cigarja ty?:P do të jap një puro ta thithesh, po kam hall se ma merr për keq meqë jemi ne teme delikate. :P LOL

 • Postime: 119
tkamzemer
#62 ne: 16-09-2008, 20:19:44
LOL LOL LOL

Hajde sa femra te nxehta paska forumi dhe nuk e paskemi ditur ? :D
po ti  me shume  etje apo uri?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#63 ne: 18-09-2008, 13:44:42
mos po të bëhet gizili nga ajo cigarja ty?:P do të jap një puro ta thithesh, po kam hall se ma merr për keq meqë jemi ne teme delikate. :P LOL

Eh te marte lumi ty me gjithe puro :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#64 ne: 18-09-2008, 13:47:08
po ti  me shumë  etje apo uri?


Sikur ta leme pak nga te dyja nuk besoj se ka ndonje problem e ;)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#65 ne: 24-09-2008, 09:53:22
Ju femrave ju ben mire shum per bajamet. :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#66 ne: 24-09-2008, 09:58:28
unë i kam hequr bajamet ne moshen 15 vjeçare OL LOL

mendoja se na bën mirë për lekuren OL
epo ty te ben mire ne stomak se nuk le acidet. LOL

 • Postime: 119
tkamzemer
#67 ne: 25-09-2008, 23:31:55
pse ka  edhe seks me ora? :D

e sa ban nje ore seksi? :D

 • Postime: 851
iShUlLi
#68 ne: 26-09-2008, 15:10:34
Per seks dhe pozicione je ti, po sa identitete ke o njeri :D Beje njeren CapkenjaB :P

 • Postime: 119
tkamzemer
#69 ne: 26-09-2008, 16:39:00
Për seks dhe pozicione je ti, po sa identitete ke o njeri :D Beje njërën CapkenjaB :P
:P
 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#70 ne: 26-09-2008, 16:40:42
me pelqen kur parnerja ime e merr ne goje dhe luan me te :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#71 ne: 26-09-2008, 23:47:11
po ti gjinekolog je qe merr vesh kaq shumë gjëra

e theksoj bën mirë për lekuren,ta bën te bute LOL
Ej po flasim per seks oral ketu jo larje me presion. LOL LOL LOL

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#72 ne: 27-09-2008, 15:20:17
kjo esht tem :P

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#73 ne: 27-09-2008, 15:26:46
stha njera po vdes per seks oral ee

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#74 ne: 02-10-2008, 16:08:17
The best seks.. :D
 

Moderatoret seksi të ekraneve, stimulim për “për lukuninë e uritur të burrave”

Nisur nga InfoZRubrika Diskutime

Postimi i fundit 24-06-2020, 22:37:02
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
Seksi dhe fantazia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 01-10-2019, 13:18:46
nga M A X
Meshkuj super-seksi 🔥 (foto)

Nisur nga lookingRubrika E Bukura

Postimi i fundit 14-04-2020, 10:05:22
nga guest38856
Prej ciles nga keto 3 gjera nuk do hiqnit dot dore: Puna, Seksi, Cokollata

Nisur nga M A XRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 07-06-2019, 08:54:56
nga Alban