Seksi Oral - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seksi Oral

Seksi Oral

· 128 · 10997

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-02-2008, 18:14:36
Jepni mendimet tuaja te gjithe
 
« Editimi i fundit: 14-10-2020, 08:10:13 nga M A X »

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#1 ne: 05-03-2008, 16:30:46
 

A ke honger ndonjehere akullore ti capi :P

« Editimi i fundit: 14-10-2020, 08:10:52 nga M A X »

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 19-03-2008, 12:31:55
Sa eshte i perhapur seksi oral ne vendin tone.Une mendoje shume sidomos ne shkolla te mesme,pse jo shijo jeten ata mashkuje qe kerkojn virgjeresha kane vdekur ju pershendes.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-03-2008, 10:30:15
Joooo, çne! :P

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 25-03-2008, 16:31:27
Jepni mendimet tuaja te gjithë
 :D

po ti kur do e japesh mendimin tend eeee


po s'pati oral ..s'ja vle me bo sex ...osht si puna makines n'dimer duhet me e nez ,me e nrof ,,masanaj futi marshin ..lol


 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-03-2008, 16:37:58
shih shih goca...goxha krahasim..do e mbaj mend me lehtë LOL

faktikisht pushka duhet ferkuar tek gryka..pa te shtjer LOL
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonje plum qorr :D

#6 ne: 25-03-2008, 16:39:56
lere pushken ti, po ki kujdes mos te zeje ndonjë plum qorr :D
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-03-2008, 16:42:44
te le sakt ai...nja 9 muaj e rrumbullakosur LOL

pranaj them une: filloje me oral, e maroje me oral :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 27-03-2008, 14:25:47
une preferoj 6 veq e 9 veq...... :D

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 27-03-2008, 17:20:32
E cfare eshte seksi pa seks oral????
Une per vete arrij ne orgazem vetem ne saj te tij (dhe stilit amazone).

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 27-03-2008, 17:22:53
Po ky stili amazone c'eshte moj Lura? :P :D

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 27-03-2008, 17:24:32
Femra siper.

#12 ne: 27-03-2008, 17:27:52
hahahaha po pra po

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 17-04-2008, 18:39:36
po rrija me ca shoke nje dite (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "une me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti nje shoke tjeter, "shiko Abedin se pune eshte ta njomesh jo per ta thare"!

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 17-04-2008, 18:57:46
po rrija me ca shokë një ditë (muhabet femrash ra fjala) dhe njeri tha "unë me llape te thaj", plasi gazi normalisht. Ja priti një shokë tjetër, "shiko Abedin se pune është ta njomesh jo për ta thare"!
ahahaha e forte kjo me Abedinin  :P

#15 ne: 01-05-2008, 19:28:23
ehehhe............l ere spo them gje LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#16 ne: 02-05-2008, 12:59:21
Je heret per ta percaktuar te pelqen apo jo. Duhet te kaloj edhe ca kohe qe te te behet semundje profesionale :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 02-05-2008, 23:45:21
paska tema interesante forumi shume/une sot hyra do lexoj ca
po tema ku po postoj thote nese bej seks oral
 bej cdo gje qe ka lidhje me seksin dhe shijon ne maksimum sidomos kur femra ben sikur nuk do ne fillim dhe nje mashkull i tregon vendin e merituar

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 03-05-2008, 18:01:26
ahahha me kenaqet
tani varet me ke e ben dhe kur e ben por prape te shijon zakonisht me shijojne ato caste kur femra fillon dhe renkon pikerisht nga perkedheljet e organit te saj dhe ky eshte cast vertet per tu mos u humbur

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 03-05-2008, 19:45:08
 hmmmmm:Jo nese e ka te parruar! :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 25-05-2008, 11:33:35

  Une per veten time rreth gjysmen e kohes se aktit e bej me sex oral.Nuk mundem t`a paramendoj pa sex oral, e shijoj prandaj edhe e bej.

 • Postime: 21
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 28-05-2008, 09:17:39
ky lloj sporti pastron organet e frymarrjes

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 30-05-2008, 11:52:13
Mvaret nga disponimi.. ;)

#23 ne: 21-06-2008, 12:58:28
o se sa e praktikoj une kete sexy oraaal  shum shum. me ben te mbytem ne kenaqesii. hmmmmmm.... :hehe)) :hehe)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 21-06-2008, 13:35:57
si te fillojm te bejm seks pa ber seks oral se pari
 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 00:46:08 nga M A X »

Temat e fundit