Seksi oral femrave ua ruan dhëmbët - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seksi oral femrave ua ruan dhëmbët

Seksi oral femrave ua ruan dhëmbët

· 34 · 2909

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#25 ne: 03-08-2012, 10:05:46
thyej deshe me thone?

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 15-02-2013, 23:58:25
Naten e mire qe te gjithe - befshi gjume te rehatshem dhe te embel.


LOL sa kurreshtare qenkesh

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#27 ne: 20-02-2013, 23:45:23
une them se ky seksi oral pervec se nuk te ru dhomet se ky (ti rru )dhomet

te krijon edhe nje problem tjeter , ngjizjen e ca mikroqelizave infektive qe mbart cdo mashkull ne vetvete

une e thashe kete? ^o)

Ende ne dileme jam

 • Postime: 1158
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 21-02-2013, 00:13:21
Naten e mire te gjitheve.


 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 23-05-2013, 08:19:43
Edhe kolinozi e furca i ruajne dhembet :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 24-05-2013, 16:34:56
Oral B eshte megafirme :D
Hani nje molle pas buke ose pertypni nje orbit ..dhe kaq  :D

 • Postime: 88
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 24-05-2013, 20:19:09

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#32 ne: 28-05-2013, 13:48:05
Mishelke si i ke punet me dhembe?  :D :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#33 ne: 28-05-2013, 13:50:33
une dhembet i kam tulle vlla...dhe se kuptoj pse  :P

Temat e fundit