Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:38:01 »

Kam pasur dikur
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 21-12-2008, 16:33:27 »

Ka munci ne realitet qe te ekzistoje nje lidhje e tille, ku dy shoke shkojne dhe ne shtrat bashke?

.. Mendoj se po .. sesi se di vec kam plot shoke dhe shoqe qe jane "Sex Buddies" .. kuptohet qe jane te huaj keta ;).. sa per Shqiperi se di nese ekziston dicka e tille..

.. Personalisht s'do mundja as nuk do ta coja ne mend ..  :S
Postuar nga: Karatisti
« ne: 31-07-2007, 17:41:23 »

Ndodh edhe shpesh bile. Posacerish ne mesin e studenteve dhe njerezve qe karrieren e vejne para ndjenjave. Kam takuar shume persona qe nuk kane kohe per nje lidhe ku duhet festuar ditelindje, blere dhurata e kaluar uikende bashk, e zgjidhjen e gjejne tek seksi me kontrate.

Ketu e perdorin shprehjen 'friends with benefits'.
Postuar nga: mishel
« ne: 31-07-2007, 16:58:01 »

do e shtjelloj 1here tjeter me gjate kete ceshtje. por mund te them kaq mund edhe te ndodh. per me shume do flas njehere tjeter. shume domethenese tema.
Postuar nga: M A X
« ne: 29-07-2007, 20:49:03 »

Po shifja tek nje nga serialet e mia te preferuara "Scrubs", nje episod ku dy nga protagonistet filluan nje lidhje vetem seksuale, por pa ngaterruar ndjenjat.
Ka munci ne realitet qe te ekzistoje nje lidhje e tille, ku dy shoke shkojne dhe ne shtrat bashke?
Personalisht mendoj se dicka e tille edhe mund te realizohet, por me shume veshtiresi, sepse duke qene qenie sociale medoemos hyjne ndjenjat ne mes dhe nuk mbarojne gjerat vetem tek seksi.