Sex ne takimin e pare? - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sex ne takimin e pare?

Sex ne takimin e pare?

· 216 · 24289

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 05-11-2007, 14:53:12


Kam qenë vete zot e vet shkop I vetes


Po c'ne shkopi ne kete mes c'lidhje ka? :P ;) :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#101 ne: 05-11-2007, 15:05:29
m.q.s. po kemngul kaq shumë po ta them...stilin e peshkut :D

Mesa di une peshqit aktrohen me ultratinguj  :D Sedi ne eshte e vlefshme per njerezit kjo menyre hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 05-11-2007, 16:42:27
Citim nga: U  L  K..... ne 05-11-2007, 15:05:29
Mesa di unë peshqit aktrohen me ultratinguj  :D Sedi ne është e vlefshme për njerëzitë kjo mënyrë hmmmmm:


PO, PO! Per disa njerez edhe kjo menyre vlen, Ulku. ;)

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#103 ne: 05-11-2007, 19:28:04
flm shok vertet jen te pa imaxhinushem .aduet te ket sekse ne takimin e par.tju trgoj nje barcolet.rinin ne takim te par dy te ri dhe mbas nje kumunikim te gjat bretnon nje eshtje asnjer skishte iden se qka te flet.vajza dretohet djaloshit qka po mendon ti ne eshtje. ky ju pergjigj hiq ate qka po mendon ti.siguxon te jesh kaq i poshter te mendojsh ne takimin e par diqka te till ju pergjigj vajza.... nuk e di po masnje kumunikimi duet te kalohet prej fjalve ne veper hahahaha

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#104 ne: 05-11-2007, 22:01:35
s'po zgjatem me shprehje Biblike, se ndofta dal dhe nga tema...

historikisht... mbas takimit t'parë abuzohet gjithmon (mardhënie seksuale, apo masturbacion... kjo e dyta ësht shum e frekuentushme)

tashi personalisht e mendoj kshu... n'qoftëse kjo femër që m'ka lon takim me pi 1 çaj mali apo kamomil,
skam sigurinë që n'muhabet e sipër do fusi dorën tek brekët e t'më japi sodisfacionin ti nuhas erën e vaginës që n'tavolinë

un sdo humbsha kohën kot... pra do i fusja i loj bixhos 

ndruhemi më pak ne shtrat dhe bëjmë me tepër atë çka NDIEJME!!! etj. etj.

:d

sandallet i paske t'bukra...

#105 ne: 05-11-2007, 23:13:43
LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 06-11-2007, 07:05:51
s'po zgjatem me shprehje Biblike, se ndofta dal dhe nga tema...

historikisht... mbas takimit t'parë abuzohet gjithmon (mardhënie seksuale, apo masturbacion... kjo e dyta ësht shum e frekuentushme)

tashi personalisht e mendoj kshu... n'qoftëse kjo femër që m'ka lon takim me pi 1 çaj mali apo kamomil,
skam sigurinë që n'muhabet e sipër do fusi dorën tek brekët e t'më japi sodisfacionin ti nuhas erën e vaginës që n'tavolinë

un sdo humbsha kohën kot... pra do i fusja i loj bixhos 

:d

sandallet i paske t'bukra...

TI JE PER TU VRARE. Po c'tja besh se mezi te kemi se! Duhen edhe njerez si ty! :P :D Me gajase me siper, mirepo s'ke faj se realitetin tregove. ;) MASKARA DJALE!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#107 ne: 06-11-2007, 15:47:35
Doli njera ne pazar
Aty pa nje goxha kandar

U mendua mire e mire
Tha te peshohem me deshire

Si e pa dhe e kundroi
Mendja gati sa s'i fluturoi

Kandari kish nje goxha bollke te rende
Ku e shpinte gjithe ate mballeme

U mendua prap serisht
Ketu fati kishte gisht

Ne pazar rralle kish dale
Dhe te peshohej e kish hall

Nuk e kish provuar e gjora me pare
Kish frike mos i bente zarar

Mblodhi mendjen mire e fshiu syte
Tha do kete prape nje here te dyte

Por kur shikonte bollken e kadarit
Syte i flakerinin si drita e fanarit

Ndaj e ndau mendjen shpejt e shpejt
Shkoi te peshohej gjithe lezet

Qe nga ajo dite me ne pazar nuk doli
Pasi kandarin me vete e mori

Nuk la me njeri ti afrohej
Qe nga ajo dite vetem peshohej

 :D          :D          :D          :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 07-11-2007, 07:14:06
Citim nga: U  L  K..... ne 06-11-2007, 15:47:35
Doli njera ne pazar
Aty pa një goxha kandar

U mendua mirë e mirë
Tha te peshohem me dëshirë

Si e pa dhe e kundroi
Mendja gati sa s'i fluturoi

Kandari kish një goxha bollke te rëndë
Ku e shpinte gjithë atë mballeme

U mendua prap serisht
Këtu fati kishte gisht

Ne pazar rrallë kish dalë
Dhe te peshohej e kish hall

Nuk e kish provuar e gjora me pare
Kish frikë mos i bënte zarar

Mblodhi mendjen mirë e fshiu sytë
Tha do këtë prapë një here te dytë

Por kur shikonte bollken e kadarit
Syte i flakerinin si drita e fanarit

Ndaj e ndau mendjen shpejt e shpejt
Shkoi te peshohej gjithë lezet

Qe nga ajo ditë me ne pazar nuk doli
Pasi kandarin me vete e mori

Nuk la me njeri ti afrohej
Qe nga ajo ditë vetëm peshohej

 :D          :D          :D         Ahahahahaaaa, ti derrman nuk je ore Ujku i Pizive te Pista! :P Jo vetëm qe me pëlqeu poezia dhe realiteti qe fshihet brenda saj, por me pëlqeu shumë edhe metafora e kaparit. Ku te ra nder mend, me qafsh!? LOL

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 08-11-2007, 14:54:52
Sex ne takimin e pare??
Jo??
Ok, po dilni nje xhiro dhe kthehuni prape.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#110 ne: 11-11-2007, 18:26:42
Une them se ne takimin e pare do te ishte me mire pasi nuk i dihet gjerat mund te nryshojne shum shpejt dhe se gjen shpesh momentin per ta takuar perseri shpesh.

#111 ne: 11-11-2007, 23:10:48
hajde shqipe hajde!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 11-11-2007, 23:24:29
hajde shqipe hajde!

Hahahahaaa, te drejte ke! Edhe une s'ja kuptova mire Shqipen, para-folesit. LOL

#113 ne: 12-11-2007, 12:07:33
Une personalisht bej dashuri sa here takohem :) LOL LOL LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#114 ne: 12-11-2007, 15:06:16
Capi kur do takohemi njehere bashke ne jo per gje por me duket shume frytdhenes takimi me ty. LOL LOL LOL LOL

#115 ne: 12-11-2007, 16:14:25
Si thua ne 32 gusht..dite ideale per te bere dashuri...jo per gje po piqem dhe rrushte ate kohe LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#116 ne: 12-11-2007, 16:21:33
Une them kur te piqen fiqte se eshte me mire ne ate dite. :D  Gjithsesi e lame nje takim. :D Per shen Pollog :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 12-11-2007, 19:55:31
Unë them kur te piqen fiqte se është me mirë ne atë ditë. :D  Gjithsesi e lame një takim. :D Për shen Pollog :P

Nuk e kupton Shen Pollogun kjo ore. Eshte mistrece Beratese kjo jo Korcarke Lozonjarke. :d :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#118 ne: 13-11-2007, 13:46:36
Nuk e kupton Shen Pollogun kjo ore. Është mistrece Beratese kjo jo Korcarke Lozonjarke. :d :P
O Elegance te lutem hapja pak syte kesaj. :P :D

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 13-11-2007, 13:49:13
Shikoni pak kete humorin nga Gagaci per takim e pare,jam shkrir se qeshuri.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#120 ne: 13-11-2007, 17:26:08
Ehhhhhhhh more Berni ti e trajton si humor, por eshte per te vene kujen se ka akoma femra qe e quajne seksin ne takimin e pare si heroizmin me te madh te jetes se vete............

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#121 ne: 24-09-2008, 09:12:43
Ne te parin fare??? pse jo?

#122 ne: 24-09-2008, 09:15:02
e mo sirio ne ate te parin fare LOL LOL

aman aman se po su be ne te parin do behet aty nga i 5 a 6 c'rendesi ka hahahha

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#123 ne: 24-09-2008, 09:19:38
Edhe eshte bere. :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#124 ne: 24-09-2008, 11:31:15
(?) ne te parin nuk e kam provuar (?) :D

Seriozisht tani ;) nuk me duket shume emocionuese seksi ne takim te pare.

Temat e fundit