×

Flirt - Shenja flirtimi - Si te flirtoni

Flirt - Shenja flirtimi - Si te flirtoni

· 45 · 3046

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
ne: 13-07-2007, 19:28:49
Po ju ve dy video qe flasin dhe tregojne per disa shenja flirtimi.
Fatekeqesisht jane ne anglisht. Shikim te mbare  :D

« Editimi i fundit: 21-01-2020, 22:01:16 nga M A X »

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#1 ne: 23-07-2007, 13:14:10
Kam vene re se kur ne meshkujt veshim pantallona disi te ngushta te pjesa e nxehte, cuditerisht femrat hedhin nje veshrim te shpejte por (largpames) te vendi i bekuar :D

Se di ne quhet shenje flirtimi kjo  :P
Capkenja
#2 ne: 24-07-2007, 14:37:13
Nje shenjte tjeter qe kam  vene une re eshte kur ben ndonje kompliment dhe te kerkon nr e tel direk...sa nuk mbushin keta meshkujt sot ej zot na ruaj e mos me keq !

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#3 ne: 24-07-2007, 14:42:37
E kam thene une i shkreti qe i ha burrat po kush me degjon se LOL LOL LOL
Capkenja
#4 ne: 24-07-2007, 16:08:22
Mire qe ke shpetuar ti vallahi :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#5 ne: 25-07-2007, 12:44:26
Numero ata qe ke ngrene e leni llafet LOL LOL LOL
Capkenja
#6 ne: 25-07-2007, 13:50:14
E pra....nga lista e 100 vetem ti ke shpetuar..si duket flirti me mua ska sjelle rezultate te dobishme !

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#7 ne: 05-10-2007, 14:30:32
Mjaft flirtuat juve te dy LOL LOL

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#8 ne: 05-10-2007, 16:13:49
Eja dhe ti bashkohu me ne
Se jemi shtruar me nge

Zhvishu mire nga paragjykimet
Mbas flirtimit vijne defrimet

Mos e merr me frike e me siklet
Se do hame ca fruta per lezet

I zgjedhim bashke me mirkuptim
Qe te mos kalojme ne ekzagjirim

Eja mblidhu dhe ti me ne
Se nuk te bejme gje per be........

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
mishel
#9 ne: 05-10-2007, 19:24:56
Te strofka e fundit ...vetem aty ma mushe top menjen... :D :D :D :D


Une po dal ma mire pa u infektu se s'ka edhe vaksina per kesi virozash!!!  LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#10 ne: 06-10-2007, 14:12:50
i kom harruar shenjat e flirtimeve.. hmmmmm:
Capkenja
#11 ne: 14-11-2007, 16:32:09
kur te dhemb mezi :)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#12 ne: 14-11-2007, 22:00:41
Kujdes!!!...citimi im eshte hequr nga une. :D

 • Postime: 39
etno3
#13 ne: 22-02-2008, 09:34:57
thjeshte shikimet e embela...

 • Postime: 12743
Mishel...............
#14 ne: 27-03-2013, 14:37:21
Eja dhe ti bashkohu me ne
Se jemi shtruar me nge

Zhvishu mire nga paragjykimet
Mbas flirtimit vijne defrimet

Mos e merr me frike e me siklet
Se do hame ca fruta per lezet

I zgjedhim bashke me mirkuptim
Qe te mos kalojme ne ekzagjirim

Eja mblidhu dhe ti me ne
Se nuk te bejme gje per be........

 LOL LOL LOL

LOL
elton.asllani
#15 ne: 27-03-2013, 15:04:31
 hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16 ne: 27-03-2013, 15:52:58
po me?
elton.asllani
#17 ne: 27-03-2013, 16:00:28
Je natyrshem shume sexy
elton.asllani
#18 ne: 27-03-2013, 16:01:22
Pas nje kohe shume te gjate qe paskam konsumuar sot ne temat dashuria dhe seksi, kjo Mishel e mbaka gjalle forumin, Evidentim!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#19 ne: 27-03-2013, 16:01:57
Dhe per kete ka nje shpjegim ...besome :P
elton.asllani
#20 ne: 27-03-2013, 16:03:45
Sa me modesti reagon per zotin.... hahahah

 • Postime: 12743
Mishel...............
#21 ne: 27-03-2013, 16:07:37
ska lidhje...ti nuk pyete te dish kush eshte shpjegimi....vazhdo aludo
elton.asllani
#22 ne: 27-03-2013, 16:08:19
Mbetem brenda temes....

 • Postime: 12743
Mishel...............
#23 ne: 27-03-2013, 16:09:50
je ende nen petkun e flirtit?
elton.asllani
#24 ne: 27-03-2013, 16:13:16
Come as u r
 

Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 24-01-2020, 15:24:19
nga M A X
"FLIRT-EXPRESS" Treni i beqareve

Nisur nga euroginaRubrika Mix

Postimi i fundit 28-01-2009, 16:44:33
nga Lisa