Flirt - Shenja flirtimi - Si te flirtoni - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flirt - Shenja flirtimi - Si te flirtoni

Flirt - Shenja flirtimi - Si te flirtoni

· 43 · 4189

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

ne: 13-07-2007, 19:28:49
Po ju ve dy video qe flasin dhe tregojne per disa shenja flirtimi.
Fatekeqesisht jane ne anglisht. Shikim te mbare  :D

« Editimi i fundit: 21-01-2020, 22:01:16 nga M A X »

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#1 ne: 23-07-2007, 13:14:10
Kam vene re se kur ne meshkujt veshim pantallona disi te ngushta te pjesa e nxehte, cuditerisht femrat hedhin nje veshrim te shpejte por (largpames) te vendi i bekuar :D

Se di ne quhet shenje flirtimi kjo  :P

#2 ne: 24-07-2007, 14:37:13
Nje shenjte tjeter qe kam  vene une re eshte kur ben ndonje kompliment dhe te kerkon nr e tel direk...sa nuk mbushin keta meshkujt sot ej zot na ruaj e mos me keq !

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#3 ne: 24-07-2007, 14:42:37
E kam thene une i shkreti qe i ha burrat po kush me degjon se LOL LOL LOL

#4 ne: 24-07-2007, 16:08:22
Mire qe ke shpetuar ti vallahi :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#5 ne: 25-07-2007, 12:44:26
Numero ata qe ke ngrene e leni llafet LOL LOL LOL

#6 ne: 25-07-2007, 13:50:14
E pra....nga lista e 100 vetem ti ke shpetuar..si duket flirti me mua ska sjelle rezultate te dobishme !

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 05-10-2007, 14:30:32
Mjaft flirtuat juve te dy LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#8 ne: 05-10-2007, 16:13:49
Eja dhe ti bashkohu me ne
Se jemi shtruar me nge

Zhvishu mire nga paragjykimet
Mbas flirtimit vijne defrimet

Mos e merr me frike e me siklet
Se do hame ca fruta per lezet

I zgjedhim bashke me mirkuptim
Qe te mos kalojme ne ekzagjirim

Eja mblidhu dhe ti me ne
Se nuk te bejme gje per be........

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

#9 ne: 05-10-2007, 19:24:56
Te strofka e fundit ...vetem aty ma mushe top menjen... :D :D :D :D


Une po dal ma mire pa u infektu se s'ka edhe vaksina per kesi virozash!!!  LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 06-10-2007, 14:12:50
i kom harruar shenjat e flirtimeve.. hmmmmm:

#11 ne: 14-11-2007, 16:32:09
kur te dhemb mezi :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#12 ne: 14-11-2007, 22:00:41
Kujdes!!!...citimi im eshte hequr nga une. :D

 • Postime: 39
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 22-02-2008, 09:34:57
thjeshte shikimet e embela...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#14 ne: 27-03-2013, 14:37:21
Eja dhe ti bashkohu me ne
Se jemi shtruar me nge

Zhvishu mire nga paragjykimet
Mbas flirtimit vijne defrimet

Mos e merr me frike e me siklet
Se do hame ca fruta per lezet

I zgjedhim bashke me mirkuptim
Qe te mos kalojme ne ekzagjirim

Eja mblidhu dhe ti me ne
Se nuk te bejme gje per be........

 LOL LOL LOL

LOL

#15 ne: 27-03-2013, 15:04:31
 hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 27-03-2013, 15:52:58
po me?

#17 ne: 27-03-2013, 16:00:28
Je natyrshem shume sexy

#18 ne: 27-03-2013, 16:01:22
Pas nje kohe shume te gjate qe paskam konsumuar sot ne temat dashuria dhe seksi, kjo Mishel e mbaka gjalle forumin, Evidentim!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19 ne: 27-03-2013, 16:01:57
Dhe per kete ka nje shpjegim ...besome :P

#20 ne: 27-03-2013, 16:03:45
Sa me modesti reagon per zotin.... hahahah

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 27-03-2013, 16:07:37
ska lidhje...ti nuk pyete te dish kush eshte shpjegimi....vazhdo aludo

#22 ne: 27-03-2013, 16:08:19
Mbetem brenda temes....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#23 ne: 27-03-2013, 16:09:50
je ende nen petkun e flirtit?

#24 ne: 27-03-2013, 16:13:16
Come as u r

Temat e fundit