×

Shqiptare Kinky

Shqiptare Kinky

· 4 · 181

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 23-01-2020, 17:07:37
Nese mendoni se nuk ka shqiptare me deshira dhe qejfe seksuale jo te zakonshme hidhini nje sy kategorise Cifte ne Lajmerime.com dhe ne varesi te nivelit moral qe keni do mbeteni nga te cuditur e habitur deri te te shokuar.  ;) :D

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 23-01-2020, 17:09:55
Disa shembuj
 


 
 

 


 


 


 

  • Postime: 26492
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 23-01-2020, 17:31:50
Dikush vret se ia shohin partneren me sy, dikush te fton ta punoni bashke. Dynja e cuditshme🤣

  • Postime: 224
Passion
#3 ne: 26-01-2020, 10:12:48
Haptazi them anomali-perversitet!  :)
 

Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 05-06-2020, 12:44:43
nga M A X
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 01-06-2020, 20:50:50
nga InfoZ
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ
filma shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:35
nga InfoZ