×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Passion
« ne: 26-01-2020, 10:12:48 »

Haptazi them anomali-perversitet!  :)
Postuar nga: M A X
« ne: 23-01-2020, 17:31:50 »

Dikush vret se ia shohin partneren me sy, dikush te fton ta punoni bashke. Dynja e cuditshme🤣
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-01-2020, 17:09:55 »

Disa shembuj
 


 
 

 


 


 


 

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-01-2020, 17:07:37 »

Nese mendoni se nuk ka shqiptare me deshira dhe qejfe seksuale jo te zakonshme hidhini nje sy kategorise Cifte ne Lajmerime.com dhe ne varesi te nivelit moral qe keni do mbeteni nga te cuditur e habitur deri te te shokuar.  ;) :D