Si do te propozonit nje vajze ose nje djale?? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 37002

ne: 10-07-2004, 14:12:54
Te dashur antare kohet e fundit ne shoqerine qe kam te gjithe po bisedonin si te propozonin sepse femrat shumicen e herve nuk ja pranonin tani une po rija ketu dhe mendova te hapja kete teme. Pra neqofte se nuk pertoni shkruani ketu si do i propozonit nje Femre apo djali gjithashtu neqofte se keni deshire ju femrat ose djemte thoni si do te kishit deshire te propozoheshit :)

« Editimi i fundit: 10-07-2004, 23:10:14 nga milanisti »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 16-07-2004, 11:08:16
O ti cuni a je per larg????prit o burre se s'kam kohe te te vi mbrapa!E di si a puna?M'ka shku menja per i akullore,po jam tu pertu me shku vetem,do vish me mu?

#2 ne: 16-07-2004, 11:18:09
ahahhahahaahhhah  sa  e  bukur ? ashtu  i  propozon  djemt  ti  me   akullore  :X ;) ;) je shum e zgjuar  :??? :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#3 ne: 16-07-2004, 11:55:46
Ok, kety po vendos disa propozime per te dyja sekset ;)

Shpresoj t'iu pelqejne :). Nese deshironi me shume, vetem kerkoni :P.

*A mund te me japesh foton tende...? [Pse?] Sepse deshiroj t'ia tregoj Santes cfare deshiroj per Kristmas!

*A beson ne dashurine me shikim te pare apo me duhet te kaloj perseri para jush...?

*A mos valle je nje bilete parkimi? Sepse ti e ke te shkruar GJOBEN ne te gjithe trupin.

* A mos valle je nje Alien? [Jo, pse?] Sepse ti sapo me rrembeve zemren ;-)

*N.q.s do te kisha mundesi te ndreqja alfabetin, do te kisha vendosur TI dhe UNE sebashku :X.

* Merr nje cope akulli e thuaj:-'Tani qe ne thyem akullin, emri im eshte.....' :hahaha

*A je merzitur ndopak? [Jo, pse?] Sepse deshiroj shume te te gozhdoj :D.

*A je e sigurte qe nuk je nje sobe ;)? Sepse me te vertete qe ti ben zemren time te shkrij :-*.

*Besoj se duhet te jesh e lodhur, sepse ke gjithe diten qe vjen rreth qark mendjes time :hahaha.

*Me humbi numri i telefonit. A mund te marr te tendin...?  :P

*Pantallona te bukura ;). A mund te testoj zinxhirin...?

*Une di te te lexoj fatin ;). {shkruaj ne doren e tyre numrin tuaj} Oh, po lexoj qe ti do te me telefonosh mua se shpejti!! :D

*N.q.s TI do te ishe nje akullore e une te isha nje hot-chocolate
do te kisha derdhur te gjithe dashurine drejt teje. :X

*A ka ndonje aeroport aty afer apo ndoshta eshte vetem zemra ime duke fluturuar?  :D

*E dashur, n.q.s do te ishe kokaine une do te beja OVERDOSE!! :hahaha

Ok, trima shpresoj t'iu kene pelqyer :pafshim

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#4 ne: 16-07-2004, 12:52:24
bravo  <> <> <> <> <> <> <> <> <> bravo

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#5 ne: 16-07-2004, 13:53:09
Ok, keto propozime te tjera qe po vendos me poshte jane per meshkujt sesi tu drejtohen vajzave :P.

Dhe ju lutem, i mesoni mire :lalala.

-------------------------------------------------------------------------------

Si eshte e mundur qe mua me duhet te kaloj 100 male per te arritur ty? Ndersa ti moj vajze, vetem me nje buzeqeshje me arrin ;).

N.q.s do te merrje 11 trendafila dhe te qendroje perballe nje pasqyre, ti do te shikosh 12 trendafilat me te bukura ne kete bote :P.
Babai yt duhet te jete Bin Laden sepse ti qenke si BomBe!! :hahaha

TY duhet te kene derguar nga parajsa... sepse je engjelli im :-*.

A jam gjalle, o engjell? Sepse kjo duhet te jete parajsa!

A mund te me prekesh, qe tu them shokeve qe jam prekur nga nje engjell.... :X

Une kurre nuk kam besuar ne dashurine me shikim te pare derisa TI hyre ne kete dhome.  :D

Ora ime magjike thote se:- Ti moj vajze, nuk je duke veshur ndonje gje poshte? Oh, ti je...? Ndoshta ora ime eshte nje ore me perpara! :hahaha

A ke ndonje harte? Se po humb veten ne syte e ty :P.

Hellooo, jam nje hajdut, dhe jam kety per te vjedhur zemren tende.

Mos ishte qe babai yt nje hajdut? 'Sepse dikush vodhi yjet nga qielli dhe i vendosi ato ne syte e ty.

Me picko. [Pse?] Ti je kaq e bukur, duhet te jem duke enderruar :P.

Jam i ri ne kete qytet. A mund te me japesh direksione per apartamentin tuaj? :D

Gjithe ato kthesa moj goce, dhe une pa frena...? :D

Dreqi ta haje, kujtova se 'shume e mire' thuhet vetem per veren.

Ti je kaq e embel moj vajze sapo me sjell dhimbje dhemballe. :P

 :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim :pafshim
« Editimi i fundit: 16-07-2004, 13:57:07 nga milanisti »

#6 ne: 16-07-2004, 13:59:09
FLM shum shum shum , po keto pyetje duhet ti shkruheshim neve po jeni me te zgjuara ju femrat per keto lloj punesh. :pafshim :pafshim

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#7 ne: 16-07-2004, 15:44:37
Hahaaaaaaaaa :hahaha

Flm Milanist, dhe pse eshte e qarte qe ne 'femrat' jemi me te zgjuara <)>.
Dhe kjo kuptohet qe, nuk eshte vetem ne te shkruajturen e propozime (dhe pse, kjo ishte thjesht nje ndihmese e imja per ju djema ;))) .... por ne jemi te zgjuara per shume aspekte te tjera ;).

Kot nuk kemi 'namin' qe jemi te zonja te bejme shume gjera ne te njejten kohe dhe perseri nuk deshtojme ne ate qe duam te arrijme <)>.

Nejse, tani eshte radha juaj djema te na tregoni sesi deshironi juve qe nje vajze t'iu afrohet n.q.s ajo u pelqen....?

Apo kush po pyet se cfare ju thote ajo,,,, :P mjafton qe ta pelqej une ate   :X

 :pafshim :pafshim :pafshim

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 16-07-2004, 17:43:37
Kur zgjohem ne mengjes perpara me del ti,kur jam ne pune prape perpara syve kam imazhin tend,kur bie te fle fytyra jote qendron perpara meje!A s'ke pune tjeter?Ik ore ma larg se me pengon pamjen! :D :D

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 18-07-2004, 00:29:59
Nese do shihja nje yll perpara nje propozim qe mund te me vinte do ishte si ky: "Zemer ti qenke kaq e mire dhe une te deshiroj aq shume, sa qe do isha gati te martohesha dhe me vellain tend ( :D ) qe te qendroja sado pak prane teje" :D

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 18-07-2004, 00:45:49
Ti je aq i rendesishem,saqe do doja te te kisha ne cdo moment prane meje qe te te rrisja vlerat edhe me shume!!!! :D

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#11 ne: 18-07-2004, 12:33:46
Ok, propozime te vajzave drejtuar djemve <)>
---------------------------------------------------------------
*Ve bast qe mund te te 'mund' TY ne futboll. [S'ka mundesi :???.] Ok, me hidh topin e fillo bej pasime ;).

*A e di i dashur, buzet e mia nuk mund te puthin vetveten... :D

*Nuk po e ndjej veten sot..., a mund te ndjej ty? :X

*A mos je gje ndonje cakmak? Sepse dua qe te 'te' ndez flaken. :hahaha

*Hey, po kalon shume kohe ne enderrat e mia, duhet me fillu te te marr qira. :D


[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 18-07-2004, 13:57:12 nga Smiley »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 19-07-2004, 05:51:38
Kur te kalosh te lutem a mund te mos me shikosh se me duket sikur po e bejme,ose me mire e bejme qe te me duket se po me shikon! :D :D
 :lalala :lalala :lalala

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#13 ne: 19-07-2004, 12:01:31
jam i bukur c'ke c'me thua? ;)
por ti mua ma kalon...
gjith zemer une te dua
mendja ime per ty punon.... :love:

Ndoshta jam pak i rri
e kam mendjem pak si femer
por per ket dashuri
jam i dhene me gjith zemer :lule............ athere si eshte

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#14 ne: 19-07-2004, 15:07:23
O Ilir, pa shiko nje here kete versionin e ri te poezise tende...se me duket tingellon me mire tani:P ;)

Jam i bukur, s'ke c'me thua ;)
por ti mua s'ma kalon :P
me gjithe zemer une te dua :love:
mendja ime vec per ty punon.... :X

Ndoshta jam dhe pak i ri  :???
e kam mendjen pak si fyll  :D(shkurt per fyell)
por per ket dashuri
jam i dhene me gjithe shpirt :X.

Shpresoj qe te pelqej e te mos merzitesh me kritikat e popullit te thjeshte :P :tym

 :pafshim :pafshim :pafshim

#15 ne: 19-07-2004, 23:00:26
UN  :love: :love: mbas dy viteve te mundimshme u clirova dhe i thashe:

 " TE DUA SHPIRT " dhe ajo me thote " Ma thuaj neser ne mengjes se po me flihet gjume !!!  :hahaha :hahaha ;) ;) :pafshim

« Editimi i fundit: 20-07-2004, 11:30:56 nga milanisti »

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#16 ne: 20-07-2004, 02:56:58
Ti si akullore un si kaushi a bashkohemi qe te na bij ne llape konsumatori?  8)

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#17 ne: 21-07-2004, 13:20:57
Zemra ime tulll
zemra jote llac
dashuria jone....
si nje pallat 3-katshe :love: :love:

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 21-07-2004, 16:10:56
te lutem  me jep  telefonin...ne rast zjarri ose pernbytjeje...vij dhe te shpetoj !  

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#19 ne: 21-07-2004, 18:30:00
hahahahahahah e bukur fare.......... une per vete.....

Zemra ime me zemren tate peshojne sa nje kokerr patate..... :P

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 21-07-2004, 18:42:59
o cuni!!!!!!!!shiko ketu::::::::: :zjarr :zjarr :zjarr :zjarr :lalala :lalala :lalala

 • Postime: 69
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 21-07-2004, 23:18:58
"une spara boj keshtu gjonash po .... :tym


keshtu ta thashe me ne fund :pafshim

 • Postime: 1270
 • Karma: +2/-0

#22 ne: 23-07-2004, 01:32:37
Ti amo e ti voglio!

Ci stai?

-Si  :love:

pS. No ...allora arrivederci!

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 23-07-2004, 11:15:22
Do ti them:A ke qene ndonjehere ne Kine????????
Une te dua. >< >< >< >< >< ><

#24 ne: 23-07-2004, 11:28:29
Sapo u ktheva nga Kina ?????  Sa me do mua  :lule ;) ;) :D

Temat e fundit