Si do te propozonit nje vajze ose nje djale?? - 6 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??

· 351 · 37001

#125 ne: 12-06-2007, 21:18:39
Do i thoja...ku qenke grisur ne fytyre kaq keq LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#126 ne: 21-06-2007, 17:09:03
Do e kapja per flokesh e do ia beja buzet kacurrel........ :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#127 ne: 21-06-2007, 17:10:57
Do i thosha:

Me ta than si me ta than me ta lyp ma kishe dhene. :P :P :P

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#128 ne: 27-06-2007, 05:28:57
Shiko tani po te isha ne kete situat do te veproja keshtu: Do shkoja do i afriheha cunit dhe do ti thosha ore ti goxha cun une goxha goc a ke noi menje tkeqe? hahhahahahahahahahh ahahahah.

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#129 ne: 28-06-2007, 16:14:36
Unë e ti.....
"ai" dhe "ajo"...
Ke qejf te te shpoj......... :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 29-06-2007, 11:19:22
Unë do i thosha,Femer me te bukur,inteligjente si ti kurr skom pa,zemren time ma ke vjedh.dhe qe te dukej sa me e besushme do ja thoja me ze te ulet dhe me shkëputje. ;)  :P

kjo eshte per femrat e ndjeshme.

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#131 ne: 29-06-2007, 11:27:24
Per femrat e veshtira qe sduan tja din per njeri ose ju duket cdo kompliment fallco .

Nigjo ti B..Th lope mos kujto se je ndonje perri se nuk je,mos te duket vetja e zgjuar se nuk je,Ti edhe ne shtrat te duket vetja e mire por jom shume i sigurt se je kot fare, pastaj ajo me inat do thot une sjom gjo ne shtrat? hajde ta provojm. :)

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#132 ne: 29-06-2007, 12:05:03
Degjo ti goce qe do ta besh nje dite do ta besh po me mire eja sot me mua se pale kur do te vije ajo dite ty me ate ritem qe po ecen jeta tende. :D :D :D :D

#133 ne: 29-06-2007, 12:26:44
O Staloni pse sma ke thene me para ti mua kete hile re..une vrisja mendjen cfare cucuriste njeri tek veshi im ...


bo sa i poshter paska qene LOL LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#134 ne: 30-06-2007, 12:31:54
o goce une e di qe ti sma le ,po te pakten leme te te njoh  :D

#135 ne: 30-06-2007, 17:44:54
Une do i thoja..hajde iki nga kopeshti zoologjik te shofim majmunin se ngjan shume me ty :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#136 ne: 30-06-2007, 17:47:02
hm nga kopshti zoologjik ,ka rrezik rruga per atje duhet te marresh masat hihihi

#137 ne: 30-06-2007, 17:48:00
kam marr masa...une e duaj jeten prandaj e mbroj ate :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 30-06-2007, 17:53:03

Mjer kujt i bie per pjese te degjoj keto lloj propozimesh :D
O njerez,propozoni ashtu sic eshte per tu propozuar.
E keni bere temen per ne barkafe :D


 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 04-07-2007, 10:01:04
O Staloni pse s'ma ke thënë me para ti mua këtë hile re..unë vrisja mendjen çfarë cucuriste njeri tek veshi im ...


bo sa i poshtër paska qenë LOL LOL
te me ke kishe pyetur do ti kisha then me heret,pastaj tani me erdhi frymzimi.loool

#140 ne: 04-07-2007, 13:08:55
o te rente nje telebingo ty ishalla LOL LOL

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#141 ne: 05-07-2007, 09:51:17
nuk i propozoj ngase preferoj blind date LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 19-04-2010, 23:49:07
Une do i thoja..hajde iki nga kopeshti zoologjik te shofim majmunin se ngjan shume me ty :D

prandaj ke ngel vetem thua ti se ke keto ide :P LOL

 • Postime: 48
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 19-04-2010, 23:53:10
un do i thosha meqe qenke si majmune ke qef te hash nje banane

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 19-04-2010, 23:53:38
LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#145 ne: 19-04-2010, 23:54:12
sme pelqejne propozimet .... nje puthje do bente pune me mire them une

 • Postime: 48
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 19-04-2010, 23:55:45
sme pelqejne propozimet .... nje puthje do bente pune me mire them une
ti nuk dike llafe dashke direkt me vepra

jo shum femra kan stilin tend

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 19-04-2010, 23:56:28
skam shume besim te llafet ... veprat flasin me shume

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#148 ne: 20-04-2010, 23:58:48
sme pelqejne propozimet .... nje puthje do bente pune me mire them une

Llaf me vend...:D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 21-04-2010, 23:35:59
Llaf me vend...:D

qashtu or taj ... :P

Temat e fundit