Si do te veproni neser shoku/shoqja juaj i ngushte ju tradheton me dashuren/in? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te veproni neser shoku/shoqja juaj i ngushte ju tradheton me dashuren/in?

Si do te veproni neser shoku/shoqja juaj i ngushte ju tradheton me dashuren/in?

· 3 · 1048

  • Postime: 34

ne: 08-03-2009, 19:49:20
kjo qe po ju shkruaj  juve  me ka ndodhur ne te kaluaren mua kur shoku me i ngusht  me ka tradhetuar me te dashuren time por une kete ia kam falur sepse aii vet me ka treguar per  kete qe ka bere po ju sikur te ishit ne vendin time si do te  reagoni ? :)
« Editimi i fundit: 08-03-2009, 21:34:32 nga **Babyygirll** »

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-03-2009, 21:30:29
Perderisa e ka bere ate...ska qene as nuk eshte "shok i ngushte" i yti..per mendimin tim.

Por te gjitha fajet nuk mund ti hidhen atij..ndoshta e dashura jote ka pas qef..kjo nuk dihet.

Ti qenke i fort vallaii!.

Si do reagoja une nese shoqja ime e ngusht flen me te dashurin/burrin tim??!!!....
Ate sdo ta quaja shoqe me kurre e as ate sdo ta quaja i dashur/burre me kurre....keshtu do reagoja une.. :S

..Zot mos na provo duhet me thene vec ne kete rast..

  • Postime: 6970
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-03-2009, 13:29:58
Nuk dij se si do te veproja, por ma merr mendja se do te ndihesha shuuuuume e lendume dhe e zhgenjyme.........d he natyrisht qe do te nderpritej cdo gje me ata dy persona.
Me vjen shume mire qe s'me ka ndodhe te degjoj per dicka te ngjajshme.

Temat e fundit