Si do te vepronit nese do te shihnit te dashuren/in me nje tjeter?! - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te vepronit nese do te shihnit te dashuren/in me nje tjeter?!

Si do te vepronit nese do te shihnit te dashuren/in me nje tjeter?!

· 103 · 10061

#75 ne: 21-11-2007, 14:42:52
se di !

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#76 ne: 23-11-2007, 00:43:52
Nuk eshte formule e thjeshte per tu zberthyer,

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 23-11-2007, 00:53:38
Do ia zbrasja disa plumba në ball!!! ;)
...hemm... ia vlen ?? Jo , te kalohet jeta ne grila për një të tillë... nuk bën hiç!!!

Do i thoja: Tani shko njëhere e përgjithmonë. Më vjen mirë që më fund mësova se çfare je dhe s'më intereson të të ndëgjoj më për ty e aq më pak të të shoh!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#78 ne: 23-11-2007, 01:12:32
Avash moj Leona mos e merr me nxitim,se jeta vazhdon perseri,po te ishte njera nga ato dy gocat qe kam pasur dikur ne te njejten kohe po te kishte ndonera tipin tend do me kishte vrare, ato u zune me njera tjetren une shpetova,po ti qenke e rrezikshme.

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#79 ne: 23-11-2007, 01:17:38
Avash moj Leona mos e merr me nxitim,se jeta vazhdon përsëri,po të ishte njera nga ato dy gocat qe kam pasur dikur ne te njëjtën kohe po të kishte ndonera tipin tënd do me kishte vrarë, ato u zune me njera tjetrën unë shpetova,po ti qenke e rrezikshme.

Hahahaha... kur zihen dy i treti fiton , keshtu thonë ,ndaj ke fitu edhe ti.

Po jo ore lexoje mire se paragrafi i pare ishte "kalkulim" (nëse mundem ta quaj), se as nuk do të vrisja , nuk ia vlen!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#80 ne: 23-11-2007, 01:28:11
Me fale se ndoshta e lexova me nxitim,
por gjithsesi fotoja jote e bukur nuk tregon fytyre  agresive  por fytyre simpatike dhe e sjedhshme gjithsesi te pershendes.

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 23-11-2007, 01:39:27
Me fale se ndoshta e lexova me nxitim,
por gjithsesi fotoja jote e bukur nuk tregon fytyre  agresive  por fytyre simpatike dhe e sjedhshme gjithsesi te përshëndes.


Jo ,jo asgjë , m'u dhimbse që ishe "friksuar" ndaj t'u sqarova, e kuptova se nuk e ke lexuar gjerë në fund! ( shaka ) hahahahaa...
Po ashtu është ka dasht Zoti s'jam aspak agresive.
Si do qoftë pasi jam ne pajtushmeri me ligjin gjithnjë nuk dua as ketu t'i thyej rregullat, vazhdojm me temën.
Të përshendes edhe unë!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#82 ne: 23-11-2007, 02:01:17
Pikerisht po ta kisha shancin ta shifja do i thoja te lumte
dhe do ikja ne drejtimin tim pasi une kam besim tek vetja qe dhuroj perseri dashuri asaj qe e meriton.

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 29-12-2007, 16:04:58
fillimisht do kapja nga floket femren e do zihesha keq me te pastsj pasi te mbaroja me te do filloja me zoterine

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#84 ne: 29-12-2007, 21:21:54
e kisha  var per kamsh per nder te familjes :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#85 ne: 30-12-2007, 17:36:04
eee flet nga ato qe ke kaluar vete ti Raldush :D

Une pervete nuk do ti kisha folur fare fare do beja sikur nuk do kisha pare gje dhe do ta kisha lene te vazhdonte lojen e tij ....
Nuk do ndryshoja aspak ne sjelljen time ...me fal do ndryshoja por ai nuk do mundte ti shikonte ndryshimet e mia :D
Diten e pare (si per te nxjerr inatin ) do ti kisha hedhur ndonje pluhur ne gjellen e tij me te preferuar qe te mos i pushonte diarea per nja 4 dite :D
Sa te qetesohej do filloja t'ia beja jeten aq te veshtire pa e kuptuar ai fare nga i vinte dhe ne sy te tij une isha e dashura me perfekte qe kujdesej per te :D

Nuk po vazhdoj se prandaj kam mbetur beqo une :D looool
Por do ta lija normalisht pa bere shume shamat se ne fund do e kem nxjerr dufin tim dhe do jem lodhur me Te

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#86 ne: 30-12-2007, 19:22:11
sa do me pelqente qe te veproja ne kete menyre nese do me ndodhte dicka e tille por jam njeri shume impulsiv si natye,rrembehem shpejt nga gjerat dhe nxehem shume shpejt dhe nuk e kuptoj se si mung te veproja ndryshe duke marre parasysh karakterin qe kam

#87 ne: 02-01-2008, 02:15:28
duke njohur natyren time sdo kisha bere hatan jam e sigurt. me ate femren as do tentoja te merresha fare...ne fund te fundit problemet do i kisha une si cift, ajo thjesht ka kontribuar ne kete varg problemesh. thjesht dhe shume qetesisht do flisja me partnerin nese do ja vlente dhe nese do kish mbetur ende ndonje gje per te shpetuar nga kjo histori! kaq do beja- grushta e rrahje jo me xhane jo shyqyr sme mungon gje per te bere zevendesimin e rradhes.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#88 ne: 02-01-2008, 15:32:56
Si do te veproja...po ajo pune ka marre fun....do te hapja kontaktet e mija telefonike :D..edhe hajt lalo, prap nga e para.. :P
Me thon drejten gjona si nodhin jan, une thjesht edhe pse mun te ndihesha keq, do hapja krahun nga njona an, e do hapja syt nga ana tjeter...

#89 ne: 03-01-2008, 16:12:19
Une marr malet pa e pare e jo me ta shof..po do ndiesha keq do qaja..do e shaja do e lija do gjeja nje tjeter LOL

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#90 ne: 03-01-2008, 17:22:25
Nuk është formule e thjeshtë për tu zberthyer,
Ne fakt eshte shume me e thjeshte nga ce mendon ti. Vetem me nje fjale.

NEXT   :D

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#91 ne: 03-01-2008, 17:31:53
Thjesht do te kisha ndruar rruge,pergjithmone.

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#92 ne: 08-01-2008, 20:15:44
do te bisedoja me te do ti tregoja te gjitha qfare une di per te,edhe nese aj do me premtone se nuk do e perseris ,do ja falja per te paren her, :perqafim

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#93 ne: 18-01-2008, 13:06:55
do i thosha lali bashke e myllem pac fat lali

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#94 ne: 02-02-2008, 21:00:15
SI DO TE VEPRONIT PO TA SHIHNIT TE DASHUREN ME NJE TJETER

do ti thoja,thjeshte Faleminderit qe me hape syte

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#95 ne: 01-12-2008, 10:57:10
..Asgje vec do gjeja nje tjeter..sa e lehte eshte.. ;).

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#96 ne: 07-12-2008, 15:53:01
 :Pdo ti vrisja te dy hehehehee
as qe do flliqja duart me ta vete i kisha than qaooooooooooo

#97 ne: 01-01-2009, 01:17:43
UNE E KAM PARE DHE E SHOH TE DASHURIM TIM ME 1 TJETER DHE  ><'' ZIEJ '' NGA BRENDA MEJE DHE SMUNDEM TE BEJ GJR SE AJO ESHTE SHOQJA IME { SME PLAS PER SHOQEN POR NUK DUA TE JEM UNE AJO QE DO I JAP FUND KESAJ LIDHJEJE } Jojo: Jojo:
« Editimi i fundit: 01-01-2009, 03:28:40 nga M A X »

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#98 ne: 06-01-2009, 09:03:55
Nje te shikume mire e nje te kapme tjetren :D :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#99 ne: 24-02-2009, 10:01:05
Nese do e shihja do thosha....pahhhhhh ku e gjeti mizerja LOL...dhe une qe rrija me menje te fjetur se s'gjente me te mire se une  :D

Temat e fundit