Si do veproni po te jet i/e dashuri/a më i/e shkurtër - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do veproni po te jet i/e dashuri/a më i/e shkurtër

Si do veproni po te jet i/e dashuri/a më i/e shkurtër

· 58 · 5250

#25 ne: 13-08-2007, 15:39:06
Ehehe njeri mua me propozoi per tu lidhur me te dhe sa mori vesh qe jam e shkurter ia mbathi kemba dores LOL

Histori e vertet kjo ka ndodhur ne forum LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 13-08-2007, 15:53:45
Ehehe njeri mua me propozoi për tu lidhur me te dhe sa mori vesh qe jam e shkurter ia mbathi kemba dores LOL

Histori e vërtetë kjo ka ndodhur në forum LOL LOL
lali.. :D jam une ketu..  :engjell:..atyre te shkerterave me pelcen tju bej zbor ;)

#27 ne: 13-08-2007, 16:13:41
Jo rrofsh nuk kam nevoje per vetembrotje se kam njerin qe me mbron :)

e thashe kete mqs lidhej me temen..qe disa njerezve i  ben shume pengese qe i /e dashura e tyre mund te jete e shkurter mgjs une ate robi kurre se takova dhe kur se mora vesh sa i gjate eshte..dhe kurre nuk shpreha deshiren te lidhesha me te LOL LOL

Po ka rob e rob kjo dynja...LOL LOL

#28 ne: 13-08-2007, 16:16:03
halle paske vallaj;-)))))

ika se me ngeli cuni n´cerdhe, ka per t´ma vjedh pastruesja, apo s´eshte edhe icik si tip latin lover me floke te verdha ai kingu mamit qe ja hengsha hunden;-)))))

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 13-08-2007, 17:30:14
halle paske vallaj;-)))))

ika se me ngeli çuni n´cerdhe, ka për t´ma vjedh pastruesja, apo s´është edhe icik si tip latin lover me floke te verdha ai kingu mamit qe ja hengsha hunden;-)))))
nuk qenkam i vetmi latin lover shqiptar, paskam konkurent edhe djalin e emires tani LOL LOL LOLduhet te ma prezantosh ti jap ca keshilla :D :D :engjell:
pershendetje dhe te fala djalit...

#30 ne: 13-08-2007, 23:19:03
se mos ma besh rrugac cunin se te punoj te 99 pastaj :D

ika se vdiqa per pak nani-nani

pershendetje
lexohemi neser,
emira

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 08-09-2007, 16:04:40
Jo..nuk lidhem me nje djal qe eshte me trup me i shkurt se un asesi.

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 09-09-2007, 11:57:22
dashuria thon nuk njeh moshe,kurse kur vjen tek gjatsia u njihka.lool

unë nëse do ta kisha gruan me te gjatë asaj do heqja takat dhe do i vishja për vete. :P :P :) oo boo si do dukesha si klloun cirku.lool

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 10-09-2007, 05:33:44
Këto janë komplekse qe duhet crrenjos nga truri. Shumë njerëz me shumë merziten për atë qe do e mendojnë/thonë te tjerët se atë qe e mendojnë vet. Meqë nuk do dashurohesha me një femër për bukurine, kembet apo trupin atëherë mbetet qe as gjatesia nuk me pengon!

Jam 200%, pike per pike dakort me ty! Vete mashallah s'jam aq e shkurter jo, edhe im shoq mesatar eshte. Mbase do e kisha preferuar edhe nje cike me te gjate por s'eshte se e zgjodha per gjatesine apo bukurine te themi (edhe pse eshte cun i bukur dreqi), e zgjodha per njeriun, per ate qe eshte brenda sesa sa eshte jashte. ;)

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 03-11-2007, 21:06:01

 Une bie dakort me mendimin tend Berni . per mashkullin  eshte pak problem neqoftese femra eshte me e gjate por besoj se per te kundrten ,cdo njeri qe dashuron personin nuk i ve rendesi pavaresisht se mundet ta deshironte me  te gjate.Kam pare shume raste  mashkulli te jete 1.8o dhe femra 1.58.une personalisht jame e shkurter por gjithmone me gacmonin djeme te gjate , mbase dhe koncidense, nuk e di. motrat e mia serisht jane te shkurtera (por kukulla) dhe jane martuar me 1.80 te dyja.

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0

#35 ne: 03-11-2007, 22:35:07
o berni ska cfare te veprosh fare
se syt ne ball i kemi dhe ajo gje shihet qe ne fillim
asnjeher sdo lidhesha me nje djal me te shkurter
sado i simpatik te ishte.
spse do e merja per dore pastaj uffff
 :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 04-11-2007, 01:01:13
i mir ne shtrat dhe te ket lek, kjo esht shum me me rendesi per mua. Hajt me te mira!

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 29-11-2007, 20:07:38
i mir ne shtrat dhe te ket lek, kjo esht shum më me rëndësi për mua. Hajt me te mira!

lool hajde menje hajde

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 29-11-2007, 21:45:04
Po qe se eshte me e gjate ngjitem me shkalla. :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 30-11-2007, 01:49:27
Do ti hidhja doren qaf do i ferkoja mejen e tocit do ta puthja shume fort dhe nuk do ta kisha problem fare ....sepse shpirti dhe dashuria qe do te zoteronte do ta bente gjigand ne syte e mi .

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#40 ne: 08-12-2007, 18:26:15
Qe Lefteri me dashnoren e vet.

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 08-12-2007, 18:27:57
Kjo majtas eshte e lire, kush eshte i gjate, mos hezitoje, po te lidhet. Po ka ndonjeri turp, te me thote mua, se ja prish une mendjen asaj.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 08-12-2007, 19:29:06
Xha Milo po me vijne njemije pyetje ne mendje :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 08-12-2007, 20:03:45
Edhe mua... :Dpor me shume se pyetje....kureshtje :D

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 08-12-2007, 20:46:42
Jepini beni pyetje o dermane, po dua 1000 po pash 999, naaa opingat keni pergjigje

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 26-12-2007, 08:37:57
do ta lija

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 26-12-2007, 12:09:28
do ta lija
si mendon, njeher do shkoje me te, do dilje, pastaj do t'a lije, tek atehere do t'a kuptoje qe  eshte me i shkurter LOL

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 26-12-2007, 13:06:53
as qe nuk do tentoja fare as te dilja dhe as ta njifja,edhe sikur te ishte king

 • Postime: 7495
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 29-12-2007, 00:53:54
ne te dyja rastet do e shtrija kështu qe nuk do e kisha problem nëse ishte e shkurter apo e gjatë :D :P Pastaj do i bëja dalje po të mos më pelqente fakti qe ajo ish e shkurter apo e gjatë. LOL LOL

#49 ne: 29-12-2007, 02:00:44
mire e ke tipi ne krevat te gjithe njesoj shkojne per gjatesi!

Temat e fundit